Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diana_na_wózku

Lepiej dogaduje sie z facetami - czy to normalne?

Polecane posty

Hej. Mam 24 lata i niedawno wróciłam z obozu  rehabilitacyjnego, prościej i lepiej chodzę przy kulach. Mam też tam dwóch przyjaciół, obu płci męskiej, w tym jednego zajętego na amen ;) z żadnym z nich nie łączy mnie nic więcej niż długie rozmowy czy wypady do kawiarni :) Nawet ten wolny jest zakochany w innej kobiecie, co prawda bez znajomości, ale ale zawsze i miło się na ich patrzy. Jak byłam na obozie to w niedziele pojechałam z tym wolnym na miasto i nic, nie była to żadna randka, szczególnie że byli z nami jego opiekunowie którzy pomagali się nam przemieszczać  :) z drugim natomiast łączą wspólne pasje i wartości życiowe, więc mamy o czym gadać godzinami.

Nigdy co prawda nie lubiłam typowo męskich rzeczy typu auta, ale rozmowy o facetach, kosmetykach i plotkach nużą mnie jeszcze bardziej. Co w tym interesującego? Z wyglądu nie jestem chłopczycą, lubię uroczy styl inspirowany japońskim, ale gardzę seksownym stylem, flirtowaniem, itp do malowania też się nigdy nie przekonałam, wolę warkocze i słodkie dodatki :) 

Niby mam jedną kumpele, ale jak zaczyna gadać o tym jak bardzo by chciałaby być zakochana, albo jak przystojny jest ten czy tamten aktor to mnie to nudzi po prostu. Nawet jak jakąś dziewczynę szczerze polubię, to rozmowy z nią są takie mało konkretne, nacechowane jakimś rozmemłaniem. Z drugiej strony podziwiam kobiety  za delikatność i powabność

Z moich zainteresowań to uwielbiam się rehabilitować, Japonię oraz pisać moje opowiadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×