Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GIGI35

Polecicie jakiś dobry odplamiacz do ubrań dziecięcych?

Polecane posty

Witam. 

Czy znacie jakiś dobry odplamiacz do ubranek dziecięcych, który poradzi sobie z plamami, które były już wielokrotnie prane i nie puściły? 

Denerwują, już mnie te plamy, bo ubrania świeżo wyprane, a wyglądają jak by nie były prane przez te plamy...W domu 2-ka urwisów i nie zawsze jest czas na zapranie świeżej plamy...Ten którego używam obecnie nic nie daje... Z góry dzięki😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh

Ja używam Vanish Oxy Action w płynie, jestem bardzo zadowolona. Ale nie wiem, czy sprawdza się na starych plamach, bo nie mam takich ubranek, staram się zapierac tego samego dnia i wszystko schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja używam mydełka odplamiającego z rossmanna. Mydlę na mokro przed praniem i praktycznie wszystko schodzi, błoto,  trawa, barszcz, sok malinowy itd. Ale zaprane już plamy taktycznie ciężko usunąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałam trochę w necie i znalazłam post, w którym pewna mama poleca odplamiacz  global astro z aktywnym tlenem jako tani i rewelacyjny do usuwania takich właśnie starych plam. Ale już go chyba nie produkują albo zmienił nazwę bo nie moge go znaleść-tamten post był chyba z 2003 roku..więc możliwę, że już nie robią tego odplamiacza... Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Najzwyklejszy Vanish, proszek i wrzątek. Zalewasz, moczysz aż będzie zimna wodą i normalnie pierzesz. Nie ma plamy, która nie zejdzie. A do białego dodaje jeszcze trochę sody oczyszczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

a ja polecam nie kupować w pepko 😄  mam kilka sztuk bodów (bo były w moim kolorze) ale plamy to tragedia na tych ubrankach, dla porównania body F&F nie łapią tak syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×