Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala33

Zazdrosc mnie "wykancza"

Polecane posty

Gość Ala33

czesc. mam duzy problem z zazdroscia. zazdroszcze ludziom prawie wszystkiego. mimo, ze moje zycie do najgorszych nie nalezy, ale i tak wszedzie widze tylko to czego nie mam. ostatnio posprzeczalam sie z moim partnerem o jego starszego brata. zazdroszcze szwagrowi i szwagierce, ze maja fajniejsze zycie. pewnie maja jakies tam problemy, ale ja widze tylko ich fajne zycie i zazdroszcze tego. kolezanka z pracy ma faceta "zlota raczke" i tego tez zazdroszcze,mimo ze to jej 4 facet po rozwodzie. moglabym mnozyc tych przykladow duzo. nie wiem jak rozwiazac ten problem. chcialalbym zaczac doceniac to co mam,ale nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy przypadek

A nie przyszlo ci do glowy ze to dziala w dwie strony i ze na pewno ktos tobie czegos zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też ludziom zazdroszczę ale mnie się akurat życie nie ułożyło. Jestem sama bez dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzam
15 godzin temu, Gość Ala33 napisał:

czesc. mam duzy problem z zazdroscia. zazdroszcze ludziom prawie wszystkiego. mimo, ze moje zycie do najgorszych nie nalezy, ale i tak wszedzie widze tylko to czego nie mam. ostatnio posprzeczalam sie z moim partnerem o jego starszego brata. zazdroszcze szwagrowi i szwagierce, ze maja fajniejsze zycie. pewnie maja jakies tam problemy, ale ja widze tylko ich fajne zycie i zazdroszcze tego. kolezanka z pracy ma faceta "zlota raczke" i tego tez zazdroszcze,mimo ze to jej 4 facet po rozwodzie. moglabym mnozyc tych przykladow duzo. nie wiem jak rozwiazac ten problem. chcialalbym zaczac doceniac to co mam,ale nie umiem.

baby to durne istoty a ty jesteś idealnym przykładem, jeszcze kompleksy polczyny i już wogóle pies pogrzebany z makaronem, wy się kur-wa leczcie czy coś, macie poważne problemy z psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtarzam
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja też ludziom zazdroszczę ale mnie się akurat życie nie ułożyło. Jestem sama bez dzieci. 

szukaj chłopa i rób dzieci, jaki problem, moge ci paru podstawić facetów bo znam kilku singli, no chyba że problemy z psychiką to już tego nie przeskoczy, baby mają często takie problemy, nie tylko ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka ma pod miastem piękny dom z ogródkiem. W sumie też kiedyś chciałam mieć domek z ogródkiem i czuję lekkie ukłucie zazdrości kiedy wpadam do niej na grilla🙂.

Potem wracam do domu, do swojego ukochanego mieszkania i totalnie zapominam o sprawie 🙂.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem juz za stara na dzieci niestety. Niczego tak nie zazdroszczę innym jak właśnie rodziny 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz bede swinia

Menopauza? Inne przeciwwskazania?

Czy sobie wymyslimas?

Wymyslilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jestem w takim wieku ze lada moment moze nastąpić menopauza. To nie jest już czas na dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany

Ten temat to dowód, ze baby to tępaki. Jak ja się tym brzydzę, dom pod miastem, ... księzniczka by chciala miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie tyle brzydze co w sumie dziwie twojemu stresowi

Serio jestes taki durny? Czy masz 17 lat?

Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mundral
9 godzin temu, jagoda napisał:

Moja koleżanka ma pod miastem piękny dom z ogródkiem. W sumie też kiedyś chciałam mieć domek z ogródkiem i czuję lekkie ukłucie zazdrości kiedy wpadam do niej na grilla🙂.

Potem wracam do domu, do swojego ukochanego mieszkania i totalnie zapominam o sprawie 🙂.

bo widzisz tylko korzyści z tego domu a nie ile czasu, kasy i pracy potrzeba aby on tam stał i tak wyglądał, podobnie robicie w związkach, chcecie same korzyści i zero wad, nic takiego nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunku
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jestem juz za stara na dzieci niestety. Niczego tak nie zazdroszczę innym jak właśnie rodziny 😞

trzeba było nie szukać księcia to byś miała, a tak masz gòwno i musisz zazdrościć innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic straconego
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Jestem w takim wieku ze lada moment moze nastąpić menopauza. To nie jest już czas na dziecko. 

zawsze możesz adoptować, mało to jest dzieci które potrzebują rodziców i aby ktoś ich kochał. Szukaj faceta i razem adoptujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kûtwz nastepny specjalista

Jak pragne zdrowia czy wy sie slyszycie??

Tak baby to chûje to juz dawno zostalo ustalone i wizdomo zr tak jest ale z calym szacunkiem  czy jednej z druga ...ie podobo meskiej wydaje sie ze jak bedzie jeczal to swiat sie nad nim uzali?

Kûrwa podobno facetem jestes nie prezydentem slupska choc mam dziwne wrazenie ze on ma wiecej jaj niz ty jeden z drugim placzku nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste i tępe
21 minut temu, Gość zalamany napisał:

Ten temat to dowód, ze baby to tępaki. Jak ja się tym brzydzę, dom pod miastem, ... księzniczka by chciala miec

ona by wszystko mieć chciała tylko nie może znaleźć jelenia który na to wszystko zarobi, najlepiej nie pracując, bo ma z nią jeszcze mieć czas chodzić na wieczne zakupy różnych píerdół sby inne z zazdrością patrzyły a ona z nosem do góry panoszyła się po mieście jak dama z dworu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byles zabawny

Jestes zalosny kubusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 13:54, Gość Ala33 napisał:

czesc. mam duzy problem z zazdroscia. zazdroszcze ludziom prawie wszystkiego. mimo, ze moje zycie do najgorszych nie nalezy, ale i tak wszedzie widze tylko to czego nie mam. ostatnio posprzeczalam sie z moim partnerem o jego starszego brata. zazdroszcze szwagrowi i szwagierce, ze maja fajniejsze zycie. pewnie maja jakies tam problemy, ale ja widze tylko ich fajne zycie i zazdroszcze tego. kolezanka z pracy ma faceta "zlota raczke" i tego tez zazdroszcze,mimo ze to jej 4 facet po rozwodzie. moglabym mnozyc tych przykladow duzo. nie wiem jak rozwiazac ten problem. chcialalbym zaczac doceniac to co mam,ale nie umiem.

O kuurwa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy chce adoptować dziecko i nie każdy pokocha cudze dziecko. Poza tym w wieku dajmy na to 45 lat szanse na adopcje małego dziecka zerowe. A takie większe to często po przejsciach. Nie każdy się nadaje na rodzica adopcyjnego takiego dziecka. 

 

Poza tym widzę ze sami zakompleksieni faceci tu się odezwali i dają upust swoim frustracjom. Latwiej powiedzieć ze baby to kur......y i ine obrazliwe epitety niż przyznać ze to może ja jestem niedorajda życiowy .

Wczoraj przypadkiem oglądałam chłopaków do wzięcia  (pierwsze odcinków oglądałam a później już nie ) i tam jeden facet oburzony ze dziewczyna przyjechala i nie chciała zostać na noc a przecież obiecała. Kurcze jego dom wyglądał strasznie nie dziwie się ze kobieta uciekła  (znali się tylko z sms wiec nie widziała jego domu ). Ale nie pomyślał że może najpierw jakiś remont ogarnięcie tego bajzlu a pozniej szukanie kobiety. W przeciwnym razie ciężko mu będzie o kobietę. Tym bardziej ze to facet ok 40. Kobiety w tym wieku mają już często swój własny kąt i nie pójdą mieszkać w takie ciężkie warunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zazdrosc jest grzechem  a jak to zmienic wystarczy dziekowac bogu  za wszystko  a zaczniej  spełniac twoje marzenuia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Paradoksalnie to przydałoby ci się jakieś nieszczęście, lub ciężka choroba, wtedy byś naprawdę doceniła to, co masz. Zazdrość to uczucie niskie, świadczące o roszczeniowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistery

Ogromna wiekszosc ludzi czegos komus zazdrosci. Zazdrosc nie jest takim zlym uczuciem, bo mobilizuje do dzialania: on ma - ja tez chce miec,  ona byla na wakacjach w fajnym miejscu - zazdroszcze, wiec sie mobilizuje i tez pojade, tez mam, a przynamniej cos robie, zeby sie udalo.  Zazdrosc pcha ludzkosc do przodu, jest jak ostroga dla konia - zaboli, ale do przodu.

Co innego ZAWISC, zawisc jest jednym z najpodlejszych, najnizszych uczuc jakie moze miec czlowiek. Czym zawisc rozni sie od zazdrosci? Zawisc: on ma - niech go pokreci - zycze mu najgorszego - dokopie mu - zniszcze go - obgadam przed ludzmi - przywale jego dziecku - itd. Zawisc jest wstretna, podla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×