Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek

Niestety nigdy o Tobie nie zapomnę

Polecane posty

Gość Gość

Napiszcie kobietki coś więcej o tym facecie.Może my inne będziemy wiedziały na kim się w razie co odegrać.Skąd jest?jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghost
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale ci się pi*****li demencjo, już przechodzisz sam siebie,żeby tylko wzbudzić czyjeś zainteresowanie ! Martwi cię gnido,tylko jedno,że nie możesz jak dawniej,bo to zbyt niebezpieczne się zrobiło ,dla ciebie i dla twojej bandy !

Co za ...ka 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Napiszcie kobietki coś więcej o tym facecie.Może my inne będziemy wiedziały na kim się w razie co odegrać.Skąd jest?jak wygląda?

Co chcesz ...ko wiedzieć o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Adam napisał:

Ty dla mnie też.

Jak ja chciałabym powiedzieć Adamowi P, ze pragnę w końcu go zobaczyć i bez przerwy tęsknię i myślę o nim 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest jak jest

Nic z tego nie rozumie,nie rób jej nadziei a potem nic nie rób bo ją  To boli,smutno jej,ona uciekła zeszła ci z oczu bo ją olewales,napewno cietpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest jak jest

Miało być cierpi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marka

Powinieneś przeprosić. Nie pozwolić, żeby do końca życia myślała, że była nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.06.2019 o 19:16, Gość Do Marka napisał:

Powinieneś przeprosić. Nie pozwolić, żeby do końca życia myślała, że była nikim.

Zgadzam się z Tobą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Ona to wie... wie, że była najważniejsza dla mnie, lecz to już daleka przeszłość i wszystko się zatarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markowa

Niby wie ale cholernie tęskni za Twoim dobrym słowem, uśmiechem. Nie zatarło się. Jest uśpione głęboko w sercu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuku

Hej,hej kto co i o kogo pyta hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
9 godzin temu, Gość Markowa napisał:

Niby wie ale cholernie tęskni za Twoim dobrym słowem, uśmiechem. Nie zatarło się. Jest uśpione głęboko w sercu. 

Powinna już zapomnieć i znielubić,tyle pracy w to włożyłem...dla Jej dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Marka

Wedle życzenia jesteś mi już tak obojętny jak deszcz co pada a potem ulatnia się w powietrzu.I tylko smród na ziemi został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

I dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go,ść

Ale ty nawet na kafe też cuchniesz.Czujesz sam?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na takie dna męskie tylko sikiem i posypiać piachem by nie śmierdziało moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co za dno i szambo,spier....dalaj stąd prymitywie,nie zaśmiecaj nam tematów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za dno i szambo,spier....dalaj stąd prymitywie,nie zaśmiecaj nam tematów 

Daj spokój,biedna kobieta,sama wie po sobie jak śmierdzi,ja pachnę,samcem,który często bierze prysznic i używa najlepszych kosmetyków,po siłowni troszkę śmierdzę to fakt 😄 ale sauna i prysznic robią swoje i znowu pachnę cudownie 🙂 skąd taka ameba może to wiedzieć 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Och Marku,twoje jędrne wyrzeźbione ciałko na siłce robi na mnie takie wrażenie,że zlewam się potem i robię się wilgotna na samą myśl o Tobie jakbyś mnie dotykał.Echhhh wybacz mi,może wtedy to ja brzydko pachnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda

Oj Marku Marku...

Dlaczego to zrobiles? Wiesz, ze to moglo sie bardzo odbic na jej psychice? Moze zadrecza sie myslami o Tobie...nie wiesz co mysli...Moze jest zalamana? Przykre to jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
1 godzinę temu, Gość Gościówa napisał:

Och Marku,twoje jędrne wyrzeźbione ciałko na siłce robi na mnie takie wrażenie,że zlewam się potem i robię się wilgotna na samą myśl o Tobie jakbyś mnie dotykał.Echhhh wybacz mi,może wtedy to ja brzydko pachnę...

spoko,dam polizać bica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
1 minutę temu, Gość Doda napisał:

Oj Marku Marku...

Dlaczego to zrobiles? Wiesz, ze to moglo sie bardzo odbic na jej psychice? Moze zadrecza sie myslami o Tobie...nie wiesz co mysli...Moze jest zalamana? Przykre to jest. 

spoks ma już pocieszyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
1 minutę temu, Gość Marek napisał:

spoks ma już pocieszyciela

Wysłałes do niej kolegę.Ale Ty jesteś dobry facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
Przed chwilą, Gość Marek napisał:

spoks ma już pocieszyciela

Co nie znaczy, ze nie mysli o Tobie tak jak Ty o niej...A Ty przeciez tez kogos masz prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
8 minut temu, Gość Doda napisał:

Co nie znaczy, ze nie mysli o Tobie tak jak Ty o niej...A Ty przeciez tez kogos masz prawda?

Ja o niej nie myślę,ja ją wspominam,z sympatią,bo to fajna i miła kobieta,do tego piękna oraz mądra,nie wyszło nam,drogi się rozeszły,bez kłótni i pretensji,ja kogoś mam ona pewno także,tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
5 minut temu, Gość Marek napisał:

Ja o niej nie myślę,ja ją wspominam,z sympatią,bo to fajna i miła kobieta,do tego piękna oraz mądra,nie wyszło nam,drogi się rozeszły,bez kłótni i pretensji,ja kogoś mam ona pewno także,tyle...

Wspominasz...ok, szczerze to nie wiem jaka to roznica 😉 

Czy bez pretensji...Z tego co pisales, to zostawiles ja bez tlumaczenia czegokolwiek...Pozwoliles myslec, ze to ona zrobila cos zlego. Nie wytłumaczyles dlaczego uciekles. Takze z tym rozejsciem sie drog bez pretensji i klotni to slabe...

Wiesz, mnie tez ktoś tak porzucil, cos na Twoj styl. Bez wyjasnienia, glupiego chociaz przepraszam...ciezko jest zyc ze swiadomoscia, ze bylo sie nikim. To bardzo boli. Rozne sa relacje miedzy ludzmi ale takie zachowanie jest dla mnie po prostu okrutne. Okrutne.  Ja sobie z tym nie moge poradzic. Dlatego wspolczuje tej dziewczynie. 

Nie chce Cie oceniac, dlaczego tak zrobiles itd. Chce tylko zeby ludzie mieli swiadomosc jak to boli. Niektorych to moze "wewnetrznie zabic".  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
18 minut temu, Gość Doda napisał:

Wspominasz...ok, szczerze to nie wiem jaka to roznica 😉 

Czy bez pretensji...Z tego co pisales, to zostawiles ja bez tlumaczenia czegokolwiek...Pozwoliles myslec, ze to ona zrobila cos zlego. Nie wytłumaczyles dlaczego uciekles. Takze z tym rozejsciem sie drog bez pretensji i klotni to slabe...

Wiesz, mnie tez ktoś tak porzucil, cos na Twoj styl. Bez wyjasnienia, glupiego chociaz przepraszam...ciezko jest zyc ze swiadomoscia, ze bylo sie nikim. To bardzo boli. Rozne sa relacje miedzy ludzmi ale takie zachowanie jest dla mnie po prostu okrutne. Okrutne.  Ja sobie z tym nie moge poradzic. Dlatego wspolczuje tej dziewczynie. 

Nie chce Cie oceniac, dlaczego tak zrobiles itd. Chce tylko zeby ludzie mieli swiadomosc jak to boli. Niektorych to moze "wewnetrznie zabic".  

Nie porzuciłem Jej.... dziecinko 🙂 tak wyszło,rozstaliśmy się w dawnych czasach,nie z naszej winy,coś jak Romeo i Julian 🙂 pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd

Czasami tak bywa, fajnie że  czasem wspominasz to miłe.Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda
27 minut temu, Gość Marek napisał:

Nie porzuciłem Jej.... dziecinko 🙂 tak wyszło,rozstaliśmy się w dawnych czasach,nie z naszej winy,coś jak Romeo i Julian 🙂 pozdrawiam 

Znam ich historie 😉

Rozumiem😉 chyba mnie troche ponioslo, wybacz🙂 

Po prostu nie lubię jak ludzie cierpią 😒  

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×