Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdolak

Zabiegi kosmetyczne na twarz co polecasz

Polecane posty

Gość Magdolak

Heeeej :) idzie lato, chcialam nieco intensywniej zadbać o skórę twarzy, ale totalnie nie znam się na zabiegach, rzadko chodzę po gabinetach. Co polecacie/odradzacie/ co jest skuteczne w walce z zaskórnikami i przesuszoną cera? Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrycjaW

nie wiem czy latem warto tak intensywnie działać z twarzą, bo na przyklad kwasy czy laser to chyba nie bardzo na sloneczna pore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veraaaa

Moze sprobuj sobie takiego zabiegu "sensitive pro". Nie wiem czy w salonach w twojej okolicy go wykonują, ale ja w Poznaniu w MediArt Clinic na takim czymś byłam i różnica jest spora. Mój problem głównie polegał na suchej skórze, trochę od opalania, trochę od wysokich temperatur... Teraz jest już w porządku, tzn. suche skórki mi się nie robią i czuję taką przyjemną miękkość :) chyba żaden kosmetyk nie da takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dnatka
Dnia 27.06.2019 o 18:09, Gość veraaaa napisał:

Moze sprobuj sobie takiego zabiegu "sensitive pro". Nie wiem czy w salonach w twojej okolicy go wykonują, ale ja w Poznaniu w MediArt Clinic na takim czymś byłam i różnica jest spora. Mój problem głównie polegał na suchej skórze, trochę od opalania, trochę od wysokich temperatur... Teraz jest już w porządku, tzn. suche skórki mi się nie robią i czuję taką przyjemną miękkość :) chyba żaden kosmetyk nie da takiego efektu.

Brzmi ciekawie. Mediart znam, bo chodziłam tam na depilację laserem i byłam bardzo zadowolona- z przebiegu zabiegów, cen, obsługi i efektów, ktore mam do dzis. Nie wiedzialam, ze maja tez taka fajna oferte zabiegow "na twarz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remeber

Mezoterapia to najlepsza rzecz na świecie!!! ja osobiście wykonuję ją w Krakowie w Sekretach Piękna i rewelacja 🙂 rekomenduję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 4.07.2019 o 16:10, Gość remeber napisał:

Mezoterapia to najlepsza rzecz na świecie!!! ja osobiście wykonuję ją w Krakowie w Sekretach Piękna i rewelacja 🙂 rekomenduję 🙂

Mówisz o gabinecie przy Cegielnianej? Na dniach się tam wybieram i trochę się boję, bo jeszcze na takim zabiegu nie byłam ale zobaczymy 😉 Dam znać jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka

Ojjj tak!!! mezoterapia igłowa to zdecydowanie jeden z najlepszych zabiegów na twarz jakie robiłam, super efekty! i nie ukrywam, ze już od jakiegoś czasu korzystam z usług salonu Estetca na Sławkowskiej bo mają rewelacyjne urządzenie do tego zabiegu po którym nie ma siniaków(a jest to dla mnie b.ważne) i zabieg spokojnie można zrobić bez znieczulenia(oszczędność czasu).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Estetica ma fajne urządzenie, które zasysa skórę i wtedy nie robią się siniaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina noga

hm a mieszkasz w warszawie? ja polecam zaufane miejsce Gold Clinic, przeprowadzają mnóstwo profesjonalnych zabiegów na twarz typu maseczki, kwasy, mikrodermabrazja, modelowanie plus na miejscu mogą ci fajnie doradzić czego potrzebuje twoja skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

we Wrocławiu polecam gabinet doktora Kępy 🙂 ma szeroka ofertę zabiegów (twarz, ciało, w tym nawet ginekologia estetyczna). chodzę do niego na mezoterapię raz na kilka miesięcy i buźka jest w dobrej kondycji jak nigdy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiana

jesienia i zima robie peelingi kwasowe! jakwalczylam z tradzikiem to robilam z kwasem salicylowym, ostatnio wole migdalowy. a jezeli chodzi o miejsce, to ja akurat chodze do sekretow piekna w Krakowie, ktore baaardzo polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
Dnia 22.11.2019 o 18:38, Gość indiana napisał:

jesienia i zima robie peelingi kwasowe! jakwalczylam z tradzikiem to robilam z kwasem salicylowym, ostatnio wole migdalowy. a jezeli chodzi o miejsce, to ja akurat chodze do sekretow piekna w Krakowie, ktore baaardzo polecam 😄

Na jakie zabiegi tam chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika

Warto sprawdzić polecane kliniki i co mają w ofercie np. warszawska GoldClinic, zabiegi pielęgnacyjne, a także medycyna estetyczna, która może pomóc w wyglądzie i problemach o których tu piszecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Ja polecam mezoterapie, super efekty  odmłodzenie skóry :) Wykonywałam ten zabieg w klinice Prime Medic i jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revia

Cześć, szukam jakiegoś fajnego w miarę nieinwazyjnego zabiegu na zmarszczki. Chcę sobie sprawić mały prezent po nowym roku 🙂 Co polecacie? A moje drugie pytanie brzmi czy wiecie gdzie przyjmuje dr Oksana Zarewycz? Wiem, że w Warszawie ale mam kawałek i zastanawia mnie czy może odwiedza czasem inne miasta. Z góry dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka
16 godzin temu, Gość Revia napisał:

Cześć, szukam jakiegoś fajnego w miarę nieinwazyjnego zabiegu na zmarszczki. Chcę sobie sprawić mały prezent po nowym roku 🙂 Co polecacie? A moje drugie pytanie brzmi czy wiecie gdzie przyjmuje dr Oksana Zarewycz? Wiem, że w Warszawie ale mam kawałek i zastanawia mnie czy może odwiedza czasem inne miasta. Z góry dzięki 🙂

Co do tego czy odwiedza inne miasta to nie wiem, chcesz to mogę spytać przy okazji bo będę w przyszłym tygodniu. Na pewno na goclawiu w warszawie przyjmuje. Ja jestem spod Warszawy i trochę km mam do przejechania, ale to sprawdzona osoba, wielu moim koleżankom pomogła (taki wiek że cera już nie najmłodsza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaona
Dnia 16.01.2020 o 09:14, Gość Bozenka napisał:

Co do tego czy odwiedza inne miasta to nie wiem, chcesz to mogę spytać przy okazji bo będę w przyszłym tygodniu. Na pewno na goclawiu w warszawie przyjmuje. Ja jestem spod Warszawy i trochę km mam do przejechania, ale to sprawdzona osoba, wielu moim koleżankom pomogła (taki wiek że cera już nie najmłodsza;)

Wiesz może już coś jak z innymi miastami?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelda
23 godziny temu, Gość zielonaaona napisał:

Wiesz może już coś jak z innymi miastami?????

główne z tego co wiem to do niej przyjeżdzają ludzie z innych miast (moje dwie przyjaciolki np) ale zapytac nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

U mnie poprawę jędrności i wtgładzenia zmarszczek dobrze wpłynął zabieg Ulverin R. Polecono mi go w klinice MTT Estetica w Krakowie i jest rewelacyjny. Skóra jest bardziej jędna i nie widać oznak starzenia się jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mezoterapia skóra po zabiegu jest gładka , naprężona świeża  .W mniejszych miejscowościach zabieg nie kosztuje zbyt drogo .Powinno się ja robić jesienia lub zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×