Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cycu xddd

Mam coś ze zdrowiem ? czy to jakieś słabe samopoczucie jakiś ciśnieniowiec ze mnie jest ? skąd mam takie objawy ;/

Polecane posty

Gość Cycu xddd

Nie mogę chodzić po dworzu jak jak jest gorąco i jest spiekota i totalny żar bo zaraz się słabo czuje i mnie się robi tak jakbym tracił siłę coś jakby uchodziło ze mnie życie zaraz się słabo czuje ,jakoś się chwieje na nogach i mnie się robi jakoś tak jakbym był miękki i nie mogę wytrzymać bo zaraz mnie zaczyna w głowie ćmić coś ;/ albo mam też tak że jak jest zmiana pogody i ma być deszcz to czasami się żle czuje i nie mam siły na nic albo tak jakoś taki ospały jestem mimo tego że w nocy śpię dobrze albo jakoś mnie się tak też słabo robi i muszę usiąść bo mnie głowa boli i biorę od razu dwa apapy na raz bo jak mnie boli to tak że nie mogę ustać albo tak jakoś mnie się kołuje i mam zawroty to jest wtedy jak ma być zmiana pogody ;/ albo jak jest gorąco wyjdę to od razu się pocę i leje się ze mnie nawet nie muszę nic robić bo normalnie jestem spocony czasem to i w domu od razu jak jest upał to się pocę że muszę ciągle ściągać z siebie koszulkę bo jestem cały mokry ; / nie wiem co się ze mną dzieje mam tak od wielu lat już od młodzieńczych że zawsze jak wyszedłem na dwór było gorąco to jakoś mnie się tak kołowało w głowie jakbym miał zachwiania jakieś równowagi i tak jakoś nie mogłem wytrzymać bo mnie było ciężko tak jakbym miał łepetynę ociężałą z ołowiu albo tak jakbym normalnie odlatywał jak bym był naćpany ;/ Czasami to naprawdę jak wyjdę to jak siedzę nawet na dworzu a jest gorąco spiekota to zaraz tak jakoś kołuje się mnie w głowie albo mam jakieś zawroty i coś mnie tak się robi słabo i jakieś mroczki jakbym miał i nawet czasami to jestem jak ospały tak że jakbym się nie wyspał a jednak sypiam dobrze jak jest noc a czasem mam tak że w dzień jak jest zmiana temperatury to jednak odczuwam takie jakby zmęczenie nawet nie muszę nic robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Jedz regularnie gorące posiłki.

Wszelkie magdonady, zapędy wehetariańskie, ćpuństwa odrzuć.

Na śniadanie pteferuję jajecznicę z 4 jaj na boczku i pomidorach, abo płatki owsiane zalane gorącym mlekiem z naturalnym miodem lipowym lub gryczanym.

Ćwicz 15m po przebudzeniu i 15m przed snem (przysiady, skłony, rozciągania, brzuszki).

Co drugi dzień po prcy biegaj 1km.

Nie oglądaj się za księżniczkami, u boku których będziesz latał, a ona będzie leżeć i pachnieć. Pote powie Ci, idź zjedz na miasto, bo mnie głowa boli.

Nie jeździj po akoholu, nie jeździj prędkością przy której będziesz musiał modlić się jeśli stracisz panowanie.

W wielkim skrócie, nie rób gułpot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Nie jadam w macdonaldzie ani kfc ale pizze jak jadam to sam kupuje w markecie jakieś tak samo sam robie sobie burgery w domu jak już chcę .Co dalej nie pracuje ale biegać też bym nie miał bo bym nie miał zaraz siły i zaraz bym ledwo dyszał i serducho by mnie kołatało i bym był zalany potem ;/ nie jestem otyły co lubię tam dobrze zjeść ale gruby nie jestem jak przykład tutaj podać Arnold boczek z kiepskich to ja na pewno nie mam takiego bębena jak ten facet z serialu i co dalej nie mam dziewczyny tym bardziej nie jestem w żadnym związku więc mam z tym spokój żeby dogadzać jakiejś pannie i zarabiać na nią .Co do ćpuństwa nigdy nie brałem żadnych używek i nigdy nawet nie próbowałem żadnego zioła jarać tym bardziej piwa nie pijam i nie palę papierosów jestem całkowity abstynent i nie lubię palić może kiedyś spróbowałem ale nie smakuje mnie papieros ani piwo .Co jeszcze nie mam prawa jazdy więc nie muszę się martwić jazdą i nie byłem nigdy jeszcze na egzaminie nawet na prawo i nie podchodziłem jak do tej pory 😉 ale i tak bym nie jeździł po pijaku bo nie lubię piwa i nie smakuje mnie ono wolę już jakiś sok tymbark albo mirindę .Co do miodu jakiś tam matka kupowała ostatnio nawet wiem że mamy w domu malinowy miód ale ja nie jadam ale może jak to zdrowotne jest to spróbuje ale co do jajek nie lubię jajek czy to sadzone czy jajecznica czy na miękko nie cierpię jajek smaku ani nawet jakbym miał jeść mam chyba jadłowstręt do jajek ;/ 

ćwiczenia to nawet bym mógł ale biegać to wiem żebym nie miał siły bo zaraz bym ledwo dyszał i był zmęczony ;/ ja nawet kawy nie pijam bo nie lubię i nie smakuje mnie żadne capuccino ja to taki jestem niejadek tego nie lubię tamtego nie lubię ;/ co lubię to jeszcze jakieś soki prawdziwe jak są teraz w marketach świeże z sadów takie w kartonach 5 litrowe .Na pewno nie jadam w barach szybkiej obsługi jakiś chociaż potrawy bardziej takie to sam robię w domu coś tam kupić w markecie  i w piecyku podgrzać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xin

Może masz anemie albo coś z tarczycą, badales się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
Dnia 9.06.2019 o 03:40, Gość Xin napisał:

Może masz anemie albo coś z tarczycą, badales się? 

Dokladnie - wtedy zmecznie.

Koniecznie trzeba sprawdzic serce (niewydolnosc, arytmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×