Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KUBECZEK12E

Objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Gość

Zależy od organizmu, bo jedne osoby nic nie czują i jedynym objawem jesr brak miesiączki. Niektóre osoby mogą odczuwać cos w rodzaju infekcji tzn mogą być osłabione, śpiące, zmęczone, ja w drugiej ciąży czulam sie jak by mnie przeziębienie brało. Poza tym zawroty głowy, problemy z koncentracją, może Cię odrzucić od ulubionych zapachów lub potraw, możesz mieć ochotę na jakieś jedzenie , którego normalnie nie jesz... mnostwo tego, ale tez nie są to jakieś oczywiste objawy wskazujące na ciaze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi

Mnie w 2 ciąży mdliło juz od 8 dnia po zapłodnieniu i miałam zawroty głowy kiedy wygłupiałam się z córką - to było dla mnie zastanawiające. Potem odrzuciło mnie od papierosów - musiałam zgasić w połowie bo było mi niedobrze. Do tego osłabienie, wyglądałam jakbym miała grypę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość mimi napisał:

Mnie w 2 ciąży mdliło juz od 8 dnia po zapłodnieniu i miałam zawroty głowy kiedy wygłupiałam się z córką - to było dla mnie zastanawiające. Potem odrzuciło mnie od papierosów - musiałam zgasić w połowie bo było mi niedobrze. Do tego osłabienie, wyglądałam jakbym miała grypę.

A jak jest ze sluzem? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Mnie wyraźnie  kłuło w macicy po 6 dniach po stosunku (w jednym punkcie) i podsmiewałam się, że wiem gdzie zarodek  się zagnieżdża. Po jakichś 3 kolejnych dniach bolało mnie od pach po piersi, ciągnący ból i już byłam pewna, poleciałam na betę, a tam już 46,17 (9 dni po stosunku). Śluzu zero, bólu skutków też nie miałam.Inne objawy przyszły dużo później. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×