Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Go┼Ť─ç Zalamka

Cellulit! Pomocy!

Polecane posty

Go┼Ť─ç Zalamka

Dziewczyny zauwazylam pare dni temu ze mam okropny cellulit na udach i posladkach! Jestem przerazona. Zawsze jaki┼Ť tam mialam ale jestem pewna ze w zime nie byl jeszcze az tak okropnie widoczny ­čś» jestem zalamana. Zaczelam cwiczyc od wczoraj bo sie przerazilam, jeszcze zima mialam jedrna pupe i gladkie uda, nie wiem skad tak nagle ten cellulit sie pojawil... Moze dlatego ze od stycznia zmienilam prace na siedzaca, mniej sie ruszam i przestalam cwiczyc ­čś» ale zeby tak szybko?

Upaly straszne  a ja wstydze sie chodzic  w krótkich spodenkach...

Macie jakies sprawdzone sposoby na pozbycie sie cellulitu? Zeby szybko znikn─ů┼é? I czy to w ogole mo┼╝liwe??

Jakies sprawdzone cwiczenia, kosmetyki, tabletki?

Blagam, poratujcie mnie ­čśó

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Zalamka

Dlaczego nikt nic nie poradzi???

Z zawiscie, zazdrosci czy co, na zasadzie ja mam niech ona tez ma??┬áNie chcecie sie podzielic poradami... ­čś»

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gosc, gosc

Jest bardzo duzo porad w internecie a ty poprostu musisz znalezc swoj sposob metoda prob i bledow ,nie ma zlotego srodka ktory by dzialal na wszystkich.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Iga22

Zacz─Ö┼éa┼Ť ─çwiczy─ç dopiero od wczoraj ­čśä┬á cellulit ma ka┼╝da z nas ­čśĽ┬á Na pewno wygl─ůda to niefajnie ale bez przesady. Ja mog─Ö Ci poradzi─ç ┼╝eby┼Ť nie rezygnowa┼éa z ─çwicze┼ä, ja dodatkowo korzystam te┼╝ z zabiegu fali uderzeniowej, polecaj─ů j─ů instagramerki wi─Öc postanowi┼éam spr├│bowa─ç i ja, bo te┼╝ mimo ─çwicze┼ä cellulit mam. Zapisa┼éam si─Ö do Estetica Nova dr Ewy Rybickiej jestem ju┼╝ po drugimm zabiegu i widz─Ö popraw─Ö ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Zalamka

Dzieki poczytam o jakis zabiegach w salonach to chyba b─Ödzie najlepsza metoda bo jakos watpie w kremy i tabletki, ale zamowilam detocell moze pomoga.

A cwiczylam zawsze 2 godziny dziennie. Ale w grudniu przestalam i teraz chyba tego sa skutki. Mialam zawsze wiecej ruchu ale zmienilam prace od stycznia i nie mam juz tyle czasu ani checi jak kiedys, przychodze zmeczona i mi sie nie chce. Az strach co bedzie za pol roku ­čśČ

Balsamy stosowalam zawsze na cellulit i ujedrniajace ale nie wiem czy pomagaly.

A ktoras korzystala jeszczez jakis zabiegow w salonie??

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Moniaska

To mzoe ja zdradze moj sposob, dzieki ktoremu pozbylam sie tej przypadlosci I odrazu mowie, zadne emlusje, zele,olejki i balsamy same nic nie zdzialaja.
Najwazniejsze to cwiczyc regularnie, najlepiej 2 razy w tyg. (conjmniej godzina) ja chodze na zmiane na silownie i na basen. A do tego conajmniej 2 razy w tyg. peeling z kawy( ja uzywam takiej nie zaparzonej). Obiecuje, ze po 2 tyg. zobaczycie znaczna roznice a po 4 tyg. zapomnicie co to byl celluit. Powodzenia i wytrwalosci moja panie wam zycze http://bit.do/Cell1

Udost─Öpnij ten post

Cellulit to z┼éo┼╝ony problem i trzeba 3 czynnik├│w, kt├│re w po┼é─ůczeniu dadz─ů ┼Ťwietny efekt: dieta, ─çwiczenia i zabiegi kosmetologiczne. Najlepiej i┼Ť─ç do jakiego┼Ť specjalisty/ kosmetologa i poprosi─ç o porade. Mog─Ö poleci─ç klinike Vesuna w Krakowie bo chodz─Ö tam od lat i bardzo im ufam. W wielu kwestiach┬ámoja pani kosmetolog mi pomog┼éa. Na cellulit maj─ů wiele zabieg├│w i podczas konsultacji dobieraj─ů je indywidualnie do klienta.

Udost─Öpnij ten post

peelingi, masa┼╝, szczotkowanie na sucho i kosmetyki dobre

Udost─Öpnij ten post

Ja zaczelam stosowac masazer pije wiecej wody i jezdze na rowerze oraz 2 razy w tygodniu smaruje okolice gdzie cellulit cytryna.

https://instytut-urody.katowice.pl/uporczywy-cellulit-pozegnaj-go-raz-na-zawsze/

Nie jestem jednak zadowolona z rezultat├│w.Oczkeiwalam lepszych. Tak wiec pewnie wybior─Ö si─Ö w najbli┼╝szym czasie na jaki┼Ť zabieg na cellulit. Mo┼╝e w tym przypadku rezultat b─Ödzie bardziej widoczny.┬á

Udost─Öpnij ten post

Hejka, wszędzie gdzie mogę polecam zioła Tybetańskie bo dla mnie super działanie, zero jo-jo i zero chemii. Jola

Udost─Öpnij ten post

Zmiana diety, ─çwiczenia, masa┼╝e, s─ů te┼╝ kosmetyki wspierajace masa┼╝e na cellulit

Udost─Öpnij ten post

Masa┼╝e, codzienne. I to takie nieco "mocniejsze", okr─Ö┼╝ne ruchy. Mo┼╝esz je robi─ç szczotk─ů na sucho, mo┼╝esz te┼╝ na krem lub jaki┼Ť olejek (na cellulit dobry jest np. olejek z kawy) i masowa─ç albo jakim┼Ť masa┼╝erem albo nawet "kostkami" d┼éoni (wtedy po┼Ťlizg musi by─ç, na sucho nie dasz rady). Systematycznie, rano i wieczorem porz─ůdny masa┼╝ (powinno Ci─Ö a┼╝ mrowi─ç po sko┼äczeniu) i po jakim┼Ť czasie b─Ödzielepiej. Do tego ruch i dieta. Przerabia┼éam to, po kilku miesi─ůcach pracy siedz─ůcej i braku czasu na cokolwiek te┼╝ mnie cellulit dopad┼é, ale ju┼╝ si─Ö w miar─Ö doprowadzam do porz─ůdku ­čśë┬á

Udost─Öpnij ten post

Dnia 3.08.2021 o 14:39, Zuzka325 napisał:

Masa┼╝e, codzienne. I to takie nieco "mocniejsze", okr─Ö┼╝ne ruchy. Mo┼╝esz je robi─ç szczotk─ů na sucho, mo┼╝esz te┼╝ na krem lub jaki┼Ť olejek (na cellulit dobry jest np. olejek z kawy) i masowa─ç albo jakim┼Ť masa┼╝erem albo nawet "kostkami" d┼éoni (wtedy po┼Ťlizg musi by─ç, na sucho nie dasz rady). Systematycznie, rano i wieczorem porz─ůdny masa┼╝ (powinno Ci─Ö a┼╝ mrowi─ç po sko┼äczeniu) i po jakim┼Ť czasie b─Ödzielepiej. Do tego ruch i dieta. Przerabia┼éam to, po kilku miesi─ůcach pracy siedz─ůcej i braku czasu na cokolwiek te┼╝ mnie cellulit dopad┼é, ale ju┼╝ si─Ö w miar─Ö doprowadzam do porz─ůdku ­čśë┬á

Widzia┼éam niedawno w┼éa┼Ťnie na Notino "olejek z ziaren pra┼╝onej kawy". Czy to jest ten produkt, o kt├│rym piszesz?

Udost─Öpnij ten post

Dnia 5.08.2021 o 11:32, Mammamija napisał:

Widzia┼éam niedawno w┼éa┼Ťnie na Notino "olejek z ziaren pra┼╝onej kawy". Czy to jest ten produkt, o kt├│rym piszesz?

Tak, to dok┼éadnie ten ­čśä┬ájest super

Udost─Öpnij ten post

Endermologia Aliance! I nie robi─ů sie paj─ůczki na nogach. Polecam w Estetice przy rynku glownym

Udost─Öpnij ten post

Cellulit to jak m├│wi moja kosmetolog Joasia Marci┼äska z SCM estetic mo┼╝e mie─ç wiele odmian i r├│┼╝ne pod┼éo┼╝a. Mo┼╝e by─ç wodny, bardziej t┼éuszczowy, zbity. Mog─ů te┼╝ dochodzi─ç problemy z kr─ů┼╝eniem, z hormonami. Trzeba najpierw dobrze go zdiagnozowa─ç, a potem bra─ç si─Ö za leczenie. Na pewno pomog─ů masa┼╝e, picie du┼╝ej ilo┼Ťci wody, lekka pe┼énowarto┼Ťciowa dieta. Ale te┼╝ sprawdz─ů si─Ö zabiegi takie jak endermologia, fala akustyczna, podgrzewanie czyli np. vella shape. Karboksyterapia ÔÇô czyli wstrzykiwanie dwutlenku w─Ögla, kt├│ry poprawia ukrwienie i zabiegi na spalanie tkanki t┼éuszczowej np. embody.

Udost─Öpnij ten post

Cellulit to jak m├│wi moja kosmetolog Joasia Marci┼äska┬á z SCM estetic mo┼╝e mie─ç wiele odmian i r├│┼╝ne pod┼éo┼╝a. Mo┼╝e by─ç wodny, bardziej t┼éuszczowy, zbity. Mog─ů te┼╝ dochodzi─ç problemy z kr─ů┼╝eniem, z hormonami. Trzeba najpierw dobrze go zdiagnozowa─ç, a potem bra─ç si─Ö za leczenie. Na pewno pomog─ů masa┼╝e, picie du┼╝ej ilo┼Ťci wody, lekka pe┼énowarto┼Ťciowa dieta. Ale te┼╝ sprawdz─ů si─Ö zabiegi takie jak endermologia, fala akustyczna, podgrzewanie czyli np. vella shape. Karboksyterapia ÔÇô czyli wstrzykiwanie dwutlenku w─Ögla, kt├│ry poprawia ukrwienie i zabiegi na spalanie tkanki t┼éuszczowej np. embody.

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç