Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EmTe

Fit LoVe’rsi

Polecane posty

Dowiedzialam sie o istnieniu tej pary dość niedawno. Wiem tylko tyle ze zajmują sie sportem.Glosno jest na Psiaku o tym ze     Janusz uszkodził komuś kark. Kim są Ci ludzie? Co o nich wiecie? Dlaczego Pamela sprawia wrazenie jakby się bała partnera? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podziwiam ich fenomen 

Janusza nie trawie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Def

Nie znalam ich, ale po obejrzeniu Ameryka express dziekuje bardzo, dno I kilo wodorostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki czemu stali sie popularni?? Nie znam ich poczatków „kariery”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są osoby,u których rozwój zatrzymał się lata temu. Ten facet same salta robi,a kobita lata i wyma...e nogą.No spoko - ma ją zgrabną,ale czemu mają służyć te 'niby wygłupy' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I oni zrobili kariere na saltach? Naprawde ? To sa jacyś trenerzy sztuk walki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EmTe napisał:

I oni zrobili kariere na saltach? Naprawde ? To sa jacyś trenerzy sztuk walki? 

Wybili się na dzieciarni. Nie mówię,że oni robią tylko salta.Są wysportowani,dużo ćwiczą.Ale raczej powinni zwracać większą uwagę na to,że ich wygłupy mogą stanowić zagrożenie dla innych.

Niby piszą o nich,że są zakręceni,charyzmatyczni. Obejrzałam kiedyś ich wspólny filmik i według mnie są oni bardzo sztuczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre

DWA PAJACE, które nie potrafią porządnie złożyć zdania. Dla mnie ta ich "śmieszność" jest raczej żałosna. Jeśli gdzieś się natknę na filmy z ich udziałem to oglądam je właśnie z zażenowaniem.
Mam pytanie do ich fanów, dlaczego jesteście ich fanami? Pytam serio, bo nie potrafię zrozumieć ich fenomenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitshit

Koles saltem, spadajac ze sceny, kopnal kobiete i uszkodzil jej dysk szyjny.

Film do obejrzenia w necie.

Jakie beda konsekwencje dla, tego pajaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość tre napisał:

DWA PAJACE, które nie potrafią porządnie złożyć zdania. Dla mnie ta ich "śmieszność" jest raczej żałosna. Jeśli gdzieś się natknę na filmy z ich udziałem to oglądam je właśnie z zażenowaniem.
Mam pytanie do ich fanów, dlaczego jesteście ich fanami? Pytam serio, bo nie potrafię zrozumieć ich fenomenu.

ich fani to takie samo dno mentalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola

Ten pozer płakał na insta, że niby tak się przejął tą kobietą.

Krokodyle łzy.

Jedyne czym się przejał to,że mu spadną dochody z yt.

Pomijając fakt, że on wyglądał jakby się śmiał, a nie płakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Dziewczyna fajna, ale na tego ...ę patrzeć nie mogę. Nie oglądam, bo on przysłania mi cały obraz fajności tej dziewczyny, a szkoda. Narcyz, przygłup i mizogin. Tragedia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo mysle ze jezeli sprawa trafi do sadu i bedzie miala trwaly uszczerbek na zdrowiu to moze sie to skonczyc nawet dozywtonia renta wyplacaną z kieszeni Janusza. 

Trafilam gdzies na filmik z urywkiem ich udzialu w Azja Express. Sytuacja dziala sie w autobusie, jego zachowanie bylo dosc agresywne. Myslicie ze zneca sie nad swoja partnerka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje ze on zdominował calkiem ta biedna dziewczyne. Wmowil ze bez niego ona jest nikim a doskonale wie ze Pamela bez niego dalaby sobie swietnie rade. Nie ma jej to on przestaje istniec. To sa tylko moje wnioski patrzac na nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość ola napisał:

Ten pozer płakał na insta, że niby tak się przejął tą kobietą.

Krokodyle łzy.

Jedyne czym się przejał to,że mu spadną dochody z yt.

Pomijając fakt, że on wyglądał jakby się śmiał, a nie płakał...

On od razu wiedział, że coś jej zrobił, jeszcze ściemniał, że to jemu chrupnęło w łokciu, a nie jej w szyi. Tak naprawdę to powinno tam zostać wezwane pogotowie i policja. Ale całe szczęście są nagrania więc jak będzie coś poważniejszego to jest dowód. A łzy, wiadomo, udawane, bo sprawa wypłynęła i Quczaj o tym napisał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nono ale już wymyślacie sądy😂 wy jesteście jak takie ryby na robaki, tylko dla Was wystarczy mała drama, impuls poszedł i juuuuz poszła fala, klapki na oczach, wy wiecie najpiej! Śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytttruy

Ich filmy nie nadają się do oglądania. Montaż jest nieznośny, on ma charyzmę krzesła, ona jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×