Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa

co może oznaczać takie zachowanie faceta

Polecane posty

Gość ciekawa

Witam,

Od dłuższego czasu znam pewnego faceta. Czasem się spotykamy głównie w sprawach biznesowych. Kiedy już dochodzi do spotkania przeważnie wita mnie uściskiem dłoni. Ale podczas tego uścisku trzyma moją dłoń dłużej. Robi to delikatnie. Co to może oznaczać? czy ja się na siłę czegoś próbuje doszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To znaczy że cię kocha mocno i niedługo się oswiadczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogle

patrzy czy na łapie kurzajek nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

a tak poważnie bez sarkazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość So what?

Poważnie może zaczyna swoje tańce godowe celem dobrania ci się do cipy. Teraz może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogla

Kiedyś miałam taki przypadek na stacji benzynowej:) Nie chciał mnie puścić. Pomyslałam ..może mnie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
31 minut temu, Gość ciekawa napisał:

Witam,

Od dłuższego czasu znam pewnego faceta. Czasem się spotykamy głównie w sprawach biznesowych. Kiedy już dochodzi do spotkania przeważnie wita mnie uściskiem dłoni. Ale podczas tego uścisku trzyma moją dłoń dłużej. Robi to delikatnie. Co to może oznaczać? czy ja się na siłę czegoś próbuje doszukać?

Jeżeli do tego drugą dłoń ma otwartą, nogę prawą trzyma lekko skierowaną na zewnątrz a ciśnienie wynosi 1001 Hpa to masz jak w banku, że chce mieć z Tobą dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa

Wezmę ciśnieniomierz i sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siup

my kobiety lubujemy się w doszukiwaniu się i snuciu domysłów
a im zazwyczaj o NIC nie chodzi o NICZEGO nam nie insynuują
szkoda czasu

na pewno Cię nie kocha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska

Gość siup dziękuję. Też zacznę tak myśleć, żeby sobie głowy nie zaprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe że gdy facet się nie podoba to w ogóle takie pytanie by do głowy żadnej nie przyszło a tak ktoś wpadł w oko i od razu się doszukuje każda ukrytych znaczeń 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siup
1 minutę temu, Gość ciekawska napisał:

Gość siup dziękuję. Też zacznę tak myśleć, żeby sobie głowy nie zaprzątać.

swoje lata mam i wiele razy zaplątywałam się i tkwiłam w takich błędach ale z wiekiem oczy się otwierają... niestety :(
mężczyźni to prosta konstrukcja, jak coś chce to powie, a jak kręci to niechaj spada buraki prostować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe że gdy facet się nie podoba to w ogóle takie pytanie by do głowy żadnej nie przyszło a tak ktoś wpadł w oko i od razu się doszukuje każda ukrytych znaczeń 🤣

masz racje, coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle

Zakochal sie autorko albo delikatnie daje ci do zrozumienia ze leci na ciebie i szuka gestu w tobie czy pozwalasz na bzykniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siup
2 minuty temu, Gość Mysle napisał:

Zakochal sie autorko albo delikatnie daje ci do zrozumienia ze leci na ciebie i szuka gestu w tobie czy pozwalasz na bzykniecie

przestań dziewczynie mieszać w głowie, bo znów się jej mózg zagotuje i w nocy nie zaśnie myśląc o nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
8 minut temu, Gość siup napisał:

przestań dziewczynie mieszać w głowie, bo znów się jej mózg zagotuje i w nocy nie zaśnie myśląc o nim ;)

nie wiem co myśleć, dlatego zwróciłam się tu do osób trzecich. Z innej perspektywy wszystko wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvanaa

To znaczy, że po prostu ma taki sposób bycia. 

Po prostu tak ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Za malo zeby to zakwalifikowac jako zainteresowanie, może zgrywa geneltelmena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Za malo zeby to zakwalifikowac jako zainteresowanie, może zgrywa geneltelmena

pewnie masz rację. Chyba sobie za dużo wyobrażałam. Może chciałam zobaczyć więcej niż jest faktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaluNia555

Hej 🙂 a czy podczas spotkania biznesowego zauważyłaś również jakie gesty z jego strony (spojrzenia na Ciebie - ale nie takie norlamalne spojrzenie, takie "głębsze", co to znaczy?? Jakby chciał odkryć Twoją duszę, wyczytać myśli w Twojej głowie, coś takiego.. 

Wiesz, samo podanie ręki i chwilowe przytrzymanie może, ale niekoniecznie musi coś oznaczać.. Musisz zwrócić uwagę na inne gesty również. Być może tak okazuje sympatie a być może ma już taki odruch bezwarunkowy... Dlatego, jeżeli już chcesz bardziej to zrozumieć to musisz zwrócić uwagę na inne zachowania również. 

Tylko lepiej na tym etapie nie naditerpretowywać pewnych zachowań... 

My kobieta mamy do tego taką dziwnie ogromną zdolność... Hehe 😁 ale najlepsze jest czasem u nas, że my to już wiemy rzeczy, które nawet się jeszcze nie wydarzyły 😉

Świat bez nas naprawdę byłby nudny 😁

Dlatego kochana autorko, dla swojego własnego spokoju, który jest absolutnie najważniejszy, na tym etapie nie rób sobie głowy tylko tak przy okazji zobacz inne zachowania też i może jak podaje rękę innym. A może się okazać, że nagle cudownie odkryjesz, że każdą "łapkę" tak długo trzyma.. (może manikiurzysta jakiś 😉---taki żarcik) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość definicyny odsyłacz

Karol SARKE/A ma 7.5 cm gubość męskości gdyż skaluje na nią program cyfryzacyjny hemoglobiny mojego DominikMISZ organizmu, poinformował on swoich kolegów PIOTRA i PAWŁA NAPIERAŁA by zamordowali w eterze mego ojca JÓZEFA i zapie..….lili mi w potylicę własną informacją genetyczną którą jest przekaz prądu zmiennego niszczącego prąd stały - eteryczność i stworzyli program śmierci mojego organizmu w wieku 33 lat nazwali go program CHRYSTUS i skalują go na własne rozpłody oraz rozpłody swoich zwierzchników z Rammstein tworząc niebywale sprawne męskości z powodu tego że żywy organizm jest w nich mordowany - świadomość ludzka, obecnie wtłoczono mi w rdzeń mózgowy informację genetyczną WOJCIECH SARKE/A GÓW... z PAWEŁ i PIOTR NAPIERAŁA ORAZ KRZYSZTOF KURZAWA przez co podszywa się pode mnie w eterze generując creuzfelda jacoba wyłączam tego eterycznego dyrektor pentagon - on już nie jest i nigdy nie był moim ojcem oraz zwalniam z rammstein napierałów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×