Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

brokentiger87

Zarejestrowani
 • Zawartość

  4633
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

brokentiger87 wygrał w ostatnim dniu 27 Styczeń

brokentiger87 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

303 Excellent

2 obserwujących

O brokentiger87

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. brokentiger87

  Szukam nowej muzyki.

 2. zgłosić to do sanepidu?
 3. dziś mój Janusz podp;ie;rtolił na psach sąsiadów za nieprzestrzeganie kwarantanny psychopaci byli na spacerze w parku w TRÓJKĘ. zboczeńcy.
 4. o jak milutko. koronawirus jest pisowi na rękę i sam się pis do tego przyznaje. koronawirus to szansa na szach mat dla platformy. https://www.youtube.com/post/UgzLthNNjzDh0SdLEz14AaABCQ
 5. Włochy liczą śmierć + koronawirus w organizmie = śmierć przez covid
 6. 23-letnia córke kasi kowalskiej też intubowano x koronacelebrycki charakter tego argumentu trochę ośmieszył poprzedni wywód, ale ok Włochy NIE LICZĄ COVIDA
 7. o kurła. teraz będą ogniem nas odkażać.
 8. ja p'i;erdzielę. to jak ludność mazowieckiego zmieścić w Pcimiu dolnym.
 9. no to jest ciekawy argument, tego jeszcze nikt nie zauważył. dzięki! x porównuje do grypy pod względem symptomów. bo to jedyne, co powinno nas interesować. bo nawet biorąc to pod uwagę, korona nie przebija nowotworów. a z nowotworami sytuacja jest równie niepewna.
 10. ja nie panikuję, szukam racjonalnych przyczyn globalnej zmiany naszej sytuacji.
 11. mi nie chodzi o to, że kwarantanna jest za długa czy za krótka. mi chodzi o to, że nie można na podstawie znalezionego o u mnie wirusa zakładać niczego, poza jednym: najwidoczniej w ostatnim czasie nie zabiłam go w trakcie tej choroby. co innego, gdyby się różnił od grypy - np. byłyby pryszcze na d'u'pie. a tak jest pełne pole do manipulacji. zastanawiam się, czy te kraje, które nie zobiły nic tak naprawdę nie zrobiły wszystkiego.
 12. ja dziś wpadłam na arytkuł krzyczący do mnie umrzesz". że nie tylko płuca niszczy! ja wbijam i czytam o układzie krążenia. sianie paniki wśród ignorantów + ludzie durnieją ze stresu. przecież ja pamiętam jak w Na dobre i na złe doktor Burski grypy nie doleczył, olał, nie wygrzał. i dostał zapalenia mięśnia sercowego w czasie operacji. prawie się przekręcił i by się nie doczekał wyznania miłosnego od Zosi. 20 lat temu. już był covid?????
 13. i główna wada świrusa - zaraźliwość - to się zawsze rozniesie, jeżeli faktycznie zaraża się od byle g;ó;w;na.
×