Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojonamama

jak dlugo utrzymuje się goraczka po szczepionce?

Polecane posty

Gość Umundurowanie
8 minut temu, Gość Gosc d napisał:

Nigdy nie pozwolilabym zaszczepić dziecka 5w1 a co dopiero w połączeniu z pneumokokami 😑😑😑

Dokładnie.Za dużo wirusów naraz.Ja zaszczepiłam 3 w 1 a pneumokoki po 3 miesiącach.Oczywiscie pediatra namawiała żeby zaszczepić naraz.Nie zgodziłam się.Szkoda dzieci ka,za dużo powikłań jest wypisanych w ulotkach.To dziecko a nie dorosły organizm .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

chcialam rozdzielic, ale pediatra mnie namówił, ze to nie ma sensu.

teraz bardzo zaluje wiec prosze nie dobijajcie mnie, bo i tak jestem klebkiem nerwow i ciagle placze, bo tak mi zal synka, ktory i tak ciagle ma stan podgoraczkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
57 minut temu, Gość Gosc d napisał:

Nigdy nie pozwolilabym zaszczepić dziecka 5w1 a co dopiero w połączeniu z pneumokokami 😑😑😑

 

Ps. Jak nieszczepione dziecko które nie jest chore na odre może zarazić inne dzieci ?? Tak jak jakaś tępa dzida tu wymysla? Hmmm poziom iq niektórych ludzi mnie poraża. 

tępą dzidę sobie znajdź.Skoro nie wychwyciłaś ironii w mojej wypowiedzi,to śmie wątpić w Twój wysoki poziom IQ.

Odnośnie mojego komentarza ..... powtarzam po prostu słowa Pinkasa i jego bandy na temat tego,że to nieszczepione dzieci roznoszą wirusy i zarażają szczepione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość zaniepokojonamama napisał:

chcialam rozdzielic, ale pediatra mnie namówił, ze to nie ma sensu.

teraz bardzo zaluje wiec prosze nie dobijajcie mnie, bo i tak jestem klebkiem nerwow i ciagle placze, bo tak mi zal synka, ktory i tak ciagle ma stan podgoraczkowy

Nie wiem jak można dać się komukolwiek namówić na podanie własnemu dziecku takiego 'kombajnu'.Nie dość,że jest to młody organizm,który się kształtuje,to jeszcze obciążać go 5w1 i pneumokokami.Ludzie .. szczepcie jak chcecie,ale zachowajcie jakiś rozsądek.Oczywiście,nas też szczepili w dzieciństwie,ale tego syfu nie było tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

tak, macie racje. zawalilam, za duzo dostal za 1 razem. Teraz mam nadzieję, ze mu szybko przejdzie i nic sie gorszego nie stanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybnik
11 minut temu, Gość zaniepokojonamama napisał:

tak, macie racje. zawalilam, za duzo dostal za 1 razem. Teraz mam nadzieję, ze mu szybko przejdzie i nic sie gorszego nie stanie 😞

Kolejne szczepienie już rozdzielaj, nie daj się przekonać pediatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojonamama

tak, rozdziele na pewno.  Tylko powiedzcie, ze ta goraczka i zle samopoczucie minie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość zaniepokojonamama napisał:

tak, rozdziele na pewno.  Tylko powiedzcie, ze ta goraczka i zle samopoczucie minie 😞

Boże, przecież piszą Ci, że minie. Współczuję dziecku matki histeryczki. A gorączka może się pojawić nawet jak rozdzielisz szczepienia, tak po prostu jest. Ja na pneumokoki szczepilam po jakimś czasie od DTP. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

NIGDY NIE SZCZEPCIE DZIECI JAK SĄ WYSOKIE TEMPERATURY. A JEZELI CHODZI O KALENDARZ SZCZEPIEN TO MAM 2 DZIWCI I NIGDY NIE SZCZEPIE WTEDY KIEDY ONI MI KAŻĄ.  NAWET PÓL ROKU PRZECIAGAM,TO MOJE DZIECKO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Będzie dobrze ,po2 dniach przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoSC

Pamiętaj ze to jest twoje i tylko twoje dziecko. Nie lekarza,nie baby z sanepidu,napastliwej pielęgniarki czy państwa. Ty masz prawo szczepić wg własnego uznania. Masz prawo rządac rozdzielenia szczepień. LEKARZ nie przejmuje się twoim dzieckiem. On chce mieć odfajkowane kolejne szczepienie w kartotece. 

Moja corka lat 6 szczepiona tylko do 7mca życia cieszy się znakomitym Wręcz zdrowiem.  Obok mnie leży tez niespełna 2 tyg córka. Nie pozwolilam zaszczepić w szpitalu. Dopiero teraz widzę jaka to tragedia szczepić takie maleństwa. Przykladowo na zachodzi szczepi się od 3m.z Nas tez szczepili od 3mz... a dzisiaj? Ledwo się maleństwo urodzi a oni już lecą ze szprycą 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbnd

Tez wczoraj szczepilam

4,5 miesięcznego syna pomimo upału. 6w1 i pneumokoki te płatne, po 6w1 miał lekkie zaczerwienienie i wieczorem stan podgorączkowy 38,1 bo uwaga mamusiu nikt Ci tu tego nie napisał u niemowlaka to nie jest gorączka i zbija się dopiero od 38,5. Nadal jest bardziej senny i marudny ale to tez wina upału i tego ze zeby mu idą. Uwierz mi ze wieksza krzywdę mu możesz zrobić jak nie zaszczepisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymon
7 minut temu, Gość Bdbdbnd napisał:

Uwierz mi ze wieksza krzywdę mu możesz zrobić jak nie zaszczepisz 

Ty jesteś nienormalna, nikt tutaj nie mówi o nieszczepieniu tylko o rozkładaniu szczepień w czasie.Jak taka mądra jesteś trzeba było dowalić jeszcze rotawirusy, ospę i inne szczepienia- wszystko na raz.A potem rozpacz bo to i tamto się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×