Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak byłam w drugiej ciąży to się kolegowala ze mna, jak jestem w trzeciej to mnie olewa. Dlaczego?

Polecane posty

Gość Gość

Ona ma jedno dziecko a drugie planują za rok. Dlaczego nie odzywa soe do mnie lub poddaje w wątpliwość ze trzecie dziecko w małym odstępie czasu to tez radosc? Zadala mi w sms pytanie jak napisałam jej o ciąży "super, gratulacje. Cieszysz się?" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to się jej zapytaj a nie nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Właśnie, temat głupi aż razi, jej się spytaj a nie obcych ludzi się pytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O co mam zapytać? wprost pytać czy mi zazdrości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja
10 minut temu, Gość Gość napisał:

O co mam zapytać? wprost pytać czy mi zazdrości? 

A o co nas pytasz? O obcą kobietę której nikt tu nie zna. Nie umiesz nawet zadać rozsądnego pytania koleżance i od razu formulujesz "czy mi zazdrości", siano masz w głowie. Nie umiesz jej spytać poprostu co się stało, że nie ma czasu na spotkanie albo dlaczego inaczej się zachowuje wobec ciebie. Od razu ci zazdrości? A w dupe się ugryź:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa
3 godziny temu, NaugthyBitch napisał:

A niby czego ma Ci zazdrościć? 

ze może miec trojke dzieci bo mąż chce. to nobilitacja dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko

Wiem, że ten temat to prowo ale ja pierdykam, co tydzień pojawia się temat typu "szwagierka/bratowa/tesciowa/ekspedientka z mięsnego zazdrości mi ciazy". Czy naprawdę aż tyle jest nieudacznic, które uważają, że bycie w ciąży to niesłychane, nieosiągalne wydarzenie dostępne tylko dla takich wybrańców jak one? Według nich to Nobel jest niczym w porównaniu do ich cudownej ciąży. A autobus im uciekł bo kierowca zazdroscil im ciąży i specjalnie ...olil z przystanku 😕 Leczcie się ...ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Moim zdaniem to nie prowo.

Też miałam tak. Nie mogłam się doczekać, aż pochwalę się najlepszej koleżance wiadomością o 3 ciąży-niestety wygląda na to, że najlepszej koleżanki już nie mam. Szkoda, czuję się zawiedziona. Czy to kwestia zazdrości, wątpię. Ona ma dwójkę dzieci i nie chce więcej, mąż nalega.

Druga, tym razem dobra znajoma, na wiadomość o mojej ciąży zaczęła iść przede mną 5 kroków z przodu-nie wiem w szoku chyba była, ja natomiast jestem do dziś.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymol

Ale ten temat już był pół roku temu.Czy te tematy podbija admin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Tymol napisał:

Ale ten temat już był pół roku temu.Czy te tematy podbija admin?

Tak, ten temat ciągle wraca, radzę urodzić 20 dzieci i sprawdzić jak wielką będzie zazdrość otoczenia, hi,hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Kasia

Temat może i wraca, bo ludzie mają podobne problemy. Odpowiedzi lub pomysłów na tego typu zachowanie jak nie było tak i nie ma. Po .UJ niektórzy tutaj włażą jak tylko oj to prowo, oj to to, oj to już było. Nie zesrajcie się ze swoimi przewidywaniami i odpowiedziami jak zwykle nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

skąd myśli, że to związane z ciążą? może jest coś w waszych relacjach takiego co jej przeszkadza? może tematy są monotonne, mozę ona się zmieniła, może ma inne towarzystwo albo mniej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa

Dlaczego natomiast zmiana zachowania nastąpiła po ogłoszeniu wiadomości-zbieg okoliczności?w przypadku dwóch osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×