Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mania451

fryzury jako gość weselny

Polecane posty

Gość Mania451

w tym roku mam w rodzinie i wsród znajomych  5 wesel, prawie co tydzień gdzies idziemy. Chcę jak najbardziej ciąć koszty, dlatego pomyslałam żeby zainwestować w jakaś dobrą lokowkę i samej się czesać, mam włosy do ramion. Co myślicie, da radę? JAkie lokówki polecacie? Na razie mam taką złotą od babyliss na oku, czy lepiej prostowncę kupić? Nią chyba też można loki robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej da radę. Gdy miałam włosy do ramion to też po prostu je kręciłam na wesela czy inne okazje, ewentualnie jakaś ozdoba do włosów do tego. Ja wolę kręcić prostownicą. Szczególnie krótsze włosy, jest dużo wygodniej je złapać prostownicą i przeciągnąć pasmo po paśmie niż nawijać na lokówkę w tej rękawicy przeciw oparzeniom, szczególnie te najkrótsze przy szyi ;) Myślałam, że coś mnie omija bez lokówki i kupiłam sobie właśnie z babyliss w tamtym roku. Miałam nadzieję, że to będzie nowa era dla mnie w kwestii fryzur ale chyba niepotrzebnie wydałam kasę, prostownicą i tak lepiej mi wychodzi. Chociaż to może być kwestia wprawy po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×