Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Masakra

Kiedy przypominam sobie jak narzekacie zimą i jesienią to zastanawiam sie czy serio teraz jest lepiej jak pot wam sie po doopach leje i duszno jest? Nie ogarniam uwielbienia dla lata!!

Polecane posty

Gość Masakra

Nie rozumiem. Sorry, nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob

Tak, wolę jak mi sie pot leje po dupsku. Uwielbiam slonce, piekna pogode, letnie ubrania. Zima i jesień doprowadza mnie do depresji, bo ile można patrzeć na szare niego, glebę bez zieleni, kwiatów, marznac, moknać i te tony ciuchów, ciężkie buty, płaszcze...brrr. teraz jest Supcio. Może tak zostać. W pracy klimatyzacja, po pracy jedziemy z dziećmi na plażę, lody,robimy grilla ze znajomymi i siedzimy do późna w ogrodzie 🐽

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Jest lepiej, świeci słońce, jest kolorowo, nie trzeba się ubierać w kurtkę sweter by wyjść. Można więcej czasu spędzać na aktywnościąch na świeżym powietrzu 😊. A jak się pot leje jest prysznic w domu można skorzystać 😉. A zimą z reguły słońca brak i zamiast śniegu jest mokro, ciemno i ponuro oraz wieje😕wiosnę reż lubię i jesien słoneczna też 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akupresura

Oczywiście że jest dużo lepiej latem, ja nigdy nie narzekam na wysokie temperatury, jak komus za gorąco niech spada na biegun 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hoho

A ja kocham jesień i zimę. Chociaż lato też ma swoje plusy ale późną jesienią zaczyna się przedświąteczny klimat, którym jaram się jak dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie się nie leje. Taki mam organizm. Nawet jak biegam. Jest super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Hoho napisał:

A ja kocham jesień i zimę. Chociaż lato też ma swoje plusy ale późną jesienią zaczyna się przedświąteczny klimat, którym jaram się jak dziecko 

Październik to nie pozna jesień 😄 tez kocham swieta, ale staram się ograniczyć klimat do grudnia. Poza tym reszta jesieni i zimy ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja lubie 20 w cieniu i 25 w sloncu. 

A nie 32 w cieniu i 45 w sloncu, co innego gdzies za granica nad morzem. W miescie nieee, łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesień i wiosna. I najlepiej optymalne temperatury do 25 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oczywiscie ze uwialbiam lato. No gdybym np. mieszkaa w miescie w bloku to bym nie lubila. A tak to dom, ogrod, basen rozozony...zyc nie umierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Snob napisał:

Tak, wolę jak mi sie pot leje po dupsku. Uwielbiam slonce, piekna pogode, letnie ubrania. Zima i jesień doprowadza mnie do depresji, bo ile można patrzeć na szare niego, glebę bez zieleni, kwiatów, marznac, moknać i te tony ciuchów, ciężkie buty, płaszcze...brrr. teraz jest Supcio. Może tak zostać. W pracy klimatyzacja, po pracy jedziemy z dziećmi na plażę, lody,robimy grilla ze znajomymi i siedzimy do późna w ogrodzie 🐽

jesteś pyerdolnęta jak pacjent psychuszki. Co ty myslisz ze kazdy nad morzem mieszka i moze swoje paskudne dooopsko schładzać? albo wdychac grzyba z klimatyzacji gdzie kazdy wie ze malo kto regularnie czyści klimę. jestes gloopia jak but...że tez takie dna ziemia nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mieszkam w mieście w bloku, nie z wielkiej płyty, niby nowym, ale i tak w nim gorąco. Wokół duży park, ale co z tego...to nie mój kawałek działki, nie mój ogród. Niestety mój stary nigdy nie zgodzi się na dom, woli parzyć się w blokach, gnieździć jak ludzie za komuny, ten czlowiek ma inny rozum, on woli zapłacić w Warszawie 800 000 zł za mieszkanie niz za tę samą kasę mieć własny dom POD Warszawą. Arcyksiążę nie będzie dojeżdżał, nawet 30minutowy dojazd go boli. Więc musze się parzyć w tym syfilisie, bo powiedział mi że nawet jakbym sama z własnej kieszeni dom postawiła, on i tak by w nim nie mieszkał. Ja pracuje z domu ale do szkoly w LO dojeżdżałam, na studiach dojezdzałam i nie rozumiem tego problemu, to trzeba miec inny rozum, no tak jest.

P.S. Zgadzam się, optymalne temperatury to takie do 25 stopni w słońcu, więcej po prostu nie potrzeba. A jak ktoś twierdzi inaczej, to ma nas//rane. Co jest fajnego w tym ze bierzesz rano prysznic, wychodzisz o 8 rano do sklepu w sloncu idąc i zaraz znow jesteś mokry. Wiem ze dla brudasów i masochistów to raj, a jak wiemy Polusy lubią się namęczyć, wtedy czują że zyją.

BYLE DO JESIENI. Mam nadzieje ze lipiec i sierpien beda deszczowe. Modle sie o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snob
15 minut temu, Gość gosc napisał:

jesteś pyerdolnęta jak pacjent psychuszki. Co ty myslisz ze kazdy nad morzem mieszka i moze swoje paskudne dooopsko schładzać? albo wdychac grzyba z klimatyzacji gdzie kazdy wie ze malo kto regularnie czyści klimę. jestes gloopia jak but...że tez takie dna ziemia nosi...

Nie odpowiadam za wszystkich tylko za siebie 🙂 tak,jest mi mega bo mam plażę 15 minut od domu, wypoczywaj, bawię się. Życzę humoru i umiejętności znajdowania małych radosci we wszystkim 🙂

twoje obelgi spływają po mnie bardziej niż pot 😄 miłego wieczorku dołączam do przyjaciół i mrożonego arbuza 🐽 buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Mieszkam w mieście w bloku, nie z wielkiej płyty, niby nowym, ale i tak w nim gorąco. Wokół duży park, ale co z tego...to nie mój kawałek działki, nie mój ogród. Niestety mój stary nigdy nie zgodzi się na dom, woli parzyć się w blokach, gnieździć jak ludzie za komuny, ten czlowiek ma inny rozum, on woli zapłacić w Warszawie 800 000 zł za mieszkanie niz za tę samą kasę mieć własny dom POD Warszawą. Arcyksiążę nie będzie dojeżdżał, nawet 30minutowy dojazd go boli. Więc musze się parzyć w tym syfilisie, bo powiedział mi że nawet jakbym sama z własnej kieszeni dom postawiła, on i tak by w nim nie mieszkał. Ja pracuje z domu ale do szkoly w LO dojeżdżałam, na studiach dojezdzałam i nie rozumiem tego problemu, to trzeba miec inny rozum, no tak jest.

P.S. Zgadzam się, optymalne temperatury to takie do 25 stopni w słońcu, więcej po prostu nie potrzeba. A jak ktoś twierdzi inaczej, to ma nas//rane. Co jest fajnego w tym ze bierzesz rano prysznic, wychodzisz o 8 rano do sklepu w sloncu idąc i zaraz znow jesteś mokry. Wiem ze dla brudasów i masochistów to raj, a jak wiemy Polusy lubią się namęczyć, wtedy czują że zyją.

BYLE DO JESIENI. Mam nadzieje ze lipiec i sierpien beda deszczowe. Modle sie o to.

Chciałaś hrabiego to masz. Bez chłopa jest łatwiej, nie wiem czemu wszystkim tak zależy na złamaniu jednego, a pozniej licz sie z jego zdaniem, akceptuj, ulegaj..Brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Południowcy tez nie

lubia upałow. Wszyscy siedza w klimatyzowanych miejscach. 

A.wychodza wieczorem. Kolacjo obiad o 22. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Południowcy tez nie napisał:

lubia upałow. Wszyscy siedza w klimatyzowanych miejscach. 

A.wychodza wieczorem. Kolacjo obiad o 22. 

O 22 tez wychodzę 🙂 albo raczej wychodzę o 16 i poza domem jestem do 22 lub później. Opalam sie, ogród poleje,z dziecmi pooblewamy sie woda. Generalnie teraz w tankini jak rusalka pląsam po ogrodzie 😄 narzekanie na upały, ale all inclusive w Hiszpanii jest cacy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W lecie fajna jest tylko noc, deszcz i burza. Oby w tym roku było jak najwięcej ciemnych chmur za dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gposc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

O 22 tez wychodzę 🙂 albo raczej wychodzę o 16 i poza domem jestem do 22 lub później. Opalam sie, ogród poleje,z dziecmi pooblewamy sie woda. Generalnie teraz w tankini jak rusalka pląsam po ogrodzie 😄 narzekanie na upały, ale all inclusive w Hiszpanii jest cacy 😄

jest cacy na tydzien-dwa nad duzym akwenem (zbiornikiem wodnym) a nie januszowym basenem z leroj merloj za pińcet plus. ale jak musisz w tym siedziec 3 miesiace to raczej niehalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gposc

jak rusałka? pewnie wyglądasz jak jakis wypłosz z twarzy, nawet tankini od Balenciagi ci nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gposc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W lecie fajna jest tylko noc, deszcz i burza. Oby w tym roku było jak najwięcej ciemnych chmur za dnia.

WRESZCIE MĄDRY WPIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość napisał:

O 22 tez wychodzę 🙂 albo raczej wychodzę o 16 i poza domem jestem do 22 lub później. Opalam sie, ogród poleje,z dziecmi pooblewamy sie woda. Generalnie teraz w tankini jak rusalka pląsam po ogrodzie 😄 narzekanie na upały, ale all inclusive w Hiszpanii jest cacy 😄

Przez takie właśnie dziecioroby mamy ocieplenie klimatu i problemy z wodą. Opamiętaj się psychopatko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina
19 minut temu, Gość Gość napisał:

O 22 tez wychodzę 🙂 albo raczej wychodzę o 16 i poza domem jestem do 22 lub później. Opalam sie, ogród poleje,z dziecmi pooblewamy sie woda. Generalnie teraz w tankini jak rusalka pląsam po ogrodzie 😄 narzekanie na upały, ale all inclusive w Hiszpanii jest cacy 😄

pląsasz po ogrodzie i piszesz na kafeterii ze swojego polackiego, januszowego ogrodu...weż wieśniaro się schowaj...twój mężuś poślubił amebę umysłową... pewnie nie ustępuje ci poziomem inteligencji. ale mniemam ze na kafe nie wypisuje o tym jak mu wspaniale na wsi, jeszcze tak go nie poyebao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina
27 minut temu, Gość Gość napisał:

Chciałaś hrabiego to masz. Bez chłopa jest łatwiej, nie wiem czemu wszystkim tak zależy na złamaniu jednego, a pozniej licz sie z jego zdaniem, akceptuj, ulegaj..Brr

bo sama by nawet na mieszkanie nie zarobiła ...podobnie jak ty i wiekszosc osob. albo dostalyscie od chłopa-męża albo od tatusia. taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreoereo
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przez takie właśnie dziecioroby mamy ocieplenie klimatu i problemy z wodą. Opamiętaj się psychopatko.

co ma robienie dzieci do ocieplenia? ocieplenie klimatu to sprawa niezalezna od działan człowieka. doucz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gposc napisał:

jak rusałka? pewnie wyglądasz jak jakis wypłosz z twarzy, nawet tankini od Balenciagi ci nie pomoże...

Akurat nie biegam kolo domu w tankini by się komuś podobać, a tym bardziej babie z Internetu, której nikt w życiu nie dochodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość Gość napisał:

O 22 tez wychodzę 🙂 albo raczej wychodzę o 16 i poza domem jestem do 22 lub później. Opalam sie, ogród poleje,z dziecmi pooblewamy sie woda. Generalnie teraz w tankini jak rusalka pląsam po ogrodzie 😄 narzekanie na upały, ale all inclusive w Hiszpanii jest cacy 😄

Oj boze, ja tez mam dom i duzy ogrod. I mnostwo komarow, polało to sie teraz dziady rozmnozyly na potege. 

I dalej tak samo nie lubie upalow. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oreoereo
31 minut temu, Gość Snob napisał:

Nie odpowiadam za wszystkich tylko za siebie 🙂 tak,jest mi mega bo mam plażę 15 minut od domu, wypoczywaj, bawię się. Życzę humoru i umiejętności znajdowania małych radosci we wszystkim 🙂

twoje obelgi spływają po mnie bardziej niż pot 😄 miłego wieczorku dołączam do przyjaciół i mrożonego arbuza 🐽 buziak

tylko de//bil uwierzy w prawdziwość twoich życzen. jakich ty masz przyjaciół o 22:35? masz schizofrenię?  a kto twoje pomioty umyje i do snu położy skoro ty sie koorvisz z arbuzem w tankini z przyjaciolmi w ogrodzie

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przez takie właśnie dziecioroby mamy ocieplenie klimatu i problemy z wodą. Opamiętaj się psychopatko.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto normalny lubi się opalać? To przecież są tortury. Równie dobrze można się przypalić nad palnikiem, na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Oj boze, ja tez mam dom i duzy ogrod. I mnostwo komarow, polało to sie teraz dziady rozmnozyly na potege. 

I dalej tak samo nie lubie upalow. 

 

Ty to nie wszyscy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Akurat nie biegam kolo domu w tankini by się komuś podobać, a tym bardziej babie z Internetu, której nikt w życiu nie dochodził

co to znaczy nie dochodził? Chyba ci sie poyebało. Seks uprawiam codziennie, ze swoim ukochanym. Twoje wpisy to ewidentna próba wywołania gófnoburzy, januszowe chwalenie się i słoma z butów... chyba juz rozumiesz dlaczego wywolujesz tu same negatywne uczucia. idź może do tego arbuza (ohydny owoc, ktorego popularnosci tak samo nie ogarniam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×