Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieszczęśliwy

Zakochałem się i zaangażowałem emocjonalnie w dziewczynie w której nie powinienem

Polecane posty

Gość Król Lew !!!
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co mam powiedzieć o żonie czy dziecku? Wiem wszystko, bo matołku my się znamy, czy chcesz tego czy nie!!!

Powodzenia, baw się dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na tym forum jest więcej jadu, niż ma go nie jedna żmija!!! Chamstwo, jest tu na porządku dziennym... nie mam zamiaru brać udziału w tej przepychance słownej, to wręcz poniżające! Tragedia!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Jolbier napisał:

Na tym forum jest więcej jadu, niż ma go nie jedna żmija!!! Chamstwo, jest tu na porządku dziennym... nie mam zamiaru brać udziału w tej przepychance słownej, to wręcz poniżające! Tragedia!!! 

To prawda nie jad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Król Lew !!! napisał:

Powodzenia, baw się dobrze!!!

Prada to nie zabawa. Nie kłam  co do wieku, bo duuuzo starszy jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
13 minut temu, Jolbier napisał:

Na tym forum jest więcej jadu, niż ma go nie jedna żmija!!! Chamstwo, jest tu na porządku dziennym... nie mam zamiaru brać udziału w tej przepychance słownej, to wręcz poniżające! Tragedia!!! 

dlatego chciałem pogadać gdzieś indziej, i to nie była próba podrywu bo liczy się ktoś inny a w celu wymiany doświadczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
14 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

dlatego chciałem pogadać gdzieś indziej, i to nie była próba podrywu bo liczy się ktoś inny a w celu wymiany doświadczeń

Zainteresował mnie temat, ponieważ pewne fakty były podobne do moich wydarzeń w życiu i szukam tylko jednej, jedynej, najważniejszej dla mnie osoby, nie szukam absolutnie nowych  znajomości, ani w celu wymiany jakichkolwiek doświadczeń, ani innych głębszych, nowych relacji i chciałabym, aby to było jasne jak słońce! Szanuję siebie na tyle, aby zakończyć posiedzenie na tym nic nie wnoszącym w moje życie forum i właśnie zgłosiłam moje konto do usunięcia. Mam dość przesiadywania tutaj i bawcie się dalej, ale sami. Ja mam ciekawsze zajęcia w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

Co tak się wszyscy wypłoszyli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????

Nieszczęśliwy brał na podryw swoim nieszczęściem i dostał głębokiego kopa hahaha. To taka jego metoda, ale się nie udało 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...

NIESZCZĘŚLIWY... jak sprawy się mają? Jesteś już z miłością swojego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia Saturday, June 15, 2019 o 20:54, Gość Gościu napisał:

Nieszczęsliwy zakochany, Jolbier szuka księcia, teraz jakieś zaniedbane dzieci i pielgrzymka. O co tu chodzi 🤣

Zaniedbane dzieci?czyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
17 minut temu, Gość gość napisał:

Zaniedbane dzieci?czyje?

Właśnie czyje? o czym ty pleciesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieszczęśliwy czy ty się załamałeś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rkr

Nieszczęśliwy ona przychodziła tam dla Ciebie i ty to wiesz ,nie robiłeś nic chociaż  widziałeś jak oba oatrzy na Ciebie tak patrzy jak nikt nigdy na Ciebie nie patrzył, ona Cię kocha,ale ty nie robiłeś nic prócz patrzenia z daleka,ona to odebrała że jej nie chcesz ,o lewalesz,pokochała Cię i kocha ale się wstydzi i na jakiś czas zeszła ci z oczu,bo ona myśli że ty jej nie chcesz,zaproś ją  na kawę, na pewno mamesenger, załóż i ty i pisz do niej,pokaż jej oczami ze ją  kochasz,ona już tak dawno czeka i pamiętaj nie ma PRZYPADKÓW 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Rkr napisał:

Nieszczęśliwy ona przychodziła tam dla Ciebie i ty to wiesz ,nie robiłeś nic chociaż  widziałeś jak oba oatrzy na Ciebie tak patrzy jak nikt nigdy na Ciebie nie patrzył, ona Cię kocha,ale ty nie robiłeś nic prócz patrzenia z daleka,ona to odebrała że jej nie chcesz ,o lewalesz,pokochała Cię i kocha ale się wstydzi i na jakiś czas zeszła ci z oczu,bo ona myśli że ty jej nie chcesz,zaproś ją  na kawę, na pewno mamesenger, załóż i ty i pisz do niej,pokaż jej oczami ze ją  kochasz,ona już tak dawno czeka i pamiętaj nie ma PRZYPADKÓW 

janowidz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
14 minut temu, Gość Rkr napisał:

Nieszczęśliwy ona przychodziła tam dla Ciebie i ty to wiesz ,nie robiłeś nic chociaż  widziałeś jak oba oatrzy na Ciebie tak patrzy jak nikt nigdy na Ciebie nie patrzył, ona Cię kocha,ale ty nie robiłeś nic prócz patrzenia z daleka,ona to odebrała że jej nie chcesz ,o lewalesz,pokochała Cię i kocha ale się wstydzi i na jakiś czas zeszła ci z oczu,bo ona myśli że ty jej nie chcesz,zaproś ją  na kawę, na pewno mamesenger, załóż i ty i pisz do niej,pokaż jej oczami ze ją  kochasz,ona już tak dawno czeka i pamiętaj nie ma PRZYPADKÓW 

No jasnowidz!!! napisz co jeszcze wiesz, więcej... tak i zaproś na kawę, ona na to czeka i czekała od dawna 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
26 minut temu, Gość TAKI KTOŚ... napisał:

No jasnowidz!!! napisz co jeszcze wiesz, więcej... tak i zaproś na kawę, ona na to czeka i czekała od dawna 😢

piszesz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...

NIESZCZĘŚLIWY... napisz jak wygląda ta twoja miłość, opisz ją i jej typ urody 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy

Na pewno to nie Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
31 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

Na pewno to nie Ty!!!

Ale opisz, może to jednak ja 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
4 godziny temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

Na pewno to nie Ty!!!

Ale opisać możesz, jak wygląda. Czegoś się obawiasz? I ta pewność, że to nie ja... i te wykrzykniki... chcę sobie ją zobrazować wg. Twojego opisu, oczami wyobraźni i zobaczyć czy masz dobry gust 😉. No, nie daj się długo prosić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...

 

NIESZCZĘŚLIWY, ale opisać możesz jak wygląda. Czegoś się obawiasz? I ta pewność, że to nie ja... i te wykrzykniki... chcę sobie ją zobrazować wg. Twojego opisu, oczami wyobraźni i zobaczyć czy masz dobry gust 😉.  No, nie daj się długo prosić 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
17 minut temu, Gość TAKI KTOŚ... napisał:

 

NIESZCZĘŚLIWY, ale opisać możesz jak wygląda. Czegoś się obawiasz? I ta pewność, że to nie ja... i te wykrzykniki... chcę sobie ją zobrazować wg. Twojego opisu, oczami wyobraźni i zobaczyć czy masz dobry gust 😉.  No, nie daj się długo prosić 😜

To naprawdę ty? Moja miłość?😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
13 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

To naprawdę ty? Moja miłość?😍

Ale ja nie wiem, czy ty to Ty, więc opisz swoją miłość, może rozpoznam siebie w tym opisie 😉. Nie graj na zwłokę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
2 minuty temu, Gość TAKI KTOŚ... napisał:

Ale ja nie wiem, czy ty to Ty, więc opisz swoją miłość, może rozpoznam siebie w tym opisie 😉. Nie graj na zwłokę 😁

to ty opisz swoją miłość 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOS
43 minuty temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

to ty opisz swoją miłość 😉

Oczy brązowe i piękne 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy
2 minuty temu, Gość TAKI KTOS napisał:

Oczy brązowe i piękne 😉

jej też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
47 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

to ty opisz swoją miłość 😉

OK. Przystojny i to bardzo, męski, inteligentny, potrafi być czuły i delikatny, lubi żartować, uparty jak kozioł 😁, ale mimo tego wszystkiego co się wydarzyło, wiem, że jest dobrym człowiekiem... a w swoim życiu zajmuje się czymś najcudowniejszym na świecie!!! Jest łysy i 18 lat starszy ode mnie 😉. Teraz twoja kolej NIESZCZĘŚLIWY 😜. Opisuj swoją miłość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
12 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

jej też

Za mało, opisz więcej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczęśliwy

raczej już nie mam po co, ten opis nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKI KTOŚ...
15 minut temu, Gość nieszczęśliwy napisał:

raczej już nie mam po co, ten opis nie pasuje

przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×