Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati

Okres w ciąży

Polecane posty

Gość Pati

Witam wszystkich! Czy któraś z was miała może „okres” w ciąży. Chodzi mi tu o krwawienia które występowały w terminie misiaczki. Jak one wyglądały i ile trwały ? Powtarzały się ? Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka

nie, nie jestes w ciazy! przez 9 msc bedziesz zakladac tematy? Jak masz schize to idz do psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, przez 9 miesięcy punktualnie co 28 dni progesteron gwałtownie mi spadał, a śluzówka ze ściany macicy złuszczała się do zera. Mimo to ciąża rozwijała się wzorowo. Dodam, że w wyniku wyżej wymienionych procesów co miesiąc owulowałam, w związku z czym z ciąży pojedynczej zrobiła się mnoga. Na każdym badaniu usg lekarz znajdował nowe zarodki. Ze względu na różny wiek dzieci ginekolodzy mieli problem z wyznaczeniem daty porodu, a przecież trzeba było urodzić przed kolejną miesiączką... Czy w ten sposób wyjaśniłam, dlaczego w ciąży nie ma okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Ale wy jesteście durne 😂 może najpierw się doedukujcie a potem piszcie i tłumaczcie.

Autorko zdarza się coś takiego plamienie/krwawienie w czasie kiedy miała być miesiączka nie trwa to co prawda całą ciążę ale na początku może się zdarzyć. Znam nawet przypadek. Znajoma zauważyła że jej okres od 2 miesięcy jest troszkę inny niż był słabszy, krótszy i brzuch ją nie bolal a zawsze zwijala sie z bólu. O ciąży dowiedziała się w prawie 11tc gdzie zazwyczaj dowiadujemy się w 5/6. Później zdarzyło się to jeszcze raz i ustało po pierwszym trymestrze tak wiec takie coś jest możliwe;). Tak dla wiadomości wszystkich którzy nic nie wiedzą w temacie a się wypowiadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Potwierdzam odpowiedź wyżej. Typowo okres nie występuje ale może coś co kobieta interpretuje jako okres zazwyczaj przez pierwsze 2/3 miesiące właśnie. Kiedyś dużo o tym czytałam bo mój okres właśnie zrobił się taki dziwny krótki skąpy do tego krew była jakaś taka inna niż zwykle a testy wychodziły negatywne . Czytałam czytałam i natknęłam się na wątek jest to spowodowane albo jakimiś problemami w budowie szyki albo jakieś krwiaczki albo nieprawidłowe zagniezdzenie jaja mówię tutaj o przypadkach kiedy ciąża ma prawo się normalnie rozwijać. Często też jajo plodowe nie wypełnia odpowiednio przestrzeni więc organizm wydala jakieś małe resztki śluzówki w postaci plamień i kobieta myśli że ma skąpszy okres. Na necie jest mnóstwo o tym. Nie zdarza się to często ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko ty nie jesteś w ciąży, masz okres i wyniki negatywne testów to skąd pomysł na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

 Ale wy jesteście durne 😂 może najpierw się doedukujcie a potem piszcie i tłumaczcie.

Autorko zdarza się coś takiego plamienie/krwawienie w czasie kiedy miała być miesiączka nie trwa to co prawda całą ciążę ale na początku może się zdarzyć. Znam nawet przypadek. Znajoma zauważyła że jej okres od 2 miesięcy jest troszkę inny niż był słabszy, krótszy i brzuch ją nie bolal a zawsze zwijala sie z bólu. O ciąży dowiedziała się w prawie 11tc gdzie zazwyczaj dowiadujemy się w 5/6. Później zdarzyło się to jeszcze raz i ustało po pierwszym trymestrze tak wiec takie coś jest możliwe;). Tak dla wiadomości wszystkich którzy nic nie wiedzą w temacie a się wypowiadają 

 

Nie jesteśmy durne tylko nikt  po raz setny nie ma ochoty tłumaczyć autorce ,że nie jest w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×