Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie uwolnic od faceta?

Co ja sie z nim mam, boze swiety

Polecane posty

Gość jak sie uwolnic od faceta?

mowi,ze uzaleznil sie od kontaktu ze mna. to tylko kolega,ktoremu nie robilam nadziei ale nie chce z nim kontaktu bo naprawde  nic nas nie laczy, znamy sie rok  ale z nim nie da sie pogadac kompletnie. nie wykazuje w rozmowie zainteresowania mna,jak sadze z niesmialosci bo mowi ze jest zainteresowany i ciagle pisze do mnie ale po co skoro prawie nic nie mowi ani od siebie ani nie pyta o mnie (ok,czasami to zrobi) mnie to bardzo nudzi juz

 

wiecie zrywalam z nim kontakt kilka razy ale wracal za kazdym...nie odpisywalam mu i pisal znow..zablokowalam,skasowalam ze znajomych to znalazl inna drogę. raz odpisalam,by powiedziec ze ma sobie ostatecznie dac spokoj-cieszyl sie cholernie bo myslal ze chce odnowic kontakt a kiedy wyjasnilam ze nie,ze to nie byl zart ze zerwaniem i  ma sie odczepic powiedzial ze robie mu krzywde i jestem psychiczna...kiedys mowil, ze rozumie moja decyzje i nie musimy na sile trzymac kontaktu...potem znow go odnawia wiec jak rozumie i szanuje?

on sie stara tylko w tym sensie ze moje potrzeby sa nr1, jesli czegos chce to on to robi..jak sluzacy... choc wcale nie oczekuje tego od niego

myslalam po ostatnim razie ze juz sie odczepi,ale nie...proponowal przyjazn jesli nie chce romansu ale wyjasnilam grzecznie,ze nie...chce miec kontakt i juz. po raz 3 w tym miesiacu wlasnie dzis probowal odnowic..moja cierpliwosc sie konczy i naprawde boje sie ze albo go wyzwe albo wpadne w jakas chorobe psychiczna przez niego ;/

zaczynam sie bac troche.. moze spotkaliscie sie z podobnym przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie uwolnic od faceta?

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest jakis psychiczny

Pogroz mu Policja jak nie da ci spokoju nie wyzywaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×