Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nataxcc

Czy możliwa ciąża . Proszę o pomoc , czy ktoś tak miał ?

Polecane posty

Gość Nataxcc

Witam 10 dni temu doszło do wytrysku w macicy , wczoraj powinnam mieć okres , lecz pojawiła się brązowa wydzielina i pare kropelek krwi , test zrobiony dzisiaj wieczorem negatywny , czy moliwa ciąża ? Czy za wcześnie na test ? Czy jutro mogę zrobić badanie krwi ? ( betę ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chicca

Ciąża jest możliwa jak najbardziej. Ale myślę, że to plamienie przepowiadajace okres. Powtórz test za jakiś czas i pamiętaj też o tym, że okres może Ci się spóźnić przes ten stres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Nataxcc napisał:

Witam 10 dni temu doszło do wytrysku w macicy , wczoraj powinnam mieć okres , lecz pojawiła się brązowa wydzielina i pare kropelek krwi , test zrobiony dzisiaj wieczorem negatywny , czy moliwa ciąża ? Czy za wcześnie na test ? Czy jutro mogę zrobić badanie krwi ? ( betę ) 

Po pierwsze trochę o biologii: nie może dojść do wytrysku w macicy, jak już to w pochwie. Zależy jaki miałaś dzień cyklu i jakie są szanse na zapłodnienie, podałaś mało szczegółów. Ale jeżeli test wyszedł negatywny to raczej ciąży nie ma, zrób betę dla pewności. A następnym razem używaj antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7-10dni tyle trwa implantacja zarodka ktora moze miec objawy plamienia. Test ciazowy  plytkowy nie wykryje tak wczesnej ciazy poniewaz stezenie hormonu jest za niskie. Hormon pojawia sie od momentu implantacji zarodka a nie od momentu zaplodnienia. Najlepiej zrobic badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danek

Trzeba było się tasować albo łykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×