Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szwagierka oszalała

Beata

Polecane posty

Gość Szwagierka oszalała

Witajcie. Mieszkam z mężem w dużym mieście w dwupokojowy mieszkaniu (sami kupiliśmy na kredyt). Moja szwagierka mieszka na wsi. Kilka tygodni temu rozstała się ze swoim narzeczonym, z którym mieszkała i wróciła do domu matki. Kilka dni po tym stwierdzila, że nudzi ją praca w wiejskim przedszkolu i finansowo doluje. Wpadła na "genialny" pomysł, że zamieszka z nami na kilka miesięcy, aż odbije się od "dna". Odmówiliśmy z mężem, tłumacząc, że mamy małe mieszkanie, a poza tym zaraz urodze dziecko. W jednym pokoju mamy narazie salon, drugi to nasza sypialnia + teraz łóżeczko. Ona nie widzi w tym problemu, twierdzi że może spać w salonie. No jasne, bo przecież "moglaby" w mojej sypialni a ja z dzieckiem na kanapie! A to że ja chcę miec prywatność w domu tak ciężko jej zrozumieć. Po porodzie przyjedzie moja mama na 2 tygodnie, ciekawe gdzie miałaby wtedy spać. Wiadomo, że jak urodze to będę chodzic z piersiami na wierzchu, krwawic, chcę się czuć komfortowo we własnym mieszkaniu. Dziewczyna obraziła się i zaczęła opowiadać tesciowej jacy my źli. Do męża wysyła smsy, żeby to jeszcze przemyślał. Powołuje się na to, że są rodzeństwem. A jeszcze pół roku temu śmiała się jakie to mamy małe mieszkanko. Dodatkowo całe życie zachowuje się jak księżna, byle rachunków nie płacić i u kogoś siedzieć na krzywy ryj. Gierki na tel i bajki to jej hobby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

No to odmawiaj. Mów ze nie macie miejsca oraz ze nie chcesz żeby ktoś z wami mieszkał zwłaszcza po porodzie. Jeżeli ona tego nie rozmumie to jej problem a jak soe obrazi to nawet dla was lepiej bo da wam spokój. To twoje mieszkanie wiec masz prawo się nie zgadzać. Nie przejmuj się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×