Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pannajoanna32

Zachowanie faceta podczas pieszczot

Polecane posty

Gość pannajoanna32

Od 2 miesięcy spotykam się z pewnym Panem i pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją podczas pieszczot.  Pan po prostu zaczyna mnie masować czy całować w intymnym miejscu i w pewnym momencie przechodzi do innej pieszczoty, albo przestaje. Dodam, że nigdy nie ukrywałam, że w dany sposób jest mi dobrze. W pewnym momencie powiedziałam mu po prostu, żeby w takim momencie po prostu kontynuował bo tak jest dobrze.  Jest lepiej choć czasem on dalej się zapomina...

Dodam, że facet jest ode mnie 10 lat starszy twierdzi, że miał kilka partnerek i w ogóle zawsze stara się być uważny na potrzeby kobiety :).Dla mnie to naprawdę nietypowe zwłaszcza, że miałam kilku partnerów i nigdy nie zdarzyło mi się żeby facet widząc, że jest mi dobrze robił coś takiego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Facet ma pewnie przekonanie że jest w tym dobry i nie potrzeba mu zwracać uwagi. Jeśli Ci na nim zależy to po prostu postaw sprawę twardo! Niech robi to czego oczekujesz bo to ma być Twoja przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannajoanna32

Odnoszę wrażenie....,że jemu po prostu nie zależy na kobiecym orgazmie. Czy on jest i jaki jest. Myślę też, że żadna mu do tej pory nie zwróciła uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin_90

Skoro jest tak jak mówisz to ciężko będzie, żeby on się przestawił. Powinnaś znaleźć takiego, któremu będzie zależało na Twojej satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzezany

Może zmusza się do tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×