Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namaahmi

Bol podbrzusza-ciąża?

Polecane posty

Gość Namaahmi

Hej:) Czy moze ktoras z was miala takie doswiadczenie? Po okolo 4 dniach od owulacji zaczelo bolec mnie podbrzusze..Jestem baaardzo zmeczona i senna. Nie staralam sie o dziecko bo mam 35 lat i poprostu nie wierze w cuda. Dzien przed i dzien po spodziewanej owulacji spalam ze swoim chlopakiem i poszlismy na zywio. Wiem ze moge byc skrytykowana bo przeciez tak wczesnej ciazy sie nie czuje i ze mam poczekac do okresu i ze moze badanie krwi-wiem:( ale mimo wszystko chcialam zapytac czy jest szansa na to ze to jednak ciaza?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Namaahmi napisał:

Hej:) Czy moze ktoras z was miala takie doswiadczenie? Po okolo 4 dniach od owulacji zaczelo bolec mnie podbrzusze..Jestem baaardzo zmeczona i senna. Nie staralam sie o dziecko bo mam 35 lat i poprostu nie wierze w cuda. Dzien przed i dzien po spodziewanej owulacji spalam ze swoim chlopakiem i poszlismy na zywio. Wiem ze moge byc skrytykowana bo przeciez tak wczesnej ciazy sie nie czuje i ze mam poczekac do okresu i ze moze badanie krwi-wiem:( ale mimo wszystko chcialam zapytac czy jest szansa na to ze to jednak ciaza?  

Dlaczego nie. Pierwszym objawem jest taki bol jak na okres i bolace piersi. 

Ale ja tak mialam po 10 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro współżyłaś to oczywiście że może to być ciąża. Jednak pamiętaj że taki objaw może ale nie musi oznaczać ciąży.

I owszem musisz poczekać i zrobić test albo betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela

Wykonaj test ciążowy i i betę z krwi 🙂 Jeśli się starasz polecam Cyclotest MyWay komputer cyklu 🙂 Jest bardzo precyzyjny, dla mnie się sprawdził, a tez jestem po 30tce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×