Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama

Marzy mi się czwarte dziecko

Polecane posty

Gość Kama

Jakiś czas temu zaczęliśmy takie rozmowy z mężem. Mamy troje fantastycznych, mądrych dzieci. Marzy nam się kolejny mały człowieczek w domu. Tylko te wątpliwości, czy damy radę? Przedyskutowaliśmy temat, wiemy jak chcielibyśmy poukładać wszystko, ale wiadomo jak to jest z planami. Nie zawszw jest tak, jak sobie to wymyślimy. 

Chciałabym wiedzieć jak sibie radzą mamy gdzie jest więcej niż troje dzieci? Z pracą, ogarnianiem przedszkoli, żłobków itd, itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 5 dzieci

W jakim wieku masz pozostałe dzieci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pytanie czy masz warunki lokalowe, finansowe i siłę na kolejne. 

Najgorsza jest logistyka rozwozenia i przywozenia. 

Przydały by się 2 duże auta i komplet fotelików w każdym. Jedno z was rozwozi przed pracą, drugie zaczyna jak najwcześniej i odbiera dzieciaki. 

Powyższe pytanie o wiek dzieci bardzo zasadne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

A nam się marzy 3 dziecko ale nas nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urodziłam niedawno pierwsze dziecko i nie rozumiem zupełnie jak można chcieć przechodzić przez to x razy. Jestem naprawdę zdumiona i pełna podziwu dla kobiet rodzacych kilkakrotnie. Jeżeli jeszcze kiedyś zdecyduje się na dziecko to na pewno gdy mały będzie miał 4-5 lat nie wcześniej no i już na pewno nie zdecyduje się na sn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podziwiam. Ja bym sie udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

A ja rozumiem, dla mnie macierzyństwo to była przyjemność, lubiłam zajmować się dziećmi, siedzieć pół dnia z nimi na placu itp 

Teraz mam już nastolatków i myślimy o 3, stać nas, oboje pracujemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Ojejku moje dzieco mają 11, 9 i 4lata. Warunki mieszkaniowe mamy. Finansowo sobie poradzimy. Oczywiście musimy wymienić jedensamochod na 7osobowy. Ja pracuję w takich godzinach, że sama ogarnę żłobek i przedszkole.  Mąż poszedłby na tacierzyński, bo to ma dla nas większy sens. Zresztą ja siedziałam ze starszą trójką, on jest chętny siedzieć z czwartym. Zgadzamy się oboje, że chcemy mieć jeszcze jedno dziecko. Moj syn (najstarszy w towarzystwie) ostatnio stwietdził, że moglibyśmy mieć jeszcze jedno dziecko (nie mówiliśmy o naszych planach).

Moje dzieci są ze sobą bardzo zżyte, dużo czasu spędzają razem. Najmłodsza córka doskonale wpasowała się w starszy duet. 

Zresztą żaluje, że nie zdecydowałam się na czwarte dziecko wcześniej, żeby mieć takie dwa duety.

Mamy obawy, ale chyba jednak nie zrezygnujemy z tego marzenia. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak urodzi sie chore? rzucisz prace? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gjjjbg

Ona rzuci prace jak 2 kreski zobaczy i nigdy nie wroci. Dostanie 2 tys. Ona jupz ma dosc pracy i dlatwgo mysli zeby miec nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Hahaha....uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×