Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bezduszny

Czym jest dla was miłość?

Polecane posty

Gość Bezduszny

Czym dla was jest miłość? Co to w ogóle jest?

(Oczywiście jest też miłość rodzica do dziecka, do ojczyzny, domu, rodziny, ulubionego miejsca itp. Chciałbym jednak byście się skupili na tej miedzy dwojgiem ludzi z w sobie)

Ja kiedyś myślałem, że jest to potężna więź między ludźmi, która jest silniejsza niż przyjaźń i nie da się jej rozerwać mimo wielu przeciwności losu.

Byłem w błędzie, niestety.

MIŁOŚĆ NIE ISTNIEJE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli miłość nie istnieje, tzn. ze nie istniejesz tez ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest miłość

"...Bo wszystko co we mnie
Kocha wszystko co w tobie
Kocham twoje krągłości i wszystkie krawędzie
Wszystkie twoje doskonałe niedoskonałości
Daj mi całą siebie
A ja dam Ci całego siebie
Jesteś moim końcem i początkiem
Nawet jeśli przegrywam, to wygrywam
Ponieważ daję ci całego, całego siebie
A ty dajesz mi całą, całą siebie.."
 

Tak wygląda prawdziwa miłość między kobietą a mężczyzną i ona istnieje..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezduszny
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeśli miłość nie istnieje, tzn. ze nie istniejesz tez ty!

Bo nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezduszny

Jestem jedynie złudzeniem i tym co szuka odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest miłość

Jeśli jesteś ułudą to nie masz prawdziwych wyobrażeń, bo sam jesteś wyobrażeniem...A wystarczy zamknąć oczy i uwierzyć w to,że istnieje coś takiego jak nierozerwalna więź, której ani ogień nie spali..której żadna powódź nie zniszczy..której wiatr nie przewieje..i  przy której ziemia nie usycha..bo te cztery żywioły są tak połączone ze sobą,że woda nawilża ziemię..a wiatr wciąż trzyma ogień przy życiu..

I tak jest z miłością,jak trafisz na kogoś z kim poczujesz tą piękną magiczną więż to nic i nikt ,żadna siła was nie zniszczy.Bo ogień wciąż będzie się w was tlił..bo wiatr wciąż będzie przywiewał myśli o niej, o nim..bo ziemia po której stąpacie będzie jak fundament waszej relacji..a woda obmyje każde rany i z każdej sytuacji wyjdziecie razem.Takie miłości istnieją i takiej Ci życzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwujący ludzi

Wczoraj widziałem jakąś młodą dziewczynę z papierosem co narzekała na życie,liceum i rodzinę. Był z nią jej chłopak co też przeklinał razem z nią i powiedział że jutro będzie 18 kolegi to mogą tam wbić i jak wszyscy pójdą to będą sami w jednym pokoju( ma ich kolega duży fom) ,po czym wyjął paczkę Durexów. To jest właśnie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwujący ludzi

*dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczególnie widać miłość gdy jakiś facet wysyła swojej dziewczynie zdjęcie swojego pe.nisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

miłości to ty jeszcze w życiu nie miałeś... i nie będziesz miał z takim podejściem, autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kogo pytasz? tu się wypowiadają głównie ludzie, którzy dla seksu nawet zdechną...upadli aniołowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest miłość

Ja seks uprawiam tylko z uczuciem a nie dla zabijania czasu, dla sportu,dla kasy czy orgazmu..więc nie oceniaj wszystkich jedną miarą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obecnie

Abstrakcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem, że taka miłość istnieje. Tylko spotkać druga osobę z którą można tak współgrać jest bardzo ciężko. Bardzo...  Bo miłość to nie tylko silna chemia i bratnie dusze. Te dusze muszą świadomie chcieć się poznawać na poziomie emocjonalnym, wspierać się i o siebie dbać. Inaczej to wszystko uleci. Życzę Wam wszystkim takiej miłości. I sobie samej też 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego jest tak, że gdy dwie osoby się spotkają i czują coś do siebie, to zaczynają grać? Co to daje? Po co te kłamstwa na początek i udawanie kogoś kim nie jesteś jak w ostatecznym rozrachunku i tak wszystko się posypie, bo całe życie grać się nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest miłość

Czasem zakładanie masek dodaje atrakcyjności relacji..i w mojej miłości mi to nie przeszkadza,bo jak kogoś kocham to za każdy kształt i formę w jakiej siebie widzi..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×