Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Śniło mi się że rozmawialiśmy

Polecane posty

Gość Ona
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Akurat chyba ze do kobiety chcesz, bo on nie da rady😂😂😂

Bliskość emocjonalna i duchowa jest lepsza niż cielesna.Ty nawet tego nie dałaś mężowi jak szukał u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wiem ze to ty😉

Ona to ja,kobieta inna niż ty😋kolo takiej może stałas w kościele .Mój ogier już nie jest Twój, więc po co te wyznania na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ta kobieta jest bardzo śmieszna,krzyczy wykrzyknikami,chwali się dzieciakami. W głowie ma pusty stan,a uważa innych,że to ten Pan.A ja kobieta z krwi kości, nikt przy mnie nie ma mdłości. Potrafię innym dac wiele,a Ty módl się w kościele. Moja miłość istnieje a w Tobie tylko smutek wieje.Nie jestem Ania,ale mam dużo do dodania.Byc przy kimś blisko, to jak dla kogoś lotnisko. Wie,że wyląduje przy mnie cały,bo ja to nie Twoje dyrdymały. Mam to,czego nie masz Ty..I to nie są rowery.Klasę i poziom mam i miłość szczęśliwą mu dam.Caluje ogierze,wiesz,że w nas wierzę 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dobrze bawiłam się w tym temacie..oj humor to wy macie😋😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

A zawsze mi się śni że milczy. Czy to znaczy że w końcu do mnie przemówi?

Taki ma zamiar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
30 minut temu, Gość Ona napisał:

Bliskość emocjonalna i duchowa jest lepsza niż cielesna.Ty nawet tego nie dałaś mężowi jak szukał u innych.

Ty żony nie potrafiłeś rozbudzić, musiała to zrobić kobieta. Taki ogier z ciebie😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moj stary znajomy, nie on młody 31 lat😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ta Anka , nie zna ciebie a dobrze napisała o tobie, beka z tego była 😂😂😂. Myśle, ze się nie spotkamy nigdy więcej, bo już nie mam na to ochoty. 😉ale znać to się znamy😉. Jak tam eks wraca do ogiera? 😂😂😂😂 ty się śmiejesz ze mnie, lepiej jak chłop do baby odejdzie,  jak do chłopa😉. Moj jeszcze nie odszedł tylko nastraszył😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ta Anka , nie zna ciebie a dobrze napisała o tobie, beka z tego była 😂😂😂. Myśle, ze się nie spotkamy nigdy więcej, bo już nie mam na to ochoty. 😉ale znać to się znamy😉. Jak tam eks wraca do ogiera? 😂😂😂😂 ty się śmiejesz ze mnie, lepiej jak chłop do baby odejdzie,  jak do chłopa😉. Moj jeszcze nie odszedł tylko nastraszył😉.

Nie każdy po raz drugi chce zamoczyc w dzi.wce jak w Tobie,raz bycie w ku.r.w.i.e wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zbieram się na 12 do kościoła, tobie tez radzę tam iść. Za kłamstwa które tu wypisujesz😉. Przynajmniej nie okłamałeś, ze się nie znamy😉, bo my starzy kumple😉. Baw się dobrze dalej kłam, zle tobie to wychodzi. Ludzie ciebie nie widza a prawdę piszą. Ja mam bekę przynajmniej 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie każdy po raz drugi chce zamoczyc w dzi.wce jak w Tobie,raz bycie w ku.r.w.i.e wystarczy

Co na dworcu zbierasz? Kit?😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ile masz lat 31? 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szukasz szczupłej? Ty sam jesteś otyły, mi wspomniałeś nadwagę , a swojego brzucha nie widzisz? Tak, bo ty doskonały, do tego ogier😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Rozlozylas mnie bardziej niż Twój zniszczony parasol.I kto tu z kogo ma ubaw na kafe???Mam ci.pke między nogami więc jestem kobietą. Pa żałosna imitacjo kobiety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Rozlozylas mnie bardziej niż Twój zniszczony parasol.I kto tu z kogo ma ubaw na kafe???Mam ci.pke między nogami więc jestem kobietą. Pa żałosna imitacjo kobiety!!!

Eks twoja😂😂😂, nie bo ona ma ciebie w du/pie, czyli to ty😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Szukasz szczupłej? Ty sam jesteś otyły, mi wspomniałeś nadwagę , a swojego brzucha nie widzisz? Tak, bo ty doskonały, do tego ogier😂😂😂

FACECI lubią kobiety z kraglosciami  tu i tam,a nie płaska du.pa i brak biustu bo 75 b to nic..i tłuszcz nie tam gdzie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ogierze ty 😂😂😂, śnisz ciagle. 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

FACECI lubią kobiety z kraglosciami  tu i tam,a nie płaska du.pa i brak biustu bo 75 b to nic..i tłuszcz nie tam gdzie trzeba

Ten ogier szczególnie😂😂😂😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Ogierze ty 😂😂😂, śnisz ciagle. 😂😂😂😂

Wiesz ile byli eks ponad 20..choć żona jedna na razie😛😛😛więc jest w czym wybierać kobieto z drutu😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ten ogier szczególnie😂😂😂😉

Właśnie ja jestem okrągłą gdzie trzeba a nie zeszma.cona jak Ty 😁😁😁takie coś w twoim rodzaju może mi mieszkanie sprzątać,ale nie trzeba potrafię zrobić wszystko sama i zadowolić faceta..bo twój wolał inne niż takie coś dotykać  🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

Właśnie ja jestem okrągłą gdzie trzeba a nie zeszma.cona jak Ty 😁😁😁takie coś w twoim rodzaju może mi mieszkanie sprzątać,ale nie trzeba potrafię zrobić wszystko sama i zadowolić faceta..bo twój wolał inne niż takie coś dotykać  🤣🤣🤣🤣

Twoja babę wolała, nie potrafiłeś kobiety rozbudzić. Wiem bo kiepski jesteś w łóżku😉, nie zaprzeczysz, byliśmy😉. To ty ogierze piszesz😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Krągły facet pisze😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobra skończmy rozmowę, dziś dzień wybaczania. Idź się módl😉. Ja tobie wybaczam  te kłamstwa na moj temat. Pa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szukaj kitu na dworcach😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona dużo wie
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Twoja babę wolała, nie potrafiłeś kobiety rozbudzić. Wiem bo kiepski jesteś w łóżku😉, nie zaprzeczysz, byliśmy😉. To ty ogierze piszesz😉

Pizgnelabym ci w twarz ale szkoda brudzić rękę o szma.te.Ustron,Szczyrk i gdzie się jeszcze puszczasz na rowerze pozdrawia.Rafal miał rację że nie dotykam takiej taniej podroby kobiety.Parasol za 5zk chiński z odzysku.Kto będzie chciał dotknąć ku.rewke kościelną. Chyba tylko ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Ona dużo wie napisał:

Pizgnelabym ci w twarz ale szkoda brudzić rękę o szma.te.Ustron,Szczyrk i gdzie się jeszcze puszczasz na rowerze pozdrawia.Rafal miał rację że nie dotykam takiej taniej podroby kobiety.Parasol za 5zk chiński z odzysku.Kto będzie chciał dotknąć ku.rewke kościelną. Chyba tylko ksiądz.

To jak znamy się 😉?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

To jak znamy się 😉?

Szkoda,że nie ogarniasz że ogiery to chodzi o Rafała.Modl sie bo z rodziny tylko to Ci zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ja znam Rafała i nie dziwię się, że szukał ukojenia u innych. Ty jesteś psychiczną tak jak mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Ona napisał:

Szkoda,że nie ogarniasz że ogiery to chodzi o Rafała.Modl sie bo z rodziny tylko to Ci zostało.

I tak prawdy nie ukryjesz😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka

Boże widzisz i nie grzmisz:)

Jak można kłócić się z kimś w internecie nie mając pewności ze to TA OSOBA?

Popukac się po glowach i na spacer poszli!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×