Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolega

Czy jeżeli podejrzewam że dziewczyna mnie podrywa i czegoś chce, to mogę ją o to zapytać wprost?

Polecane posty

Gość Kolega

Mam taką sytuację od dosyć długiego czasu, dziewczyna chodzi tam gdzie ja, zerka na mnie, patrzy na mnie w wyjątkowy sposób, jednak nic nie mówi. Znamy się i czasem rozmawiamy, ale to raczej wynika z obowiązku niż tak po prostu. Sytuacja jest dosyć niejasna dla mnie i nie chce wyjść na desperata, kiedyś chciałem z nią wyjść na miasto pogadać to odmówiła. Jest raczej nieśmiała w kontaktach damsko-męskich chociaż atrakcyjna i to bardzo o czym na pewno doskonale wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja bym nie pytał tylko czy nie chce gdzieś pójść z tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
16 minut temu, Gość Kolega napisał:

Mam taką sytuację od dosyć długiego czasu, dziewczyna chodzi tam gdzie ja, zerka na mnie, patrzy na mnie w wyjątkowy sposób, jednak nic nie mówi. Znamy się i czasem rozmawiamy, ale to raczej wynika z obowiązku niż tak po prostu. Sytuacja jest dosyć niejasna dla mnie i nie chce wyjść na desperata, kiedyś chciałem z nią wyjść na miasto pogadać to odmówiła. Jest raczej nieśmiała w kontaktach damsko-męskich chociaż atrakcyjna i to bardzo o czym na pewno doskonale wie

Po prostu się z nią umów, co to za problem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega

Problemem jest to czy się zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×