Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Biore na dzieci z 500+, 4500 zł, wszyscy zazdroszczą ale nikt nie pomyśli że dzieci oddzadzą to w podatkach wieloktrotnie

Polecane posty

Gość gość

Przykre to jest że wszyscy na lewo i prawo zazdroszczą mi tych pieniędzy, ale nie pomyślieliście że moje dzieci oddzadzą to wszystko w podatkach i to wielokrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O ile kiedykolwiek pójdą uczciwie do pracy w Polsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Coz a beda w przyszlosci pracowac czy tez nauczone stwierdza, ze lepiej sobie zrobic duzo dzieci i zyc z socjalu jak rodzice? Nigdy nie wiadomo. Moze Twoje dzieci beda dla spoleczenstwa skarbem a moze tylko obciazeniem. Obys je dobrze wychowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, rozumiem, że ty i ojciec dzieci pracujecie i taki wzór przekazujecie dzieciom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Autorko, rozumiem, że ty i ojciec dzieci pracujecie i taki wzór przekazujecie dzieciom. 

Pracuje maz, zarabia nie duzo ale zyjemy godnie. Ja zajmuje sie wychowaniem dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podziwiam, bo ja bym do głowy dostała z 5 dzieci i żadne pieniądze by mi nie zrekopensowaly czasu wolnego, nieprzespanych nocy, bałaganu i poświęcenia jakie trzeba włożyć w ogarnięcie takiej gromady. Mam 2 dzieci, nie mieszkam w Pl więc nic nie dostaje za to i często uciekam do pracy , bo wiem ze nikt nie będzie mi D truł przez kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosso
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Autorko, rozumiem, że ty i ojciec dzieci pracujecie i taki wzór przekazujecie dzieciom. 

Przecież 500 plus jest po to żeby kobiety nie musiały pracować,żeby zajęły się domem i dziećmi. To przecież lepsze niż dziecko wiecznie z kluczem na szyi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosso
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podziwiam, bo ja bym do głowy dostała z 5 dzieci i żadne pieniądze by mi nie zrekopensowaly czasu wolnego, nieprzespanych nocy, bałaganu i poświęcenia jakie trzeba włożyć w ogarnięcie takiej gromady. Mam 2 dzieci, nie mieszkam w Pl więc nic nie dostaje za to i często uciekam do pracy , bo wiem ze nikt nie będzie mi truł przez kilka godzin.

Szok,co z ciebie za matka? Po co w ogóle decydowałaś się na dzieci skoro uciekasz od nich bo ci trują...Biedne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokon
17 minut temu, Gość gość napisał:

Przykre to jest że wszyscy na lewo i prawo zazdroszczą mi tych pieniędzy, ale nie pomyślieliście że moje dzieci oddzadzą to wszystko w podatkach i to wielokrotnie. 

Ty glupi imbecylu, wlasnie powiedzialas, ze masz w dupie los swoich dzieci i robisz to tylko dla wlasnych korzysci majatkowych - jednym slowem okradasz swoje dzieci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Rosso napisał:

Szok,co z ciebie za matka? Po co w ogóle decydowałaś się na dzieci skoro uciekasz od nich bo ci trują...Biedne dzieci.

Bo truja. Jest taki moment kiedy kobieta potrzebuje przestrzeni. Podziwiam osoby, które wlaza w te pieluchy znowu i znowu i znowu... A co ze mnie za matka? Taka przeciętna ktora mijasz na ulicy. Jak ty, twoja bratowa, koleżanka, sąsiadka. Poświęcam sie dzieciom, dbam, kocham, ale tez potrzebuje tlenu. A nie oszukujmy się, macierzyństwo to ciągła sluzba. Nawet opiekunka do dzieci ma przerwę, a matka nigdy. Ciągle mamooo, krzyki, walki, kłótnie, cały czas potrzebują pomocy  czymś, co chwila któreś glodne, wyjścia towarzyskie to wyjścia na płace zabaw, sale zabaw, zajęcia dla dzieci, wystepy do przedszkola... szacun ze to dostarcza Ci tlenu. Ja miewam dość. A po co zdecydowałam się na dzieci? Instynkt, pierwsze planowane, wyczekiwane. Drugie to wpadka. I reaguje tak samo jak inne osoby, które po jakims czasie obcowania z dzieci, bez niczyjej pomocy uswiadomily sobie,ze sie wkopaly po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tissot
21 minut temu, Gość Kokon napisał:

Ty glupi imbecylu, wlasnie powiedzialas, ze masz w dupie los swoich dzieci i robisz to tylko dla wlasnych korzysci majatkowych - jednym slowem okradasz swoje dzieci 🙂

to jest dodatek wychowawczy dla rodziców na dzieci, więc logiczne że to matka dysponuje tymi pieniędzmi a nie niepełnoletnie dzieci i kto wyszedł na imbecyla?😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela38

To jest właśnie chore myślenie ludzi, ja też mam 5 dzieci i wszystkie urodzone przed wprowadzeniem 500 plus, w tym bliźniaki.Więc nie były robione dla pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Masz dziewiątkę dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
51 minut temu, Gość Gość napisał:

O ile kiedykolwiek pójdą uczciwie do pra

Jak wyśle wszystkie do Zety

zawody Piekarz, Murarz, Zbrojarz, Spawacz, Tokarz(CNC), Fryzjer, Kafelkarz, Tapeciarz, Malarz

płatne na poziomie 3100/ rękę

a pote mogą chłopy brać baby podobne myślom matczynym i kółko kręci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pitole
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podziwiam, bo ja bym do głowy dostała z 5 dzieci i żadne pieniądze by mi nie zrekopensowaly czasu wolnego, nieprzespanych nocy, bałaganu i poświęcenia jakie trzeba włożyć w ogarnięcie takiej gromady. Mam 2 dzieci, nie mieszkam w Pl więc nic nie dostaje za to i często uciekam do pracy , bo wiem ze nikt nie będzie mi D truł przez kilka godzin

5 dzieci??? 4500 podziel przez 500... ....... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś patologią i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Though
9 minut temu, Gość Ja pitole napisał:

5 dzieci??? 4500 podziel przez 500... ....... 

Czyli to prowo. No chyba że doliczyła zasiłki rodzinne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orir

Dzieci już "oddają" w podatku VAT, ale co zostanie zmarnowane na obsługę administracyjną tych świadczeń to już nie wróci i o to ból dupy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
19 minut temu, Gość orir napisał:

 obsługę administracyjną tych świadczeń to już nie wróci i o to ból du

To tak jakbyś miała martwić się o porfel sąsiada. Nie martw się, sąsiad zarobi, poradzi sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orir

Jakiego sąsiada? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×