Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katka

Nauczycielka uwziela się na mojego syna,bo dostała mandat :(

Polecane posty

Gość Katka

Mój mąż jest policjantem. Ogólnie siedzi za biurkiem. No ale zdarzyło się, ze kilku kolegów z drogówki było na l4 i przesuneli czasowo tych zza biurek jako wsparcie. No i pech chciał że wychowawczyni syna przekroczyła prędkość w zabudowanym, kilkaset metrów od szkoly i dostała solidny mandat. Nie wiem skąd ale dowiedziała się ze policjantem który jej ten mandat dał był mąż. No i od 3 miesięcy uwziela się na syna. Zaniza mu stopień z zachowania, no i oczywiście przez nia nie będzie miał nagrody-obniżyła mu ocenę z zachowania do dobrej-a na semestr miał wzorowe! Za co? Za to że nie był przygotowany do lekcji tylko rozkojarzony-na przerwie jeszcze przed dzwonkiem rozmawiał z kolegą zamiast się psychicznie przygotowywać do lekcji. Potem uwaga-założył niestosowna koszulkę-była z lordem vaderem, zdaniem Pani nawołuje do nienawiści...? I jeszcze dwie uwagi za... Rozpraszanie innych uczniów, bo ziewal kilkukrotnie na lekcji. Oczywiście nawet słowem się nie zajaknela wstawiając mu te uwagi, e dziennika jeszcze nie mamy-znaczy mamy ale od strajku go nie wypełniają. Mi na zebraniu w maju też nic nie mówiła, dopiero dzisiaj się okazało że syn ma tylko dobre z zachowania, ale dziś już po wszystkim bo oceny już ostateczne a dziennik poszedł do dyrekcji. Syn jest obecnie w 7 klasie. Średnia z końca 7 klasy jest brana w szkole średniej do której będzie zdawał w przyszłym roku i ta małpa może mu tym dobrym zaszkodzić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka

Myślicie ze da się od tej oceny jakoś odwołać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie da się

Skoro jest niegrzeczny i rozprasza innych to tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Co sie nie da jak sie da.

Napisz wszystko do kuratorium i dw dyrekcji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
4 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Co sie nie da jak sie da.

Napisz wszystko do kuratorium i dw dyrekcji.

 

Myślisz że mogą mu jeszcze zmienić ocenę? Pierwsza uwaga pojawiła się 3 tygodnie po otrzymaniu mandatu. Ta małpa to zaplanowala. Ale jak można wpisać że nie był przygotowany do lekcji bo w trakcie przerwy rozmawiał z koleżanką. To co miał robić, medytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słabe to, ja bym poszła najpierw na rozmowę do nauczycielki i zaznaczyła ze pójdziesz z tym do dyrekcji.

i zd widzisz dziwna korelacje miedzy mandatem a niesprawiedliwym traktowaniem syna, jeśli powodu obniżenia oceny za zgodne z prawda oczywscie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Słabe to, ja bym poszła najpierw na rozmowę do nauczycielki i zaznaczyła ze pójdziesz z tym do dyrekcji.

i zd widzisz dziwna korelacje miedzy mandatem a niesprawiedliwym traktowaniem syna, jeśli powodu obniżenia oceny za zgodne z prawda oczywscie. 

No ale co to za powód-ziewal na lekcji? Koszulka z lordem vaderem nawołuje do nienawiści? No sorry słabe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Słowo przeciwko słowu, warto walczyć, ale możesz przegrać, natomiast nerwy jej popsujesz na bank, taka skarga dobrze nie wpłynie na jej wizerunek u dyrekcji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuuuda

Slaba to jest Twoja historyjka, wymysl cos ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
10 minut temu, Gość Ona napisał:

Słowo przeciwko słowu, warto walczyć, ale możesz przegrać, natomiast nerwy jej popsujesz na bank, taka skarga dobrze nie wpłynie na jej wizerunek u dyrekcji. 

Nie chce jej psuć wizerunku ani szarpac nerw bo potem będzie się mscic, a został jeszcze rok szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Prawda jest taka ze ja bym nie dala mandatu nauczycielce swojego dziecka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Prawda jest taka ze ja bym nie dala mandatu nauczycielce swojego dziecka 🙂

Mąż nie wiedział że to nauczycielka syna. A nawet jakby wiedział, co to zmienia? Byla kilkaset metrów od szkoły i jechała 50 km a tam jest ograniczenie do 20 km. A jakby jej tak za chwilę dziecko wybieglo pod koła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Prawda jest taka ze ja bym nie dala mandatu nauczycielce swojego dziecka 🙂

A niby czemu? W czym ten nauczyciel jest lepszy od innych? Jakby nauczyciel molestował ci dziecko to też nie zglosisz bo to nauczyciel? 

Autorko rady będą w przyszłym tygodniu więc mozesz jeszcze iść do dyrekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
25 minut temu, Gość Katka napisał:

Nie chce jej psuć wizerunku ani szarpac nerw bo potem będzie się mscic, a został jeszcze rok szkoły.

OK, ale ja bym nie darowała, za rok niech Twoj mąż uweźmie się na nią i jego koledzy, ona wykorzystuje pozycje, to i on niech wykorzysta swoją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

OK, ale ja bym nie darowała, za rok niech Twoj mąż uweźmie się na nią i jego koledzy, ona wykorzystuje pozycje, to i on niech wykorzysta swoją. 

Tylko ze takie zachowanie nie jest właściwe. Jeśli ona znów złamie przepisy i będzie tam patrol to normalne że zostanie ukarana ale jakieś polowanie na kogoś? To nie jest zachowanie dorosłych ludzi. Tak po prostu się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

A niby czemu? W czym ten nauczyciel jest lepszy od innych? Jakby nauczyciel molestował ci dziecko to też nie zglosisz bo to nauczyciel? 

Autorko rady będą w przyszłym tygodniu więc mozesz jeszcze iść do dyrekcji.

Molestowanie to akurat nietrafione porownanie. Po prostu dałabym pouczenie i dałabym sobie spokój z mandatem. Szkoda nerwów . 

Kiedys policjant darowal mi mandat i serio jestem mu wdzięczna;)

A co do dyrekcji to sprawa nie jest taka oczywista bo dziecko na tych lekcjach tez swiete nie bylo wiec to nie jest tak ze na te uwagi nie ma podkladki.  Zaraz zakonczenie roku.miejmy nadzieje ze ta baba da sobie spokój i do wrzesnia bedzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka

Jako nauczycielka napiszę, że jest mi wstyd. Mi też się trafiają różne dzieci i różni rodzice. Ale raczej kończy się na współczuciu dla tych dzieci przez ich nienormalnych rodziców. Idź do dyrekcji. Nie zostawiaj tak tego bo baba się będzie panoszyc w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka
10 godzin temu, Gość Nauczycielka napisał:

Jako nauczycielka napiszę, że jest mi wstyd. Mi też się trafiają różne dzieci i różni rodzice. Ale raczej kończy się na współczuciu dla tych dzieci przez ich nienormalnych rodziców. Idź do dyrekcji. Nie zostawiaj tak tego bo baba się będzie panoszyc w przyszłym roku.

Nienormalnych rodziców? Uważasz że fakt wlepienia mandatu za takie przekroczenie prędkości to było coś nienormalnego?? Gdyby to było 5 km to ok, ale nie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczycielka
2 godziny temu, Gość Katka napisał:

Nienormalnych rodziców? Uważasz że fakt wlepienia mandatu za takie przekroczenie prędkości to było coś nienormalnego?? Gdyby to było 5 km to ok, ale nie tyle.

Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Napisałam, że są różni rodzice. Tacy co się czepiają bez powodu. I ja nie mszczę się na dzieciach za to co odstawiają ich rodzice. Tu ewidentnie jest zemsta. I to za prawidłową reakcję. W dodatku niezwiązaną ze szkołą. Nie pochwalam tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×