Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie popełniłam błąd?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem samotna. Mam jedną koleżankę z którą piszę przez internet. Znamy się ze studiów. Niestety po studiach kontakt stawał się coraz rzadszy. Często do niej piszę, ale często jest tak, ż eona odpisze - no, ok , i tyle z rozmowy. Czasem ma wene i sama pisze coś, ale raczej jest tak że ja inicjuje rozmowy. 

Mimo że mieszkamy w jednym mieście to nie spotykamy się. Jakoś nie możemy się zgrać. I tak mija dzień za dniem.

Mam też brata, ale on ma żone i dziecko. Nawet nie ma czasu pogadać 5 minut przez telefon. Także zerowy kontakt.

Z resztą rodziny zero kontaktu i duża odległość nas dzieląca.

Nie wiem jak to zmienić. Ze znajomymi z pracy się nie spotykam, bo każdy cośma- albo 2 prace, dzieci albo jeszcze cos innego.

Nie wiem jakie wyjście.

A jeżeli już jakiś mężczyzna się pojawia to zwykle już kogoś ma i nie wiedzieć czemu ma czelność przystawiać się do mnie.

A ostatnio nawet cos dziwnego sie stalo bo moj lekarz dodal mnie do znajomych. Dodalam, bo moze przyda sie , zeby umówić się szybciej na wizyte, ale też uważam że to dziwne, bo aż tak dobzre się nie znamy.

Czuje pustkę i jedyną rzeczą, która mnie trzyma przy życiu to napoje gazowane i słodycze, albo fast food. Póki co nie tyję , ale to tylko kwestia czasu.

Smutno mi. Łączę się w bólu z samotnymi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hm!

Pewnie fran.co.wata jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art

autorko, możemy pogadać sobie, podaj kontakt i w jakich porach jesteś dostępna

Art

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×