Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiona

Tabletka po

Polecane posty

Gość Fiona

Hej :) dzisiaj jestem 3 dzień po wzięciu tabletki antykoncepcyjnej po. 

Pękła nam z partnerem prezerwatywa dzień przed moja owulacja. Po kilku godzinach od wzięcia tabletki miałam wahania nastrojów i strasznie płakałam. 

Dzisiaj w pracy strasznie zaczął mnie bolec brzuch i zaczęłam krwawić, poinformowałam o tym partnera. Odpisal mi tylko: ehh

Jestesmy razem 5miesiecy (ja 25 on 27lat). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

W sumie się cieszę, ze ja wzięłam skoro w ogóle nie mam w nim wsparcia, co by było gdyby pojawiło się dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsbs

A Wy co sądzicie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Jeżeli facet olewa kiedy masz tak ciężkie chwile to nie jest facet dla Ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ciesz się ze wzięłaś szybko i rzuć gnojka. Jak mu przebaczysz to sama sobie będziesz winna. Jednak skoro napisałaś tutaj tzn że jednak mu wybaczysz. Pójdziecie znowu na całość i tym razem nie zdążysz z tabletką i bach... szkoda dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dokładnie z tak. Jak to możliwe, ze jesteś z kimś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Fiona napisał:

Hej 🙂 dzisiaj jestem 3 dzień po wzięciu tabletki antykoncepcyjnej po. 

Pękła nam z partnerem prezerwatywa dzień przed moja owulacja. Po kilku godzinach od wzięcia tabletki miałam wahania nastrojów i strasznie płakałam. 

Dzisiaj w pracy strasznie zaczął mnie bolec brzuch i zaczęłam krwawić, poinformowałam o tym partnera. Odpisal mi tylko: ehh

Jestesmy razem 5miesiecy (ja 25 on 27lat). 

 

A co miał powiedzieć? Tabletki "dzień po", to nie są tabletki wczesnoporonne. Dostałaś okresu. Być może przedwcześnie, bo zażyłaś sporą dawkę hormonów. Nie rozumiem na co liczyłaś. Dziwna akcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Fiona napisał:

Hej 🙂 dzisiaj jestem 3 dzień po wzięciu tabletki antykoncepcyjnej po. 

Pękła nam z partnerem prezerwatywa dzień przed moja owulacja. Po kilku godzinach od wzięcia tabletki miałam wahania nastrojów i strasznie płakałam. 

Dzisiaj w pracy strasznie zaczął mnie bolec brzuch i zaczęłam krwawić, poinformowałam o tym partnera. Odpisal mi tylko: ehh

Jestesmy razem 5miesiecy (ja 25 on 27lat). 

 

Pomyliłaś się? Wzięłaś tabletkę poronną? Krwawienie to oczyszczenie macicy po ewentualnym zarodku. Miało boleć, miałaś tak się czuć i byłaś senna. Tak działają te tabletki. Facet zareagował prawidłowo. Dla nich ehh to współczucie. Nie szukaj dziury w całym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

 

Wzięłam tabletkę u niego w mieszkaniu. Kilka godzin od wzięcia poczułam się źle, miałam wybuch gorąca i łzy same spływały mi po policzkach, zaproponował mi herbatę i pytał czy wszystko jest ok. Następnego dnia zero kontaktu, nie napisał, ani nie zadzwonił, nie mówiąc już o zapytaniu się jak się czuje. Dzisiaj (3 dnia od wzięcia) rowzniez zero odzewu, mimo że napisałam do niego, że dostałam krwawienia w pracy i byłam bardzo wystraszona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona

To że Ty wybierasz sobie faceta, który reaguje ehh na takie trudne sytuacje życiowe to Twój niepowtarzalny wybór.

Takie sytuacje pokazują, że nie ma się wsparcia w danej osobie. Lepiej teraz zweryfikować z kim się jest, niż gdybym miała informować go o dodatnim wyniku na teście i otrzymać ehh i zero odzewu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Uważam, że w związku najbardziej liczy się wsparcie, jeżeli partner nie interesuje się Tobą, nawet jeżeli komunikujesz mu, że obecna sytuacja jest dla Ciebie ciężka, a on się wycofuje, to nie ma szansy bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek

Też tak uważam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×