Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Imię Miriam

Polecane posty

Gość Autorka

Co sądzicie o takim imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie piękne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Ja mam tak na imię. Imię ładne. Miriam czyli Maria. U Nas w Polsce wzbudza zdziwienie, inni chwalą że piękne. Często ktoś czytając z dowodu przekręca na Marian chociaż widzą, że stoi przed nimi kobieta:/ lub myślą że Miriam to Pan a nie Pani:/  jeśli chcesz takie nadać imię dla córki to odradzam. W Polsce nie przejdzie, bedą czekały ją nieprzyjemności w naszym głupim narodzie:/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juszka

Fakt imię piękne , chociaż czasy się zmieniają, różne dziwne imiona ludzie nadawaja dziś dzieciom wiec moze nie bedzie źle jak pisze imienniczka wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tikirara
6 minut temu, Gość Mimi napisał:

Ja mam tak na imię. Imię ładne. Miriam czyli Maria. U Nas w Polsce wzbudza zdziwienie, inni chwalą że piękne. Często ktoś czytając z dowodu przekręca na Marian chociaż widzą, że stoi przed nimi kobieta:/ lub myślą że Miriam to Pan a nie Pani:/  jeśli chcesz takie nadać imię dla córki to odradzam. W Polsce nie przejdzie, bedą czekały ją nieprzyjemności w naszym głupim narodzie:/ 

A można wiedzieć ile lat masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Jestem przed 30stka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Właśnie chciałam nadać takie imię córce 

nie chce niczego oklepanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moma

Mam sąsiadkę Miriam.Nie wiem po co rodzice ją tak nazwali.Bo zwracają się do niej Marysia albo Misia.Dla mnie Miriam to na pewno nie jest zdrobnienie Misia.Ogólnie Miriam nikt do niej nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Na mnie zdrobniale mówią Mimi, albo poprostu Miriam wiadomo dorosła jestem. Marysia czy Maria nikt do mnie się nie zwracał. Na małe Marie często słysze jak wołają Misia. W Polsce ciężko z tym imieniem po brak końcówki -a, wydaje sie przez to ciężkie. Ja osobiście znam dziewczyne o imieniu Carmen a i tak wiekszość zwraca sie do niej Karmena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jkioo

Nie wiem co mysle ogolnie ładne jest to imie, wydaje mi sie że bedzie miała raczej nie przyjemnosci ze strony doroslych. Tak jak pisze Pani wyżej z tym imieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Dokładnie, nieprzyjemnosci moge policzyć na palcach jednej ręki. Nie jest tak źle, ale najgorzej było, gdy byłam w gimnazjum to wszedł ten głupi program o modelce  Miriam która szukała faceta, na koncu sie okazalo że to był facet po operacjach i ma penisa, szkoda gadać. Raz płacąc karta na poczcie kobieta nie chciała przyjać ode mnie karty, ponieważ stwierdziła że to nie moja karta bo nalezy do mezczyzny, ja wielkie oczy i pytam czy serio uważa że Miriam to imie dla faceta, stwierdziła stanowczo że tak. Musialam pokazac moj dowod. To jedna z niemiłych sytuacji. Druga, dzwoni Pani z urzędu i pyta czy może rozmawiać z Panem Miriamem, wtedy sie w...iłam na maxa. Tak więc jeśli ktoś ma na uwadze dać w Polsce  córce imie Miriam to odradzam, widzicie jakie zacofanie. Zagranicą jeśli mieszkacie to jak najbardziej jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Dokładnie, nieprzyjemnosci moge policzyć na palcach jednej ręki. Nie jest tak źle, ale najgorzej było, gdy byłam w gimnazjum to wszedł ten głupi program o modelce  Miriam która szukała faceta, na koncu sie okazalo że to był facet po operacjach i ma penisa, szkoda gadać. Raz płacąc karta na poczcie kobieta nie chciała przyjać ode mnie karty, ponieważ stwierdziła że to nie moja karta bo nalezy do mezczyzny, ja wielkie oczy i pytam czy serio uważa że Miriam to imie dla faceta, stwierdziła stanowczo że tak. Musialam pokazac moj dowod. To jedna z niemiłych sytuacji. Druga, dzwoni Pani z urzędu i pyta czy może rozmawiać z Panem Miriamem, wtedy sie w...iłam na maxa. Tak więc jeśli ktoś ma na uwadze dać w Polsce  córce imie Miriam to odradzam, widzicie jakie zacofanie. Zagranicą jeśli mieszkacie to jak najbardziej jestem na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miri

Mam córkę Miriam. Zdrobniale mówimy Mirisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak dla mnie

Daj spokoj, paskudne zydowskie imie ... 😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale obciach

Możesz dać takie imie pod warunkiem  że mieszkasz w popegeerowskich blokach.Tam takimi imionami patola sie podbudowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jest ładne, budzi śmieszność jak te wszystkie Angeliki, Katriny i Vanessy. I obawiam się, że wszystkim urodzonym przed 2000 kojarzy się z panią z penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jest ładne, budzi śmieszność jak te wszystkie Angeliki, Katriny i Vanessy. I obawiam się, że wszystkim urodzonym przed 2000 kojarzy się z panią z pe ni sem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×