Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ze jedno dziecko kochacie

Tez tak macie

Polecane posty

Gość Ze jedno dziecko kochacie

Jak w tytule macie tak ze jedno dziecko kochacie mocniej ? Moze zle slowo ale...

Mam dwoje dzieci 1 dziewczynka drugie chlopczyk wiek 8 i 6 lat .Naturalnie ze kocham ich ponad wszystko .

Ale nie potrafie tego uczucia okreslic 

Ze jedno jakby z dzieci kocham jakby mocniej nie wiem jak by to poprawnie okreslic 

Oczywiscie obydwoje zawsze tule obydwoje dostaja na dzien dobry i dobranoc tak aamo caluski 

Ale do jednego dziecka jakby to uczucie bylo glebsze .

Znacie to ? Macie tez tak ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie, nie znam. Mam dwoje dzieci ,strasze ma 9 lat, a młodsze 2 i kocham oboje. Ale kocham inaczej. Starszy juz jest duży, doroslejszy, samodzielny. A młodszy to przytulas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie mam. Nigdy nie miałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez tak mam. I jestem zła na siebie. Mysle o jakiejs terapii dla siebie. Mam 7 latka i 2 latka.  I 7 latek po prostu strasznie działa mi na nerwy. Ma trudny charakter. Na wszystko jest ale, ze wszystkim jest problem, ciągle na nie, non stop gada, opowiada mi o rzeczach,  o których już nie mogę i nie chce słuchać, jest strasznie męczący.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Tez tak mam. I jestem zła na siebie. Mysle o jakiejs terapii dla siebie. Mam 7 latka i 2 latka.  I 7 latek po prostu strasznie działa mi na nerwy. Ma trudny charakter. Na wszystko jest ale, ze wszystkim jest problem, ciągle na nie, non stop gada, opowiada mi o rzeczach,  o których już nie mogę i nie chce słuchać, jest strasznie męczący.  

dzieci takie są, a warto posluchac czym syn sie interesuje, tez sie tym zainteresowac, zblizyc sie. Teraz nie chcesz słuchac,a za jakis czas bedziesz chciala i sie nie doczekasz,ze cos ci powie,bo przyzwyczai sie do mysli,ze ciebie to nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×