Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wariatka

Nie wiem jaki

Polecane posty

Gość Wariatka

Siedzę z rana i się nudzę wejdę na forum pomarudzę.
Ponarzekam powspominam podszyw spadaj ja sie spinam.Zaraz hejtu skala rośnie chamscy wyzywają goście.Temu coś się nie podoba drugi pisze brzydkie słowa.Jedna zła jest druga płacze liczba odpowiedzi skacze.Troll wyśmiewa jadem pluje zaraz temat mi popsuje.Jak napisze prawde szczerze to odpowiedź ,,skończ nie wierze."Ludzie piszą i czytają post za postem zakładają.Raz są gorsze a raz lepsze wszystko co im sie zechce o miłości o podłości o problemach i zazdrośći czasem smutek i radości polityce i nagości.W jednym forum wszystko mamy wspólnie sobie pogadamy.Pocieszymy doradzimy ładne słowa ładne miny. Rade damy  jak sie uda i na forum są też cuda.Kto  przeczytał niech się nie denerwuje ja jestem wariatka dlatego rymuje i do tego mi się nudzi pisze sobie głupoty do ludzi.😉😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wariatko nie czujesz że rymujesz.Ile masz lat?może jakiś wspólny wierszyk piosenka kino randka seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
7 minut temu, Gość gość napisał:

Wariatko nie czujesz że rymujesz.Ile masz lat?może jakiś wspólny wierszyk piosenka kino randka seks?

Niestety kiepsko czarujesz i bajerujesz.Nie skorzystam ze wspólnego wierszyku seksu czy radki mówie poważnie to nie rymowanki.Wariatka jestem ale zasady mam zanim na Ty najpierw na Pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiikkkk

Ot i jest zagadka,czy skakala z listka na kwiatka forumowa wariatka,a byc moze panna szmatka lub tez jakas wysuszona pomadka...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka
10 minut temu, Gość szaaarrriiikkkk napisał:

Ot i jest zagadka,czy skakala z listka na kwiatka forumowa wariatka,a byc moze panna szmatka lub tez jakas wysuszona pomadka...😇

no prosze piesek do mnie podskakuje niby grzecznie ale pyskuje.Jakieś uwagi domysły snuje juz przy budzie kombinuje.Będzie mi warczeć  i szczekać myśli że może będę uciekać😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Wariatka pieska się nie boi ma swoje sposoby i go wyszkoli😏😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaarrriiikkkk

Siku,siku po patyku….🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu

czyżby Ania nudziła się od rana??kiedyś układała poematy dla Dragona więc może to ona???dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Plissssssssssssssssssssssssss daj się poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Na słowo plisss możesz mieć tylko w spodniach zwis..więc nie udawaj rycerza jak obok nie masz pancerza..nie bądź za milutki jak interes za krótki..i Twoje słowa mój drogo nie działają bym rozkładała nogi:))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

..mój drogi miało być:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

W Polsce i na świecie wiele wariatek znajdziecie..nie tylko ta jedna rymuje,ale też podskakuje..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Może mała wojna na rymy..zobaczy się jak wszyscy skończymy??może kino,może kawa a może tylko wspólna zabawa:)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Nie bądź taki zimny drań,pochwal mnie wśród innych Pań..daj buziaka,daj kopniaka..a potem idźmy w tan..:))czekam na Ciebie,będzie nam jak w niebie...Twoje oczy wpatrzone we mnie,czuję,jak bijesz się w ciemnie..czy to ona,czy to ja..kto tu gra:)))???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Moje włosy pokręcone tak jak myśli me szalone...noszę kolorowe ubranie, bo wtedy mam większe branie..Z pieskiem mogę pójść spacerować,ale to Ciebie wolę całować:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Pies już dawno morde lizał,co nie zlizał to nanizał...au

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Piesku mój drogi,to nie były moje nogi...mylą Ci się kobiety,bo za dużo biegasz niestety i tak pobudzony wsadzasz wszędzie swe ogony..A że jeden ogon masz,to o niego dobrze dbasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Co do lizania wole to od macania..ale z psem bym się nie lizała..auua...raczej bym zwymiotowała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Lubię mężczyzn owłosionych, ale nie obślinionych..A pies ma taką minę,że wciąż tworzy ślinę:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leki wez
2 godziny temu, Gość Wariatka napisał:

Siedzę z rana i się nudzę wejdę na forum pomarudzę.
Ponarzekam powspominam podszyw spadaj ja sie spinam.Zaraz hejtu skala rośnie chamscy wyzywają goście.Temu coś się nie podoba drugi pisze brzydkie słowa.Jedna zła jest druga płacze liczba odpowiedzi skacze.Troll wyśmiewa jadem pluje zaraz temat mi popsuje.Jak napisze prawde szczerze to odpowiedź ,,skończ nie wierze."Ludzie piszą i czytają post za postem zakładają.Raz są gorsze a raz lepsze wszystko co im sie zechce o miłości o podłości o problemach i zazdrośći czasem smutek i radości polityce i nagości.W jednym forum wszystko mamy wspólnie sobie pogadamy.Pocieszymy doradzimy ładne słowa ładne miny. Rade damy  jak sie uda i na forum są też cuda.Kto  przeczytał niech się nie denerwuje ja jestem wariatka dlatego rymuje i do tego mi się nudzi pisze sobie głupoty do ludzi.😉😉😉

Brawo anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leki wez
2 godziny temu, Gość Wariatka napisał:

Siedzę z rana i się nudzę wejdę na forum pomarudzę.
Ponarzekam powspominam podszyw spadaj ja sie spinam.Zaraz hejtu skala rośnie chamscy wyzywają goście.Temu coś się nie podoba drugi pisze brzydkie słowa.Jedna zła jest druga płacze liczba odpowiedzi skacze.Troll wyśmiewa jadem pluje zaraz temat mi popsuje.Jak napisze prawde szczerze to odpowiedź ,,skończ nie wierze."Ludzie piszą i czytają post za postem zakładają.Raz są gorsze a raz lepsze wszystko co im sie zechce o miłości o podłości o problemach i zazdrośći czasem smutek i radości polityce i nagości.W jednym forum wszystko mamy wspólnie sobie pogadamy.Pocieszymy doradzimy ładne słowa ładne miny. Rade damy  jak sie uda i na forum są też cuda.Kto  przeczytał niech się nie denerwuje ja jestem wariatka dlatego rymuje i do tego mi się nudzi pisze sobie głupoty do ludzi.😉😉😉

Brawo anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Mam dzisiaj dobry humor,więc nie działa na mnie Wasz rumor..Czy to w pracy czy na kafe ja wciąż dystansuje się.Nie krzyczę,nie proszę,czasem wtrące swe 3 grosze..a jak kogoś boli co myślę niech topi się w Wiśle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znuszczyłaś ją wiesz o tym?wróci ci się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka

Nie nazywam się Anna.Napisałam to bo się nudziłam nie trzeba było komentować😒

 

 

 

Skoro tyle radości z tego macie rymujcie śmiało tak jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Kto kogo zniszczył wiecie jakie plotki chodzą w świecie??mam na imię Dominika,przykro mi,że tyle ludzi mnie unika.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Kto kogo zniszczył wiecie jakie plotki chodzą w świecie??mam na imię Dominika,przykro mi,że tyle ludzi mnie unika.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mówisz,że wariatka nr 2 zniszczyła wariatkę nr 1 co załozyła temat??/skoro temat otwarty to każdy przecież może pisać co chce.Nie rozumiem tego wiecznego hejtowania w sieci.Pozdrawiam obie wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
1 godzinę temu, Gość Wariatka nr 2 napisał:

Piesku mój drogi,to nie były moje nogi...mylą Ci się kobiety,bo za dużo biegasz niestety i tak pobudzony wsadzasz wszędzie swe ogony..A że jeden ogon masz,to o niego dobrze dbasz:))

Mam jedną łapę i cztery ogony,nic nie wsadzam,nie chcę żony...wolę czuć sie odprężony zamiast ciągle zarobiony,na skupieniu nie skupiony,zapłacony nie kupiony,zatopiony nie trafiony...😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka nr 2

Dominika już stąd znika,bo została posądzona,że robi innych w balona .Ponoc inną wariatkę zniszczyłam,a ja tylko tu byłam.Przepraszać będę bo macie mnie za mende.CZESC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
11 minut temu, Gość Wariatka nr 2 napisał:

Dominika już stąd znika,bo została posądzona,że robi innych w balona .Ponoc inną wariatkę zniszczyłam,a ja tylko tu byłam.Przepraszać będę bo macie mnie za mende.CZESC

Mendy niespokojne potargały wiatr,a my na tych jajkach ładnych parę lat...nanana nana na🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×