Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Jaką nauczkę dać bawidamkowi...

Polecane posty

Gość Marta

Cześć, pokrótce opiszę swoją sytuację. Z obecnym facetem jestem 5 lat, wiadomo do tej pory wszystko traktowała z przymrużeniem oka, oboje mamy pracę, mieszkamy ze sobą 4 lata i ogólnie nie jest źle gdyby nie to, że on nie potrafi określić granicy żartu. Jest babiarzem po prostu, każda impreza kończy się tak samo, czyli klotnia. W tańcu obściskuje inne kobiety co nieraz podkreślałam, że mi się nie podoba, ale do cedna. Ostatnia sytuacja: poznaliśmy na wczasach koleżankę, lat 28, młoda, ładna, zamezna. Byliśmy w trójkę w parku na lodach, po czym temat zszedł na imprezę pracownicza, mój facet namawiał koleżankę żeby szła z nami, po czym rzucił telstem: chodź, zobaczę czy potrafisz tańczyć? Zatanczyli razem, po czym koleżanka stwierdziła że nie wie czy pójdzie, bo nie ma z kim zostawić syna. Zaczął żartować, że będzie jej rurą do tańca, że się rozbierze do naga i będą tańczyć. Po czym rzucił tekst, że przecież nie karmisz dziecka piersi bo Ci sutki stoją... Po prostu czułam zazenowanie. Mam dość tego typu zachowania, chce od niego odejść. Tylko przed tym chce żeby poczuł się tak jak ja się czuję kiedy on rzuca głupim tekstami. Pomóżcie wymyślić jakiś sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale okropny facet. 

Zwariowalabym też. 

Ale jaki wstyd. 

Takie teksty są poniżej poziomu. 

Wcześniej nie wiedziałaś, ze to taki wieśniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż strach pomyśleć co robi gdy Ciebie nie ma obok...na bank Cie zdradzil, pewnie rogi juz masz do sufitu. Tacy się nie zmieniają, kobieciarz zawsze nim pozostanie (tylko czasem dobrze ukrywa swoja naturę przez jakiś czas). Załuże się ze pisze z jakimiś ,,koleżankami", zdziwilabys się pewnie jakbys oezejrzala jego telefon...chcesz ku dac nauczkę to adoruj jakiegoś jego kolegę jak będziecie Gdzieś na miescie, tez rzuć jakimś pikantnym zartem, pochwal np jego bicepsy dodając ze Twój tez moglby miec takie, no chyba ze ma dobra budowę...znajdź jakiś czuły punkt partnera i uderz w niego, porównując go z innym atrakcyjniejszym facetem którego znasz. Obniz mu ego. A potem zostaw go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dodam ze zesrałam się z wrazenia w stringi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×