Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Awokado wcale nie jest smaczne. Dlaczego ludzie się tak nim zachwycają? Jakaś głupia moda.

Polecane posty

Gość konopielka
Dnia 7.06.2019 o 16:57, Gość gość napisał:

Serio, kompletnie nie rozumiem jak można się tym zachwycać. W smaku jest rozczarowująco nijakie, a przecież jedzą to wszystkie instagramowe laseczki i hipsterzy. Jak jesz na śniadanie tosta z awokado i sadzonym jajem to jesteś trendi i kul. Albo inne zdrowe świństwa typu jarmuż - co to jest!? Fuj! Smakuje jak jakieś zielsko, które przypadkowo wyrwałam idąc po koperek z ogródka. Czy na serio są tu osoby zajadające się ze smakiem tymi specjałami?

 

owszem ja lubię zarówno awokado jak i jarmuż. 

Jadłam awokado z lidla i owszem plułam tym na pół metra 😄 ale już na targu w mojej ulubionej budzie mają rewelacyjne. Natomiast czy jarmuż jest modny? Nie wiem. Moja babcia i mama zawsze miały to w ogródku i jadło się to na różniste sposoby teraz też to kupuję, bo wyciskam z niego sok ponieważ nie przełknę takiego marchwiowego na żywca, a właśnie wyciskam też z marchwi.

Tutaj wiele osób zarzuca, że coś tam smakuje dopiero po obróbce i w towarzystwie innych rzeczy no ale przepraszam tak jest z wieloma produktami. No zjedz sobie samą surową cebulę albo buraka? albo ugryź sobie suchy schab bez przypraw😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chodziło mi raczej o agresywny styl wypowiedzi oraz o agresję na samą krytykę. Smacznego i do widzenia. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko guacamole, albo koktajl. Jak dla mnie, saute smakuje jak surowe jajko. To chyba zależy od typu człowieka.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×