Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jędza chwali się dzieckiem

Olga B.

Polecane posty

Gość Jędza chwali się dzieckiem

Hej. Moja bratowa to jędza. Wie, że nie mogę zajść w ciążę, a jak przyjedzie do mojej mamy (rzadko jeździ bo wielka bizneswoman) to się przechodza po miasteczku z wózkiem. Jeszcze specjalnie małpa założy obcisla ...enkę z gołymi plecami, żeby każdy widział jak to schudła po porodzie. Tutaj kawka, tutaj książka, że niby tak sobie tylko chodzi. Znosiłam to dzielnie, ale ostatnio przegieła, bo sobie z moim mężem żartuje jaki to z niego fajny wujek. A mój mąż się głupio szczerzy do niej. Zawsze chciał mieć dziecko, najbardziej syna i patrzy na tego jej smroda zauroczony. A smród zawsze ładnie ubrany, wystylizowany jak do sesji smyka. Co mam zrobić, żeby ona się tak tym dzieckiem nie chwaliła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanka

Podla jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcja

Hahahhaha weź się... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam nadzieję że jakimś cudem to przeczyta 😂 to jej wina że jej się udało a tobie nie? Nienawidzę takich ludzi jak ty i wcale nie współczuję widząc takie chamstwo. Myślisz że skoro nie możesz sama to co wszyscy w rodzinie mają nie robić dzieci albo trzymac je w szafie bo księżniczka strzela fochy. Mam w rodzinie taki sam typ babska jak ty i z tym że jej się w końcu udało i mam spokój. I te jej fochy i wieczne pretensje do wszystkich sprawiały że specjalnie robiłam na złość i się twojej bratowej nie dziwię zachowujesz się jak jakaś desperatka nienawidząca całego świata . Zacznij się zachowywać jak dorosła osoba to może przestanie ci ,,robić na zlosc" chociaż moim zdaniem nie robi. I jeszcze ten test z su kienką 😂😂😂 i dobrze niech zakłada dziewczyna niech się chwali jak ma czym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mam nadzieję że jakimś cudem to przeczyta 😂 to jej wina że jej się udało a tobie nie? Nienawidzę takich ludzi jak ty i wcale nie współczuję widząc takie chamstwo. Myślisz że skoro nie możesz sama to co wszyscy w rodzinie mają nie robić dzieci albo trzymac je w szafie bo księżniczka strzela fochy. Mam w rodzinie taki sam typ babska jak ty i z tym że jej się w końcu udało i mam spokój. I te jej fochy i wieczne pretensje do wszystkich sprawiały że specjalnie robiłam na złość i się twojej bratowej nie dziwię zachowujesz się jak jakaś desperatka nienawidząca całego świata . Zacznij się zachowywać jak dorosła osoba to może przestanie ci ,,robić na zlosc" chociaż moim zdaniem nie robi. I jeszcze ten test z su kienką 😂😂😂 i dobrze niech zakłada dziewczyna niech się chwali jak ma czym 

To samo miałam napisać:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×