Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arina

Chlopak upokarza mnie przed byłą! jak sie zemscic?

Polecane posty

Gość arina

Widziałam wiadomości mojego obecnego chlopaka z byłą i ze swoim kolegą[o niej].5 LAT TEMU przez miesiąc czasu widywał się z dziewczyną, reszta to bylo pisanie na facebooku, lacznie ok.roku trwała ich "znajomość".To ona go zostawiła, a on krótko  walczył mimo, że pisał jej takie rzeczy jak np.że chce mieć z nią dziecko, że się zakochał, ze teskni i nie umie wytrzymać bez kontaktu dlatego wraca za kazdym razem gdy ona zrywa,jej potrzeby stawiał nad swoimi, był jej posłuszny,zgadzał sie na wszystko,aprobowal nawet jej złe decyzje i co ważne ona nic nie wymuszała ani nie dawała do zrozumienia że albo bedzie po jej mysli albo zwija manatki, on to robil z wlasnej woli.Zmienil dla niej wyglad, zainteresowania, poglady ..do dzis lubi te rzeczy ktore ona lubila, czuje ze mu zależało na niej. Pisal jej też że zdradzał każdą dziewczynę ,a wydaje mi się ze tej nie .Nigdy na nic nie naciskał, jak wyzej pisalam jej potrzeby byly nr1 i święte, pisał że nie chce jej stracić  i wszystko jej da co chce,ale widac za malo mogl jej dac bo odeszla. 

I co mnie najbardziej boli to to,ze pisal jej ze bedzie sie z nia spotykał nawet gdy bedą w nowych związkach i że zawsze będzie o niej myślał, a kiedys nawet powiedzial ze jak juz bedzie w stalym związku to zrobi jej dziecko żeby mieli pamiątke i nie zostala sama z problemem wiec poczeka az ona sie zwiaze na stale z kims.No rece opadają, ale rozumiem ze to w emocjach moglo byc tylko ze minelo 5 lat a on wciaz o niej mysli.Dal dowod na to ostatnio, widzialam jego wiadomosci prywatne Z NIĄ, sprowokowal ją do tego by napisała a gdy to zrobiła wspominał z nią przez noc,wyjasniał błędy z przeszłości, bardzo sie cieszyl ze znów ją ''ma'' i gdyby nie jej odmowa jestem pewna, ze spotkaliby sie.Mówił jej ze teskni i myslal przez CALY TEN CZAS!ale rozumie każdą jej decyzję i uszanował to co postanowila kiedyś.Ją zawsze komplementuje,dla niego zawsze jest piekna , nawet gdy przytyla pisal jej ze to dobrze,bo będzie co tulić itd.

Do kolegi pisał na jej temat, wiedzial ze ona zdradza swojego chlopaka z innym [dowiedzial sie od innych 2 lata po zerwaniu] i usprawiedliwial ją, i to bardzo,ze popelnia blad ale ma prawo to robic bo taka juz jest, za jakis czas ze  chcialby ja miec ale nie zawsze mozna miec to czego chcemy i zostajemy z czyms innym, bo tak wyszło (pisal to jeszcze zanim byl w zwiazku ze mna)

a ostatnio ze specjalnie ja sprowokował aby napisala do niego,bo tesknil ale nie wiedzial czy ona chce odnawiac kontakt

 

Porownując mnie i ją... mi zawsze mówil że zachowuje sie jak dziecko gdy nie chce seksu, mowil jak mam sie ubierac i zachowywac, a jej nic, jak wyzej pisalam...i mowil ze gdybym go zdradzila to by mnie zabil, gdzie ja przez 25 lat zycia bylam dziewica  na kazdy mozliwy sposob bo chcialam czekac do slubu,powaznie, ale tak wyszlo ze sie zlamalam i z nim to zrobilam.Nigdy nie bylam latawica,a tamta ciagle za chlopakami biega,robi 100 rzeczy naraz, jest niecierpliwa i nieogarnieta-ja w porownaniu do niej to ideal!czemu on mi to robil,przeciez dbalam o niego??

Jak utrzec nosa ...owi za zmarnowanie mojego czasu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunia

Czyj chłopak? Upośledzona jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

Napchaj sobie kupę do pochwy, niech się cwaniaczek zdziwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zostaw go. On Kocha ją nie Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmuk

Przede wszystkim to jakis niedojrzaly de-bil, zeby chciec robic dziecko kobiecie bedacej miloscia jego zycia gdy ona jest w ziwazku z kims innym.

on cie nie kocha, daj sobie spokoj, i nie tylko, ze cie nie kocha, ale na dodatek jest niespelna rozumu i jakis nawiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arina

Ale ja Go kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość arina napisał:

Ale ja Go kocham!

Kto kocha nie szuka zemsty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgość

Czytając to początkowo myślałem że to o mnie...  Po co się mscic?? 

Msciwosc jest cechą słabości. W moim przypadku próba zemsty nie udała się Jej....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×