Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mądrość ma sumienie i słucha głosu sumienia

Polecane posty

Gość gość

wymaga najpierw od siebie, a poczucie pokory i wstydu z powodu własnych błędów nie jest jej obce.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A sumienie to głos Boga w człowieku. 

Bez Boga nie dojdziesz do proga. Jak to jest? Człowiek dziś pisze wiersze, cały świat ogarnia swą tajemną mocą a jutro sił mu brak, omdlewa, wpada w depresje... Jak to jest? Tak to bywa, kiedy buduje się "boży świat" bez Boga???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

No i?

Wymagaj najpierw od siebie, zacznij być pokorny/a i wstydź się z powodu własnych błędów, i przeproś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta....
41 minut temu, Gość gość napisał:

wymaga najpierw od siebie, a poczucie pokory i wstydu z powodu własnych błędów nie jest jej obce.

Pozdrawiam

Mądre słowa. Każdy z nas popełnia błędy i każdy zasluguje na szansę. Przepraszam to piękne słowa, jak jest za co.Zrozumieć siebie i innych to sztuka.Ludzie zamiast mostów budują mury.A zamiast przyjaciół wokół siebie to wrogowie się schodzą i tylko czekają..na potknięcie. A słowo kocham to najpiękniejsze ze słów.I tego się nie wywalczy,bo to się czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie poczucie humoru

Przepraszam za filmowanie itd? Ta - masz spaczone poczucie humoru

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta...

Ja moge przeprosic za zle slowa,bo nikomu nic więcej nie zrobiłam.A kto co komu zawinił to nie wiem,każdy powinien wiedzieć za co powinien przepraszać.Ale ludzie w tych czasach są wygodni,prędzej zamkną się w jaskini,w skorupie, otoczą murem niz kogos przeprasza. Życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×