Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośc

Pokłóciłam się z matką partnera bo bezczelnie zaproponowała abyśmy wprowadzili się do moich rodziców zamiast mieszkać u niej

Polecane posty

Gość gośc

Tylko że w swojej bezdennej głupocie nie pomyślała że moi rodzice mieszkaja w kawalerce, a ona ma 2 pokoje, więc w jednym możemy mieszkać, zreszta powiedziałam jej że już i tak mieszkamy jak karaluchy, jak szczury po prostu i jeżeli jej nie odpowiada to niech sama się wyprowadzi. Ale zagotowałam się powiem wam jak się z nią kłóciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a moze byscie zamieszkali osobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a moze byscie zamieszkali osobno?

Zaraz się dowiesz, że nie mogą, bo ona nie pracuje i jest w ciąży i ma dziecko z poprzedniego związku i tak ogólnie to przecież szlachta nie pracuje  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Zaraz się dowiesz, że nie mogą, bo ona nie pracuje i jest w ciąży i ma dziecko z poprzedniego związku i tak ogólnie to przecież szlachta nie pracuje  😉

pewnie ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Piszesz o bezdennej głupocie matki partnera, a sama jesteś pasożytem... Ja już bym dawno wam walizki wystawiła za drzwi, chyba że jesteście niepełnosprawni. To jest chyba prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhm
29 minut temu, Gość gośc napisał:

Tylko że w swojej bezdennej głupocie nie pomyślała że moi rodzice mieszkaja w kawalerce, a ona ma 2 pokoje, więc w jednym możemy mieszkać, zreszta powiedziałam jej że już i tak mieszkamy jak karaluchy, jak szczury po prostu i jeżeli jej nie odpowiada to niech sama się wyprowadzi. Ale zagotowałam się powiem wam jak się z nią kłóciłam. 

Bezdennej głupocie? Bo kobieta chce mieć SWOJE mieszkanie dla SIEBIE? Jak jesteś taka mądra, to kup albo wynajmij mieszkanie, a nie się wpychasz komuś pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No musowo powinna przeprosić i się wynieść darowując wam to mieszkanie.

Marne te wasze prowokacje strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciągle ten temat powraca, komuś się bardzo nudzi. Nie wieżę, ze można być tak głupim, by wprowadzać się do teściowej, gdzie są tylko dwa pokoje i pozostałe pomieszczenia wspólne. Ja też mieszkam u teściów, ale mamy dla siebie całe piętro, osobne wejscie, kuchnię, łazienkę, no wszystko. Inaczej w życiu bym się nie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Leżaczek napisał:

A gdzie Ty poznalas takiego który nie ma na mieszkanie ani wynajem choćby pokoju 😓

Napisał ten, co mieszka u mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ciągle ten temat powraca, komuś się bardzo nudzi. Nie wieżę, ze można być tak głupim, by wprowadzać się do teściowej, gdzie są tylko dwa pokoje i pozostałe pomieszczenia wspólne. Ja też mieszkam u teściów, ale mamy dla siebie całe piętro, osobne wejscie, kuchnię, łazienkę, no wszystko. Inaczej w życiu bym się nie zgodziła.

Chwalisz sie czy żalisz swoim bogactwem?! Musiałam się wprowadzić bo jestem w ciązy z jej synem. To w sumie jest taki przedpokój z kuchnia i tam stoi tez kanapa i tv i drugi pokój gdzie my jesteśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty i partner jesteście nieudacznikami? Czułabym się upokorzona, gdybym miała mieszkać z partnerem u rodziców czy teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwa

ile razy można pisać jedno i to samo prowo; dzień w dzień 😮

ale ten dział to zagłębie ...ek z odpieluszkowym zapaleniem mózgu, ktore na każdą durnotę się nabiorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Chwalisz sie czy żalisz swoim bogactwem?! Musiałam się wprowadzić bo jestem w ciązy z jej synem. To w sumie jest taki przedpokój z kuchnia i tam stoi tez kanapa i tv i drugi pokój gdzie my jesteśmy. 

To było nogi rozkładać przed kimś bogatszym 

Nie masz żadnych praw do mieszkania więc jutro ci może walizy za drzwi wywalic

Wiem co mówię bo synoww też wykopalam na zbity ryj i nic nie mogła zrobić. 

Więc nie szczekaj autorko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Współczuję temu biednemu dziecku. Już na starcie ma przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 minuty temu, Gość Hania napisał:

To było nogi rozkładać przed kimś bogatszym 

Nie masz żadnych praw do mieszkania więc jutro ci może walizy za drzwi wywalic

Wiem co mówię bo synoww też wykopalam na zbity ryj i nic nie mogła zrobić. 

 Więc nie szczekaj autorko 

Swietna matka...zniszczylas zycie dzieciom...po co je rodzilas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość gość napisał:

Chwalisz sie czy żalisz swoim bogactwem?! Musiałam się wprowadzić bo jestem w ciązy z jej synem. To w sumie jest taki przedpokój z kuchnia i tam stoi tez kanapa i tv i drugi pokój gdzie my jesteśmy. 

Ani jedno, ani drugie, bo to żadne bogactwo, tylko NORMALNA sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
58 minut temu, Gość gość napisał:

Chwalisz sie czy żalisz swoim bogactwem?! Musiałam się wprowadzić bo jestem w ciązy z jej synem. To w sumie jest taki przedpokój z kuchnia i tam stoi tez kanapa i tv i drugi pokój gdzie my jesteśmy. 

Ani jedno, ani drugie, bo to żadne bogactwo, tylko NORMALNA sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Chwalisz sie czy żalisz swoim bogactwem?! Musiałam się wprowadzić bo jestem w ciązy z jej synem. To w sumie jest taki przedpokój z kuchnia i tam stoi tez kanapa i tv i drugi pokój gdzie my jesteśmy. 

To wprowadź się do swojej mamy bo urodzisz jej wnuka. Dzieci się w kapuście nie znajduje, cierp ciało jak się chciało.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Ona napisał:

To wprowadź się do swojej mamy bo urodzisz jej wnuka. Dzieci się w kapuście nie znajduje, cierp ciało jak się chciało.... 

Nie umiesz czytać lambadziaro? Nie mogę się wprowadzić bo u moich rodziców nie ma warunków i zreszta jest ich DWOJE a ona jest jedna i mieszka w 2 pokojowym mieszkaniu a oni w kawalerce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffff
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie umiesz czytać lambadziaro? Nie mogę się wprowadzić bo u moich rodziców nie ma warunków i zreszta jest ich DWOJE a ona jest jedna i mieszka w 2 pokojowym mieszkaniu a oni w kawalerce. 

To, że jest sama nie znaczy, że musi znosić jakąś ...ę, która robi bachory, a nie ma gdzie mieszkać. Wypieprzaj pod most, tam miejsce takich jak ty patologio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wynajmijcie  coś. Moi dziadkowie mieszkają we dwoje i mają 3 pokoje i nie wybrażam sobie żebym miała się do nich wprowadzić z dzieckiem i mężem. Od początku staraliśmy się o swoje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oceny już zatwierdzone, gimbaza się nudzi, jest czas, dużo czasu, to i glupoty młodzieży przychodzą do głpr, więc piszą. Wakacyjny wysyp prowokacji - czas start 😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie umiesz czytać lambadziaro? Nie mogę się wprowadzić bo u moich rodziców nie ma warunków i zreszta jest ich DWOJE a ona jest jedna i mieszka w 2 pokojowym mieszkaniu a oni w kawalerce. 

Umiem czytać, to ty nie umiesz mysleć. To ty masz zapewnić dziecku dach nad głową, a nie teściowa. Nie rozglądaj się kto ile ma metrów, bo to nieistotne, załatw sobie swój własny dach nad głową, weź kredyt, no chyba że pracy też zapomniałaś poszukać przed ciążą. Tak żyją lambadziary, tylko zabawa i seks, a potem tylko "dej mi". Ja się w ten obrazek nie wpisuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Oceny już zatwierdzone, gimbaza się nudzi, jest czas, dużo czasu, to i glupoty młodzieży przychodzą do głpr, więc piszą. Wakacyjny wysyp prowokacji - czas start 😂😉

Znam przypadki księżniczek nieskalanych pracą i bardzo roszczeniowych, prowo, ale życiowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Ona napisał:

Umiem czytać, to ty nie umiesz mysleć. To ty masz zapewnić dziecku dach nad głową, a nie teściowa. Nie rozglądaj się kto ile ma metrów, bo to nieistotne, załatw sobie swój własny dach nad głową, weź kredyt, no chyba że pracy też zapomniałaś poszukać przed ciążą. Tak żyją lambadziary, tylko zabawa i seks, a potem tylko "dej mi". Ja się w ten obrazek nie wpisuje. 

Sama jesteś lambadziarą, barachło z ciebie, co mnie atakujesz ...ko, obowiazkiem rodziny daceta jest pomoc mlodym szczegolnie jak maja pieniadze - maja wieszke mieszkanie? Maja. Wiec w czym problem? Nie rozumiesz to nie komentuj szlaufiaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Swietna matka...zniszczylas zycie dzieciom...po co je rodzilas?!

Jakie zniszczyłaś dzieciom życie? Dzieci są dorosłe, założyły rodzinę (a raczej zachciało się im bawić w dom). Wyobraź sobie, że kiedy będę teściową to nigdy w życiu nie pozwolę żeby moje dzieci ze swoimi partnerami mieszkały u mnie to raz. A dwa to w życiu nie pozwolę żeby jakaś synowa, nawet najlepsza czekała na mój majątek, bo się nie doczeka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Sama jesteś lambadziarą, barachło z ciebie, co mnie atakujesz ...ko, obowiazkiem rodziny daceta jest pomoc mlodym szczegolnie jak maja pieniadze - maja wieszke mieszkanie? Maja. Wiec w czym problem? Nie rozumiesz to nie komentuj szlaufiaro. 

Sama jesteś barachło, pasożyt i babsko bez żadnego honoru i ambicji. Mają większe mieszkanie to mają, nie mają żadnego obowiązku pomagać pasożytom społecznym. Gdybyś była moją synową to już dawno byś miała swoje manatki za oknem i dożywotni zakaz wstępu do mojego domu pasożycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolololo

Przecież ten wątek to zwykła prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

idzcie na swoje i daj ludziom, ktorzy juz odchowali dzieci - żyć!

wiesz jak to jest mieć 60 lat i mieszkac z malymi dziecmi? takim osobom nalezy sie odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×