Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ggosiaa

Guarana mielona Intenson

Polecane posty

Hey - mam pytanie odnośnie stosowania mielonej guarany. Czy ktoś już próbował? Kilka razy już stosowałam, ale za krótko żeby wypowiedzieć się o pełnych właściwościach i skutkach stosowania. Po wypiciu soku, w którym wymieszana była guarana w proszku z pewnością od razu dało się odczuć zastrzyk energii. Działanie było zauważalne, ale nie trzęsły mi się dłonie, jak po kawie, więc jak najbardziej na plus.

Do zakupu zachęciło mnie to, że mielona guarana jest całkowicie naturalna, nie zawiera żadnych wspomagaczy, konserwantów itd. a ostatnio jestem bardzo zaciekawiona tym tematem. Przygotowywanie guarany do wypicia nie stanowi problemu, bo wystarczy wybrać dobry sok, albo zmiksować i dodać owoce, niczego nie trzeba parzyć - odpada więc noszenie kubka termicznego do pracy.

Jeśli macie jakieś wrażenia ze stosowania guarany, proszę dawajcie znać. Chcę wiedzieć, czego jeszcze mogę się spodziewać po tym produkcie. Jak w tytule, zakupiłam guaranę w proszku marki Intenson, ponieważ cena była bardzo zachęcająca . W podobne nowinki nie lubię na początku inwestować dużo pieniędzy, bo czasem można się poważnie rozczarować, ale jak na razie jestem zadowolona z tej małej inwestycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×