Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kra

Becikowe, zaświadczenie

Polecane posty

Gość Kra

Czy to prawda że do becikowego potrzebne jest specjalne zaświadczenie?przy pierwszym dziecku tego nie było,teraz coś nowego wymyślają,a ja mam swojego lekarza 120 km stąd,bo się przeprowadziliśmy.zamiast ułatwiać to wieczne utrudnienia,biurokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Kra napisał:

Czy to prawda że do becikowego potrzebne jest specjalne zaświadczenie?przy pierwszym dziecku tego nie było,teraz coś nowego wymyślają,a ja mam swojego lekarza 120 km stąd,bo się przeprowadziliśmy.zamiast ułatwiać to wieczne utrudnienia,biurokracja

A kiedy miałaś to pierwsze dziecko? Bo ja w 2015 roku i wtedy już było wymagane. Zaświadczenie wystawiła pani dr, która prowadziła moją ciąże, ale wydaje mi się, że skoro masz dokumenty, z których wynika, że ciąża była prowadzona przez 10 tyg, to na tej podstawie inny lekarz (chyba nawet połozna) też Ci wystawi. Sprawdź przepisy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli masz w karcie ciąży datę wizyty z pieczątką lekarza, to nie będzie problemu, by inny lekarz czy położna wystawili takie zaświadczenie. Ale jak wyżej pierwsza wizyta do 10 tygodnia ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×