Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabellla

Czy po śmierci konkubenta można mówić..

Polecane posty

Gość bjjj
8 minut temu, Gość gość napisał:

to od razu powiedz że planujesz się rozstać i ślubu nie bierzesz pod uwagę, bo to by tylko utrudniło odejście

przeciez to kobiety chcą ślubu zeby nie było łatwo ich zostawić, czyli to wy odgórnie przeczuwacie ze nikt bez papierka z wami nie wytrzyma dłuzej niz kilka lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pisząsz szczerze to znamm mnóstwo malżeństw z 30, 40 letnim starzem, natomiast żyjąc w konkubinacie  tylko jedno kóre jest ze sobą dlużej niż 10 lat, ale oni tacy niefajni, taka troszkę paologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
20 minut temu, Gość gość napisał:

to od razu powiedz że planujesz się rozstać i ślubu nie bierzesz pod uwagę, bo to by tylko utrudniło odejście

Deklarowane komuś w wieku 20 paru lat, że będzie się z nim do śmierci to ...izm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjj
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Pisząsz szczerze to znamm mnóstwo malżeństw z 30, 40 letnim starzem, natomiast żyjąc w konkubinacie  tylko jedno kóre jest ze sobą dlużej niż 10 lat, ale oni tacy niefajni, taka troszkę paologia.

powiem ci ze piszesz jak wykształcona osoba w przeciwieństwie do patologii 🙂 pisząsz starzem itp znawcy od związków i wysokich lotów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
11 minut temu, Gość bjjj napisał:

przeciez to kobiety chcą ślubu zeby nie było łatwo ich zostawić, czyli to wy odgórnie przeczuwacie ze nikt bez papierka z wami nie wytrzyma dłuzej niz kilka lat 

tak, wiemy, piszesz o sobie.  Ty byś chciała, ale co, konkubent nie chce. No wołami go nie zaciągniesz...ale nie każdy musi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

32 minuty temu, Gość gosc napisał:

tak, wiemy, piszesz o sobie.  Ty byś chciała, ale co, konkubent nie chce. No wołami go nie zaciągniesz...ale nie każdy musi 

raz ucieklam sprzed ołtarza, dwa razy zerwałam zareczyny, a teraz mam wytłumaczenie ze musze schudnąć zeby miec talie jak osa do sukni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

 

raz ucieklam sprzed ołtarza, dwa razy zerwałam zareczyny, a teraz mam wytłumaczenie ze musze schudnąć zeby miec talie jak osa do sukni 🙂 

Tak trzymac.  Ja nie ucieklam, ale wszystko odwolalam i teraz uciekam zanim zbiora sie do pytania- nie lubie takich sytuacji.  Jestem na 99% pewna, za zaden mnie przed oltarz nie zaciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

raz ucieklam sprzed ołtarza, dwa razy zerwałam zareczyny, a teraz mam wytłumaczenie ze musze schudnąć zeby miec talie jak osa do sukni 🙂 

ooo za dużo filmow się naglądalaś ;P, o jaka tyś super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zabawne jest jak konkubina wyśmiewa sie z maleństwa a do swojego  konkubenta mówi maż. Zarzuca mezatce, ze wzięła ślub tylko dla rodziny , kasy papierka itd ale za kilka lat sama weźmie ślub i zostanie ta zła , niedobra zona . 

To jest hipokryzja w najczystszej postaci . 

To tak samo jakby ktoś mówił, ze jest wegetarianinem , jechal po tych co jedzą mięso a sam w domu wieczorem wpieprzał schabowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

10/10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

ooo za dużo filmow się naglądalaś ;P, o jaka tyś super 😛

🙂 niewyobrazalne ze ktos mial takie przygody nie? To tylko na filmach sa takie panienki:) malo rzeczy widzialas w zyciu:) jakbym ci powiedziala kim byly te osoby to juz bys calkiem zglupiala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

🙂 niewyobrazalne ze ktos mial takie przygody nie? To tylko na filmach sa takie panienki:) malo rzeczy widzialas w zyciu:) jakbym ci powiedziala kim byly te osoby to juz bys calkiem zglupiala:)

no na pewno, normalnie bym sie  posikala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

no na pewno, normalnie bym sie  posikala...

no ty juz znasz lepiej swoj organizm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

🙂 niewyobrazalne ze ktos mial takie przygody nie? To tylko na filmach sa takie panienki:) malo rzeczy widzialas w zyciu:) jakbym ci powiedziala kim byly te osoby to juz bys calkiem zglupiala:)

Przeczytaj sama co napisalas, nie wstyd ci,widzisz jakas jestes zalosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ktoś nie wyobraża sobie przysięgi małżenskiej, ze będzie się z daną osobą do śmierci, na dobre i na złe, znaczy, iż albo nie dojrzał do małżeństwa, albo jest z  nieodpowiedni m kandydatem na męża/żonę. Wolny związek jest dla mnie substytutem, w którym każda ze stron trzyma walizkę na podorędziu, tak na wszelki wypadek:) Konkubinatu w Polsce nie ma, i dłuugo nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak ktoś nie wyobraża sobie przysięgi małżenskiej, ze będzie się z daną osobą do śmierci, na dobre i na złe, znaczy, iż albo nie dojrzał do małżeństwa, albo jest z  nieodpowiedni m kandydatem na męża/żonę. Wolny związek jest dla mnie substytutem, w którym każda ze stron trzyma walizkę na podorędziu, tak na wszelki wypadek:) Konkubinatu w Polsce nie ma, i dłuugo nie będzie.

Konkubinat będzie szybciej niż ci się wydaje 🙂 A składanie komuś przysięgi po grób, do tego przysięgi miłości świadczy raczej o niedojrzalosci niż o dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Przeczytaj sama co napisalas, nie wstyd ci,widzisz jakas jestes zalosna...

nie widzę, jak na razie ty masz jakis problem z moim życiem 🙂 mi sie moje zycie baardzo podoba, a dodatkowo w ogóle nie mam problemu z życiem innych 🙂  tak kobiety niektóre mnie nie lubią za samo moje istnienie, ale za to faceci tracą dla mnie głowe to się wyrównuje jakos 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przeczytaj sama co napisalas, nie wstyd ci,widzisz jakas jestes zalosna...

a tak swoją drogą zabawnie się irytujesz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przeczytaj sama co napisalas, nie wstyd ci,widzisz jakas jestes zalosna...

jestem konkubiną 🙂 czy nie jest ci troszkę lepiej ?:) chciałam cos miłego dla twojej konstrukcji psychicznej napisac 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fgk
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Konkubinat będzie szybciej niż ci się wydaje 🙂 A składanie komuś przysięgi po grób, do tego przysięgi miłości świadczy raczej o niedojrzalosci niż o dojrzałości.

Szczególnie przysięgi składanej pod wpływem ciąży i rodziny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co rzucasz te emotikony?

Masz 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Witam, przeczytałam cały temat i chciałam coś napisać.

Miałam kiedyś męża, ale niestety jestem wdową od pięciu lat i cóż przez ten czas poznałam kilka kobiet, niektóre straciły mężów, niektóre partnerów. Jak dla mnie każda z nich była wdową, osobą, która straciła bliską dla siebie osobę i ma prawo o tym mówić. Dajmy ludziom mówić o sobie jak chcą, bo nie wiemy co oni czują. Czy to ważne jakiś papier, w takiej sytuacji? Jak dla mnie nie, ale ja nie patrzę na takie rzeczy oraz też nie zaglądam innym do łóżka. Jeśli dwie osoby się kochały, ale jedna umarła, druga ma prawo nazywać się wdową/wdowcem jeśli tak się poczuje lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

nie widzę, jak na razie ty masz jakis problem z moim życiem 🙂 mi sie moje zycie baardzo podoba, a dodatkowo w ogóle nie mam problemu z życiem innych 🙂  tak kobiety niektóre mnie nie lubią za samo moje istnienie, ale za to faceci tracą dla mnie głowe to się wyrównuje jakos 🙂 

oj jaki samozachwyt, ołtarzyk sobie zrób i módl się do siebie :P. Sama napisałaś że kobiety cię nie lubią...ciekawe czemu :P , a faceci tracą głowe ci spod budki z piwem chyba, bo służysz im do jednego...:P ale ważne że tobie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

oj jaki samozachwyt, ołtarzyk sobie zrób i módl się do siebie :P. Sama napisałaś że kobiety cię nie lubią...ciekawe czemu 😛 , a faceci tracą głowe ci spod budki z piwem chyba, bo służysz im do jednego...:P ale ważne że tobie dobrze 😛

Przeciez to ty mowilas ze moje 2 krotne zrywanie zareczyn i ucieczka z kosciola sa filmowe i niemozliwe:)nie lubi mnie 1 na 10, 1 twojego typu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przeciez to ty mowilas ze moje 2 krotne zrywanie zareczyn i ucieczka z kosciola sa filmowe i niemozliwe:)nie lubi mnie 1 na 10, 1 twojego typu 

Nie ze mną dyskutujesz,ale się wrące. Wątpię, że to prawda to co tu wypisujesz, ale jeśli tak to nie ma się czym szczycić. To tylko świadczy o twojej niedojrzałości i za przeproszeniem, (nie obraź się i z góry przeprasza) głupocie, więc nie dziw się, że ludzie też tak z tobą piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ze mną dyskutujesz,ale się wrące. Wątpię, że to prawda to co tu wypisujesz, ale jeśli tak to nie ma się czym szczycić. To tylko świadczy o twojej niedojrzałości i za przeproszeniem, (nie obraź się i z góry przeprasza) głupocie, więc nie dziw się, że ludzie też tak z tobą piszą.

Nie masz takich narzędzi by oceniac historie 3 zwiazkow kobiety po 30, i nie uzywaj słowa szczycic gdy nie czytalas rozmowy i dlaczego te slowa w ogole padly, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ze mną dyskutujesz,ale się wrące. Wątpię, że to prawda to co tu wypisujesz, ale jeśli tak to nie ma się czym szczycić. To tylko świadczy o twojej niedojrzałości i za przeproszeniem, (nie obraź się i z góry przeprasza) głupocie, więc nie dziw się, że ludzie też tak z tobą piszą.

Wiesz jak gowniarstwo tu pisze roznym kobietom? Np chcial cie tylko menel spod budki, zaden nie chciał slubu z toba, jestes konkubina nie narzeczoną, itp to jest głupota i bylo to kierowane do osob które nie atakowaly zycia prywatnego innych, a teraz powiedz ze wasze odzywki wobec kogos o kim absolutnie nic nie wiecie sa dojrzale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie ze mną dyskutujesz,ale się wrące. Wątpię, że to prawda to co tu wypisujesz, ale jeśli tak to nie ma się czym szczycić. To tylko świadczy o twojej niedojrzałości i za przeproszeniem, (nie obraź się i z góry przeprasza) głupocie, więc nie dziw się, że ludzie też tak z tobą piszą.

To ty napisalas cytuje sluzysz im tylko do jednego? W realnym zyciu tez bys tak powiedziała? To powiedz, moze jakas bardziej nerwowa obije ci pyszczola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

To ty napisalas cytuje sluzysz im tylko do jednego? W realnym zyciu tez bys tak powiedziała? To powiedz, moze jakas bardziej nerwowa obije ci pyszczola 

Idz gowniaro do jakiejs kobiety w wieloletnim zwiazku i powiedz jej ze ona sluzy tylko do jednego, czy tylko w necie anonimowo masz taką odwage?idz a potem wroc i opowiedz jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 godzin temu, Gość Fgk napisał:

Szczególnie przysięgi składanej pod wpływem ciąży i rodziny 😄

Gdzieś ty sie wychowała, że w dzisiejszych czasach masz takie myślenie...? Tak, tak ojciec zaciąga swoją córkę do olarza siłą w zamian za 10 arów pola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×