Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 321

Anatomia Jogi czy Gosia Mostowska?

Polecane posty

Gość 321

Kogo wolicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Zobaczyłam instsgramy obu dziewczyn i oto moje wnioski:

Poziom umiejętności podobny. Pomiędzy pierwszym a drugim stopniem zaawansowania. Gosia Mostowska wydaje się skupiona na karierze w social mediach. Duza liczba follow (pytanie czy prawdziwa) żyje raczej na zewnątrz - bardziej celebrycko. Dużo zdjec life stylowych, podróże, ujęcia w ładnych miejscach. Widac, ze bardzo chce się podobać, pragnie aplauzu, zachwytu i docenienia dla swojej kobiecości.

Druga Gosia, instsgram pełen asan i przemyśleń jogowych. Skupiona na przekazie i treści. Zdjęcia w pokoju lub zamkniętych pomieszczeniach. Zerowe zadęcie czy chęć imponowania stylem życia. Bardziej skupiona i żyjąca zgodnie z „niyamas” 

Ale kazdy tez szuka swojego mistrza i do każdego dociera inna forma przekazu. Każda z nich na pewno jest w stanie zachęcić do praktyki jogi i zmobilizować. Każda ma swój własny styl i urok osobisty. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dwie zupełnie różne dziewczyny. Anatomia skupia się właśnie na anatomii. I jeśli mam ból jakiegoś odcinka kręgosłupa, to ona dokładnie wyjaśni, co i jak. Z Gosią fajnie robi się jogę wzmacniającą. A do jogi w kontekscie pracy z emocjami mam inne panie. Do medytacji też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mostowska to taka gwiazda. Widać, że potrzebuję uwielbienia. Nie wierzę w tą jej wdzięczność. Nie jestem w stanie ocenić poziomu merytorycznego, ale jako osoba wydaje mi się nieszczera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Mostowska to taka gwiazda. Widać, że potrzebuję uwielbienia. Nie wierzę w tą jej wdzięczność. Nie jestem w stanie ocenić poziomu merytorycznego, ale jako osoba wydaje mi się nieszczera. 

Też nie czuję, żeby była w 100% autentyczna. Jednak na to składa się wiele czynników, niekoniecznie potrzeba uwielbienia. 

Jednak jest pro i to jest ważne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 455
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dwie zupełnie różne dziewczyny. Anatomia skupia się właśnie na anatomii. I jeśli mam ból jakiegoś odcinka kręgosłupa, to ona dokładnie wyjaśni, co i jak. Z Gosią fajnie robi się jogę wzmacniającą. A do jogi w kontekscie pracy z emocjami mam inne panie. Do medytacji też.

Hej, możesz polecić kogoś do pracy z emocjami i medytacji, kogo oglądasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość 455 napisał:

Hej, możesz polecić kogoś do pracy z emocjami i medytacji, kogo oglądasz?

❤️

Kimilla
Aga yoga
simplife pl
Russel Brand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Anatomia jogi. Nie szukam zadnej innej, nie porownuje. Nie ujmujac tym ktorych nie znam, Anatomia Jogi najlepsza z polskojezycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza polska joginka to Gosia z anatomii jogi, uwielbiam.Mostowska jest srednia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

O wiele wole gosie mostowska- jest cudowna, cwiczenie z jej filmikami niesamowicie wzomcnilo mi cialo a sama Gosia mnie strasznie wycisza i uspokoja, jest taka dobra duszyczka:)) nie umiem pojac jak ktos moze uznawac ze jest niezzczera albo lansujaca sie itp chyba nie widzialam w necie osoby bardziej odbiegajacej od tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Nie znalam tego kanalu Anatomia Jogi, ale Gosie Mostowska bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
36 minut temu, Gość Abc napisał:

O wiele wole gosie mostowska- jest cudowna, cwiczenie z jej filmikami niesamowicie wzomcnilo mi cialo a sama Gosia mnie strasznie wycisza i uspokoja, jest taka dobra duszyczka:)) nie umiem pojac jak ktos moze uznawac ze jest niezzczera albo lansujaca sie itp chyba nie widzialam w necie osoby bardziej odbiegajacej od tego:)

Mizdrzy sie do kamery i popisuje. Przeciez to widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mogę zdzierzyc Mostowskiej, tej jej maniery i pozowania na Maciąg. Anatomia Jogi to kwintesencja wiedzy i kompetencji. Niesamowita dziewczyna, która na nikogo nie pozuje. Niestety Mostowska, jak sama przyznała, miała zawsze kompleksy i to czuć. Ja osobiście nie mogę jej słuchać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Abc napisał:

O wiele wole gosie mostowska- jest cudowna, cwiczenie z jej filmikami niesamowicie wzomcnilo mi cialo a sama Gosia mnie strasznie wycisza i uspokoja, jest taka dobra duszyczka:)) nie umiem pojac jak ktos moze uznawac ze jest niezzczera albo lansujaca sie itp chyba nie widzialam w necie osoby bardziej odbiegajacej od tego:)

Tak tak, zebranie na patronie i współprace, do ktorych się nie przyznaje nasza uduchowiona gwiazdeczka 🙂 Niech się wezmie do roboty, a ty otwórz oczy dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Między dwiema Gosiami jest taka przepaść jak z Ziemi na Marsa. To są dwie inne bajki. Mostowska jest leniwa, merytorycznie niewiele wnosi, to taki Paulo Coehno jogi, czyli pitu pitu i nic z tego nie wynika. Gosia z AnatomiJogi jest perfekcjonistka, która cały czas się uczy i wkłada multum pracy w to co robi. Jeśli ktoś sztuka merytoryki, wiedzy i rzetelności, to zdecydowanie AnatomiaJogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwielbiam Gośke z Anatomii. Ta druga to nieporozumienie. Obejrzałam kiedyś kilka filmików i jak dla mnie strasznie zamula. Może niech się lepiej skupi na dziecku 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa
16 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Tak tak, zebranie na patronie i współprace, do ktorych się nie przyznaje nasza uduchowiona gwiazdeczka 🙂 Niech się wezmie do roboty, a ty otwórz oczy dziewczyno 

Ale przeciez ona mowi o wspolpracach. Tzn. ja kojarze tylko te z sila roslin, nie wiem czy ma jeszcze jakies inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Między dwiema Gosiami jest taka przepaść jak z Ziemi na Marsa. To są dwie inne bajki. Mostowska jest leniwa, merytorycznie niewiele wnosi, to taki Paulo Coehno jogi, czyli pitu pitu i nic z tego nie wynika. Gosia z AnatomiJogi jest perfekcjonistka, która cały czas się uczy i wkłada multum pracy w to co robi. Jeśli ktoś sztuka merytoryki, wiedzy i rzetelności, to zdecydowanie AnatomiaJogi.

Musisz słuchać dźwięków tybetańskich mis, bo jak na joginkę, strasznie wali od ciebie złość😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość jaa napisał:

Ale przeciez ona mowi o wspolpracach. Tzn. ja kojarze tylko te z sila roslin, nie wiem czy ma jeszcze jakies inne.

Obejrzyj sobie ulubieńców z grudnia jak ściemnia np. z pranamat:) Wybacz, ja nie oczekuję od wszystkich joginek podążania za filozofią, sama podchodzę do tematu pragmatycznie i nie dorabiam ideologii,ale skoro ktoś już w to brnie,to po co taka hipokryzja? Niech się dziewczę zdecyduje, czy woli łatwy hajs, czy prezentuje coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Obejrzyj sobie ulubieńców z grudnia jak ściemnia np. z pranamat:) Wybacz, ja nie oczekuję od wszystkich joginek podążania za filozofią, sama podchodzę do tematu pragmatycznie i nie dorabiam ideologii,ale skoro ktoś już w to brnie,to po co taka hipokryzja? Niech się dziewczę zdecyduje, czy woli łatwy hajs, czy prezentuje coś więcej. 

Aha, no chyba, ze tak. Ja nie ogladam tych ulubiencow, staram sie nie sugerowac poleceniami blogerek itp., bo uwazam ze to marnotrawienie pieniedzy. Mnie sie wydaje, ze ona ma po prostu ten komfort, ze moze kreowac ten swoj wizerunek jak chce. Jej facet musi bardzo dobrze zarabiac, zobaczcie jaki maja dom i samochod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
19 godzin temu, Gość Aga napisał:

Aha, no chyba, ze tak. Ja nie ogladam tych ulubiencow, staram sie nie sugerowac poleceniami blogerek itp., bo uwazam ze to marnotrawienie pieniedzy. Mnie sie wydaje, ze ona ma po prostu ten komfort, ze moze kreowac ten swoj wizerunek jak chce. Jej facet musi bardzo dobrze zarabiac, zobaczcie jaki maja dom i samochod.

W jego branży większość dobrze zarabia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kompetentna anatomia jogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asana

Swoją przygodę z joga zaczęłam po pełnym poście Dabrowskiej, aby wzmocnić cialo, od filmiku Mostowskiej. Muszę przyznać, że odpowiada mi u niej:

tempo robienia i przechodzenia do poszczególnych asan, muzyka w tle, spokojny głos i dobre tłumaczenie, nieabsorbujace tło (często podgladalam ma początku jak dobrze wykonac asane, teraz więcej slucham), długość trwania samej praktyki jogi. Imponuje mi jej gibkosc - co szczególnie widać przy jej chudziutkim ciele (ładnie wyglądają asany po prostu 😁). Innych filmików niż ćwiczenia po prostu nie oglądam - poza tym w którym opowiadała o matach, bo mnie to nie interesuje. Często wracam do sprawdzonych i lubianych przez moje cialo filmików z ćwiczeniami. 

Anatomie jogi zaczęłam oglądać, bo wyświetlał mi yt i miała ciekawe tematy filmików, a ja zaczęłam zgłębiać się w tajniki jogi. Chciałam robić asany najlepiej jak potrafię dla lepszego zdrowia mojego ciała i żeby nie zrobić sobie krzywdy złym praktykowaniem.

Ogólnie babeczka mega sympatyczna, zupełnie inny poziom energii (nie tak wyciszony i spokojny jak u tej pierwszej), wydaje się że bardzo duża wiedza i chęć jeszcze jej podnoszenia. Oglądam tylko i wyłącznie filmiki o technicznych aspektach i w tym jest uważam genialna. Prosto, szybko, logicznie i na temat tłumaczy - no iten kumpel "kostek" 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
Dnia 14.06.2019 o 13:42, Gość Gosc napisał:

W jego branży większość dobrze zarabia 😉

Tak, to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja straciłam zaufanie do Goski Mostowskiej. Nie jest uczciwa w stosunku do widzów, poza tym liczba wyświetleń jest ewidentnie dokupywana. Jak robią to inne kanały, o luźnej tematyce,to aż tak nie razi. Od jogingi oczekuję czegoś więcej. Joga to nie powinien być biznes. Poza tym ma dużo szczęścia,bo ma dobre uwarunkowania jeśli chodzi o ciało. Niestety wiedza kuleje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie da się tego nawet porównać. Anatomia jest najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.06.2019 o 22:48, Gość Gosc napisał:

Ja straciłam zaufanie do Goski Mostowskiej. Nie jest uczciwa w stosunku do widzów, poza tym liczba wyświetleń jest ewidentnie dokupywana. Jak robią to inne kanały, o luźnej tematyce,to aż tak nie razi. Od jogingi oczekuję czegoś więcej. Joga to nie powinien być biznes. Poza tym ma dużo szczęścia,bo ma dobre uwarunkowania jeśli chodzi o ciało. Niestety wiedza kuleje. 

Skąd wiesz, że kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka

Ja zaczęłam swoją przygodę z jogą od Gosi Mostowskiej. Potem odnalazłam Gosię z Anatomii. Jeśli chodzi o ćwiczenia to korzystam z obu. Ale ale właśnie tez w pewnym momencie, pojawiła mi się żółta lampka i pewien niesmak na kanale Mostowskiej. Zaczęłam wyczuwać pewnego rodzaju nieszczerość, a ja jestem osoba wrażliwą na ludzkie zachowania i wychwytuje często rzeczy których inni nie widza. Też mi się wydaje, ze nie jest zawsze tak cudownie, jak ona to opisuje w filmikach i pytanie dlaczego kasuje negatywne komentarze pod filmami, bo to robi i sama się niechcący sprzedała. Osoba, która jest pewna siebie i naprawdę nie przejmuje się zdaniem innych zostawia wszystkie komentarze, bo się tym nie przejmuje. Sama mówi, że każdy ma prawo do własnego zdania i każdy jest cudowny i wyjątkowy. To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 13.06.2019 o 16:08, Gość gosc napisał:

Musisz słuchać dźwięków tybetańskich mis, bo jak na joginkę, strasznie wali od ciebie złość😄

Tybetanskie miski sa dobre do moczenia nog. Sprawdz, a pozbedziesz sie i Ty ukrytej agresji. 😌 Jak mozna pisac ,,wali zlosc". O tylko moczenie nog. 

Dnia 9.06.2019 o 20:46, Gość Gosc napisał:

Anatomia jogi. Nie szukam zadnej innej, nie porownuje. Nie ujmujac tym ktorych nie znam, Anatomia Jogi najlepsza z polskojezycznych.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U Mostowskiej za dużo dziecka. Bo jednak w jodze szukam wytchnienia, relaksu, a ona jest full time mom... Więc we wszystko musi dziecko wcisnąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×