Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Zostałam sama z 3 dzieci!!

Polecane posty

Gość Gość

Zostałam sama z 3 dzieci. Wiek 2 miesiące 6 i 7 lat. Mój mąż zmarł. Nie wiem jak sobie poradzę. 😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Poradzisz sobie powoli będzie ciężko ale bądź silna dla dzieci,strasznie ci współczuję trzymaj się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hulka

Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Kiedy zmarł mąż? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Maz zmarl 1.5 roku temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Maz zmarl 1.5 roku temu...

Hahahha a dziecko ma 2 miesiące? Czyli nie jest jego, bo zmarł przed jego poczęciem.Żałosna jesteś. Wymyśl lepsze prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A fuj
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Maz zmarl 1.5 roku temu...

To szybko sie pocieszylas, skoro dzieciak ma 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ty głupia babo, naucz się liczyć chociaż do 20 zanim znowu stworzysz durne prowo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Karolina napisał:

Ty głupia babo, naucz się liczyć chociaż do 20 zanim znowu stworzysz durne prowo! 

Słucham?

Zmarł dokładnie miesiąc temu. 

20 minut temu, Gość Gość napisał:

Maz zmarl 1.5 roku temu...

Nie podszywaj się. 

Możecie zauważyć, że ja pisałam i piszę z polskimi znakami 😉 To nie żadne prowo, żenują mnie niektóre osoby tutaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Ala napisał:

Hahahha a dziecko ma 2 miesiące? Czyli nie jest jego, bo zmarł przed jego poczęciem.Żałosna jesteś. Wymyśl lepsze prowo

 

29 minut temu, Gość A fuj napisał:

To szybko sie pocieszylas, skoro dzieciak ma 2 miesiace.

Ale przecież teraz jestem samotną mamą z trójką dzieci... jedni przeżywają dłużej żałobę a inni krócej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośĆĆ autorka tematu.
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

 

Ale przecież teraz jestem samotną mamą z trójką dzieci... jedni przeżywają dłużej żałobę a inni krócej...

Skończ to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Słucham?

Zmarł dokładnie miesiąc temu. 

Nie podszywaj się. 

Możecie zauważyć, że ja pisałam i piszę z polskimi znakami 😉 To nie żadne prowo, żenują mnie niektóre osoby tutaj. 

Nawet jak ktoś się podszyl to mamy wierzyć w to co wyżej? Miesiąc temu zmarł mówisz a piszesz na kafeterii i wstawiasz buźki z oczkiem, zwracając mam uwagę na polskie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośĆĆ autorka tematu.
1 minutę temu, Gość Joanna napisał:

Nawet jak ktoś się podszyl to mamy wierzyć w to co wyżej? Miesiąc temu zmarł mówisz a piszesz na kafeterii i wstawiasz buźki z oczkiem, zwracając mam uwagę na polskie znaki

Buźka z oczkiem była do tej osoby, która bezczelnie kłamie. Była to raczej ironiczna buźka. Nie wiem jaki macie powód, aby mi nie wierzyć, ale rozumiem, że pisanie z anonimowego konta nie jest do końca rzetelne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
4 minuty temu, Gość GośĆĆ autorka tematu. napisał:

Buźka z oczkiem była do tej osoby, która bezczelnie kłamie. Była to raczej ironiczna buźka. Nie wiem jaki macie powód, aby mi nie wierzyć, ale rozumiem, że pisanie z anonimowego konta nie jest do końca rzetelne. 

Bla bla bla bla. Możesz sobie gadac i gadać bla bla bla. Kobieto znam młode wdowy, wiem jak przebiega proces żałoby. Ty byś musiała być serio oryginalna żeby po miesiącu zakładać temat na forum o takim tytule. Nudno tu. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mi sie tez zdaje, ze jak ktos naprawde jest zrozpaczony, to nie daje emotikonów. One jakos nie pasuja, smutna buzke to mozna dac jak kogos boli brzuszek, albo jest zmęczony, itp. chyba ze kogos smierc męza az tak nie obeszła, i bardziej sie przejmuje jak sobie poradzi niz ze umarł ( niestety wielu facetów na to zasługuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Joanna napisał:

Bla bla bla bla. Możesz sobie gadac i gadać bla bla bla. Kobieto znam młode wdowy, wiem jak przebiega proces żałoby. Ty byś musiała być serio oryginalna żeby po miesiącu zakładać temat na forum o takim tytule. Nudno tu. Papa

Joanna, a skąd znasz tyle młodych wdów?? Od biedy tez tkai temat mogłaby napisac osoba co juz jest przyzwyczajona chronicznie do korzystania z kafe, co nie ma ani jednej osoby z jaka moze porozmawiac, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna
15 minut temu, Gość gosc napisał:

Joanna, a skąd znasz tyle młodych wdów?? Od biedy tez tkai temat mogłaby napisac osoba co juz jest przyzwyczajona chronicznie do korzystania z kafe, co nie ma ani jednej osoby z jaka moze porozmawiac, itp

Ktos z tymi wdowami musi pracować to siłą rzeczy je zna wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Myslałam, ze pracujesz w zakładzie pogrzebowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośĆĆ autorka tematu.

Ehh. Nie rozumiem dlaczego tu jest tak dużo źle nastawionych ludzi. Moim zdaniem te forum jest właśnie po to, aby porozmawiać. A anonimowość to plus.

Jestem 30+, czy młoda czy nie, to sami oceńcie. Nikogo nie mam z kim mogłabym porozmawiać, a wszyscy, którzy mnie znają, uważają, że jestem naprawdę silna i sobie bardzo szybko poradziłam ze strata. Jednak ja cały czas tęsknię i mi go strasznie brakuje. Codziennie płaczę, codziennie myślę. Nie mogę spać w nocy, budzą mnie koszmary. Dzisiaj miałam sen, że oboje zginęliśmy na akcji (był policjantem) i mogłam na życie patrzeć z góry, bardzo bym chciała i tylko dla dzieci tu jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×