Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amelie

Okres po porodzie pytanie

Polecane posty

Gość Amelie

Cześć. 

Mam pytanie, jak wyglądał Wasz okres po porodzie, czy był nieregularny? Ja zawsze miałam okres idealnie regularny (czasem przesunięcie o 1-2dni). Zaszła w ciążę od razu w pierwszym cyklu starań. Przestałam karmić jak mała miała 5 miesięcy, jak miała ok 6 dostałam okres. Był tragiczny, no krew mnie totalnie zalała 🙂 kolejny był idealnie równo co do dnia po takim samym czasie jak przed ciążą, też był strasznie obfity, ale pomyślałam super, może nieregularnosci mnie omina. A tymczasem spóźnia mi się trzeci okres już drugi dzień, nie czuję też boli na okres. W ciąży nie jestem, bo ryzyko byłoby minimalne, ale zrobiłam dziś test o wyszedł negatywnie. Czy to normalne, że drugi okres po porodzie był na czas, a dopiero teraz przy kolejnym może wyjść nieregularnosc? Zgłaszać się już do ginekologa, czy jeszcze poczekać? Jeśli tak, to ile? Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada

U mnie po pierwszej ciąży po odstawieniu małego od piersi, tak jak u Cb, okres pojawił się w kolejnym miesiącu, w tym samym dniu, w którym normalnie przed ciążą przypadał i był regularny jak w zegarku (czasem poślizg 1 dnia). Za miesiąc odstawiam drugiego synka i jestem ciekawa jak tym razem będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie okres był bardziej obfity. Ale zaczęłam brać tabletki hormonalne więc wszystko sobie uregulowalam. Mój ginekolog powiedział że pierwsze pół roku okresu po ciąży może być nieregularne i bardziej obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Miałam problemy z okresem , dostawałam go bardzo nieregularni. Zapisałam się do ginekologa w klinice Prima Med w Krakowie przy ul. Cieszyńska 16 Bardzo dobrze obsługują pacjentów. Trafiłam na bardzo dobrego lekarza, zaczęłam leczenie u niego i juz jest dużo lepiej okres mi się reguluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×