Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy da się wywołać samemu poród?

Polecane posty

Gość Gość

Czy te wszystkie sposoby typu chodzenie po schodach, seks , masowanie sutków itp itd to jedna wielka bujda? Na kogoś podziałało może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Niby sciema tak mówią ale u mnie podziałało w 38 tc uznałam że zacznę chodzić po schodach codzienne 3/4  rundki górą dół na 4 piętro. Zrobiłam te 3 rundki tylko raz 😂 w nocy odeszły mi wody a rano już byłam mamą. Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy faktycznie coś to dało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja od razu po stosunku dostałam skurczy, pojechałam na porodówkę i urodziłam po 6 godzinach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dch

W drugiej ciąży próbowałam chodzenia po schodach, sexu, masaży i nic.

Ja rodziłam tydzień po terminie, w dzień w którym miałam zgłosić się do szpitala (lekarz prowadzący ciążę tak zalecił). Lekarz w szpitalu nieśmiało zasugerował wywołanie oksytocyną i się zgodziłam. Uważam, że to był dobry wybór bo 2,5 godz od oxy już było po sprawie ale ja pierwszą ciążę też miałam z oxy to wiedziałam na co się piszę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Schody to nie bujda. Polazilam chwilę i od razu wody odeszły... Wiem że ciepła kąpiel też przyspiesza - moja mama się wykapala w ciepłej wodzie i od razu na porodowke trafiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysi

Ja się ostro masturbowałam. Aż osiągnęłam kilka orgazmów jeden za drugim i zaczęły się skurcze macicy. Podziałało idealnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×