Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieśmiała:(

czy mam jeszcze szansę

Polecane posty

Gość Nieśmiała:(

Hej.

Mam 29 lat za sobą nie udane małżeństwo.Trafiłam na złą osobę.Były małżonek wykańczał mnie  psychicznie często podnosił na mnie rękę.Nie pisze po to żeby się żalic piszę w innej sprawie.Mam pytanie czy rozwódka może jeszcze znaleźć szanse na miłość?Czy mężczyźni takie kobiety omijają szerokim łukiem?

W pracy usłyszałam rozmowę dwóch znajomych mężczyzn którzy porównali rozwódkę do towaru z odzysku który nadaje się tylko na 3 razy do łóżka żeby sobie p.......dla mnie było przykre to usłyszeć nie wszystkim życie musi się układać jak w bajce czy kobieta po rozwodzie może jeszcze z kimś sobie ułożyć życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj mi

Tak, jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko.Raczej nie znajdziesz nikogo rozwódki to niestety kobiety jedynie nadające się na seks.Nikt normalny nie zwiąże się z taką.Koledzy mieli rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała:(

Nie szukam na siłę czy coś.Tak tylko pytam po tej usłyszanej rozmowie jakieś dziwne myśli mam.Dla mnie rozwód był najlepszą decyzją w życiu.Nie ułożyło mi się trudno nie mogłam wcześniej przewidzieć że tak się skończy moje małżeństwo.Dziwi mnie tylko takie gadanie mężczyzn.O rozwodnikach nie słyszałam nic a o rozwódkach takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała:(
6 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Masz. Znam takie przypadki, jest ich kilka.

Jak jest w przypadku gdy jest kobieta po rozwodzie z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Nieśmiała:( napisał:

Jak jest w przypadku gdy jest kobieta po rozwodzie z dzieckiem?

Jak z dziecmi to male szanse.Nikt przy zdrowych zmyslach nie chce wychowywac i finansowac cudzych dzieci i na dodatek miec do czynienia z ojcem tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkapka

Jestem w tym samym wieku.Też po rozwodzie mąż identyczny jak twój.Powiem szczerze po takim małżeństwie miałam dość mężczyzn.Nie chciałam nikogo.Byłam parę miesięcy z kimś w końcu gdy mu zaufałam zostawił mnie.Teraz wiem że nie zaufam nikomu.Ja nie szukałam to on mnie zdobył.Nie przeszkadzało mu to że mam dziecko i jestem rozwódką.Niestety nie wyszło nam ale nie zamierzam o tym pisać.Moim zdaniem każdy ma szansę na szczęście.Ludzie po rozwodzie też muszą tylko znaleźć odpowiednią osobę.Nie przejmuj się opinią innych ja zlewam co inni mówią a tyle co słyszałam o rozwódkach to książki ze 4 można byłoby napisać.Same bzdury.Ludzie zapominają że nie wszyscy są jednakowi.Jedna może być po rozwodzie tzw. k.u.r.w.i.d.o.ł.k.i.e.m. a inna normalną porządna kobietą.Powodzenia życzę i jak najbardziej masz szansę na miłość i szczęście nawet po rozwodzie z dzieckiem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×