Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwy

Zakochałem się i zaangażowałem emocjonalnie w dziewczynie w której nie powinienem

Polecane posty

Gość
16 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

nie zniknalem, natomiast nie jestem lekarzem i nawet ich nie lubię, więc to nie ja

Nie szukam lekarza, też ich nie lubię. A skąd odrazu przyszło ci to do głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
Przed chwilą, Jolbier napisał:

Nie szukam lekarza, też ich nie lubię. A skąd odrazu przyszło ci to do głowy?

pisałaś czy jestem lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

pisałaś czy jestem lekarzem

Tak, bo napisałeś, że zakochałeś się w dziewczynie, w której nie powinieneś. Jesteś żonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wow to chyba ...ie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wow to chyba ...ie bylo

I co to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

„Nieszczęśliwy”, ale ty bardzo się wyciszyłeś, kiedy tu wkroczyłam 😉 Nie potrzebujesz już rozmowy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
2 minuty temu, Jolbier napisał:

„Nieszczęśliwy”, ale ty bardzo się wyciszyłeś, kiedy tu wkroczyłam 😉 Nie potrzebujesz już rozmowy? 

powiedz coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

powiedz coś o sobie

Ja się zastanawiam, skąd wiesz, że jestem kobietą? Nigdzie nie wspominałam o tym, tylko w odpowiedzi na pytanie czy szukam tu kogoś. Tylko po tym można było wywnioskować, ale pewności nie było. Też jestem NIESZCZĘŚLIWA, od środy zeszłego tygodnia. To tyle o mnie 😉. Napisz pierwszą literę miejscowości, w której mieszkasz. Tylko prawdę pisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
3 minuty temu, Jolbier napisał:

Ja się zastanawiam, skąd wiesz, że jestem kobietą? Nigdzie nie wspominałam o tym, tylko w odpowiedzi na pytanie czy szukam tu kogoś. Tylko po tym można było wywnioskować, ale pewności nie było. Też jestem NIESZCZĘŚLIWA, od środy zeszłego tygodnia. To tyle o mnie 😉. Napisz pierwszą literę miejscowości, w której mieszkasz. Tylko prawdę pisz. 

W. 

pisałaś w rodzaju żeńskim to ciężko myśleć inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

W. 

pisałaś w rodzaju żeńskim to ciężko myśleć inaczej

Kiedy zadawałam pytania nie pisałam w rodzaju żeńskim 😜. Miejscowość się nie zgadza, dalej musisz radzić sobie już sam. Ja szukam mojego księcia dalej 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
1 godzinę temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

nie zniknalem, natomiast nie jestem lekarzem i nawet ich nie lubię, więc to nie ja

Ja też myślałam, że jesteś lekarzem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może ci pomóc
1 minutę temu, Jolbier napisał:

Kiedy zadawałam pytania nie pisałam w rodzaju żeńskim 😜. Miejscowość się nie zgadza, dalej musisz radzić sobie już sam. Ja szukam mojego księcia dalej 🤩

Załóż własny temat, kogo szukasz i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość To może ci pomóc napisał:

Załóż własny temat, kogo szukasz i dlaczego?

Tak, jeszcze z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości 🤪. Mój książę o mnie zapomniał i chyba już mnie nie szuka... naprawdę 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szałwia
1 minutę temu, Jolbier napisał:

Tak, jeszcze z imieniem i nazwiskiem oraz nazwą miejscowości 🤪. Mój książę o mnie zapomniał i chyba już mnie nie szuka... naprawdę 😢

Imię i miejscowość możesz podać, no chyba że mieszkasz w małej miejscowości i masz wyjątkowo mało popularne imię:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość Szałwia napisał:

Imię i miejscowość możesz podać, no chyba że mieszkasz w małej miejscowości i masz wyjątkowo mało popularne imię:classic_biggrin:

Tak, zgłosi się tysiące twierdzących, że są z tej miejscowości i o tym samym imieniu. Przez chwilę łudziłam się, że to ta osoba, bo parę faktów się trochę zgadzało... ale ten mężczyzna pewnie nie szukałaby porady w tym miejscu. A tak poza tym tym to emocjonalna mumia była, szkoda dla niego czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

„Nieszczęśliwego” coś zamurowało, albo poczuł się już uszczęśliwiony 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy

nie, wszystko w porządku, czytam sobie. Trochę poukładałem myśli, zobaczytco się wydarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
39 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

nie, wszystko w porządku, czytam sobie. Trochę poukładałem myśli, zobaczytco się wydarzy 

Samo „Nieszczęśliwy” nic się nie wydarzy, jeśli Ty będziesz stał w miejscu. Napisz sms-a do niej, tak jak ktoś ci radził i nie czekaj latami, bo życie zbyt krótkie... Lepiej zrobić cokolwiek, niż później żałować, że nie zrobiło się NIC.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
21 minut temu, Jolbier napisał:

Samo „Nieszczęśliwy” nic się nie wydarzy, jeśli Ty będziesz stał w miejscu. Napisz sms-a do niej, tak jak ktoś ci radził i nie czekaj latami, bo życie zbyt krótkie... Lepiej zrobić cokolwiek, niż później żałować, że nie zrobiło się NIC.  

wszystko to jest oczywiste a myślenie o tym w ten sposób wprowadza w pesymistyczny nastrój. A Ty co zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 godzin temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

wszystko to jest oczywiste a myślenie o tym w ten sposób wprowadza w pesymistyczny nastrój. A Ty co zrobiłaś?

Co zrobiłam w moim kierunku czy co zawiniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaMagda
Dnia 10.06.2019 o 15:13, Gość nieszczęśliwy napisał:

Jakbym pisał to bym wiedział. Znamy się, rozmawialiśmy, ale od dłuższego czasu kontakt ogranicza się do znajomości z widzenia. 😞

Ty nie jesteś zakochany e niej tylko w wyobrażeniu jakie na jej temat zrobiłeś sobie w głowie. Jej projekcje. Nie. Znasz jej tak Naprawdę. Nic o niej nie wiesz. To nie jest dla ciebie zdrowe chłopaku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek
3 godziny temu, Jolbier napisał:

Co zrobiłam w moim kierunku czy co zawiniłam?

Widać ze ciekawska jesteś i kogoś szukasz, może to i dobrze. Napisz co się wydarzyło w twoim życiu ze tu trafiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość LenaMagda napisał:

Ty nie jesteś zakochany e niej tylko w wyobrażeniu jakie na jej temat zrobiłeś sobie w głowie. Jej projekcje. Nie. Znasz jej tak Naprawdę. Nic o niej nie wiesz. To nie jest dla ciebie zdrowe chłopaku 

To standard przy zakochaniu, co w tym niebezpienczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

smutne to 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

smutne to 😞 

Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość Leszek napisał:

Widać ze ciekawska jesteś i kogoś szukasz, może to i dobrze. Napisz co się wydarzyło w twoim życiu ze tu trafiłaś.

A ty co powiesz o sobie, wszystko w życiu robiłeś idealnie? Po co tu zaglądasz? Nie jesteś aby zbyt ciekawski, śledząc ten post? Idź wypij kolejne piwsko i poczujesz, że żyjesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gosc napisał:

Co?

te wszystkie problemy miłosne, to jest jakiś bez sens, latają za sobą ludzie, olewają jedni drugich, tu piszą smsy nawet im nie odpisują inni, dzwonią połączenia odrzucają a oni dalej za nimi latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowany.

Jolbier podaj  chociaz pierwsza litere miejscowosci..Piszesz,ze mumia emocjonalna,a moze sa powody.

Ps.Ty rowniez nie jestes wylewna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek
4 godziny temu, Jolbier napisał:

A ty co powiesz o sobie, wszystko w życiu robiłeś idealnie? Po co tu zaglądasz? Nie jesteś aby zbyt ciekawski, śledząc ten post? Idź wypij kolejne piwsko i poczujesz, że żyjesz. 

Jestem Leszek co ma na ch.ju meszek a ciekawią mnie niektóre tematy bo mam z nich bekę. Do Rozczarowanego nic nie mam bo się chłopok zakochał, za to ty piszesz że szukasz swojego księcia następnie że to mumia, myślisz że on szuka pomocy na forum i dlatego tu jesteś, No to powodzenia i szukajcie się do u.ranej śmierci :classic_biggrin:

PS. Czteropak już wypiłem(zimnego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Gość Rozczarowany. napisał:

Jolbier podaj  chociaz pierwsza litere miejscowosci..Piszesz,ze mumia emocjonalna,a moze sa powody.

Ps.Ty rowniez nie jestes wylewna.

 

 

Bo......a - dwie pierwsze i jedna ostatnia litera miejscowości, w której mieszkam. Może i są powody, nie jestem idealna i nigdy nie byłam. Mam dużo wad ale któż ich nie ma.... ? Zabrakło rozmowy, dialogu, dyskusji. Ciężko rozmawiać samemu ze sobą, jeśli ktoś nie chce cię, możesz przenosić góry i nic nie zrobisz i ciężko być wylewnym w tej sytuacji, można tylko grać wariata... i nadal się oszukiwać i łudzić, tylko po co? Przechodziłam przez to miesiącami i jedyne co jeszcze możesz zrobić dla siebie to odseparować się od toksycznej osoby i zachować resztki godności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×