Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gosc

Co ważniejsze u faceta żeby miał samochód czy mieszkanie

Polecane posty

Gość gosc

Co jest dla was ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Durne pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam swoje mieszkanie mój mężczyzna ma swoje.Nigdy nie było problemu lokalowego.A samochód ti już chyba jest standard Ktoś nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość hihi

Samochód, mieszkanie, książeczki oszczędnościowe, ziemia,dobrze prosperujaca firma. To wszystko powinien mieć facet inaczej będzie mu ciężko kobietę znalezc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna

I jedno i drugie. Mieszkanie to atut a samochód to standard. Ktos nie mq auta w tych czasach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :))))

Dobrą pracę.Glowe na karku.Mieszkanie.Samochod.To powinien mieć facet w wieku30 plus.Jesli jest uczciwym wykształconym mężczyzną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Taka jedna napisał:

I jedno i drugie. Mieszkanie to atut a samochód to standard. Ktos nie mq auta w tych czasach? 

Miluony osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalala

Mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna planeta
7 minut temu, Gość Taka jedna napisał:

I jedno i drugie. Mieszkanie to atut a samochód to standard. Ktos nie mq auta w tych czasach? 

masa ludzi nie ma nawet prawka, o aucie nie wspominając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanka
10 minut temu, Gość :)))) napisał:

Dobrą pracę.Glowe na karku.Mieszkanie.Samochod.To powinien mieć facet w wieku30 plus.Jesli jest uczciwym wykształconym mężczyzną;)

co to dobra praca? co to głowa na karku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Ja mam 30 lat, mam mieszkanie, samochodu nie mam. Mieszkam w Wawie prawie przy metrze rzut beretem, zamiast stac w godzinnych korkach. Ale baba jak to baba - mózg lekko większy od kury nie pojmuje, ze samochodu generalnie NIE OPŁACA SIĘ MIEĆ  w duzym miejscie. Ale nie królewna musi dupę wozić, żalosna jest wasza mentalność 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elita
12 minut temu, Gość :)))) napisał:

Dobrą pracę.Glowe na karku.Mieszkanie.Samochod.To powinien mieć facet w wieku30 plus.Jesli jest uczciwym wykształconym mężczyzną;)

czyli szukanie z wyższej półki a co z resztą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępe pipy
1 minutę temu, Gość rozsądny napisał:

Ja mam 30 lat, mam mieszkanie, samochodu nie mam. Mieszkam w Wawie prawie przy metrze rzut beretem, zamiast stac w godzinnych korkach. Ale baba jak to baba - mózg lekko większy od kury nie pojmuje, ze samochodu generalnie NIE OPŁACA SIĘ MIEĆ  w duzym miejscie. Ale nie królewna musi dupę wozić, żalosna jest wasza mentalność 😄

baby mają mózg większy od kury? chyba mniejszy od ślimaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
17 minut temu, Gość Gość hihi napisał:

 będzie mu ciężko kobietę znalezc 

Kto powiedział, że facet chce szukać kobiety?

2 minuty temu, Gość tępe pipy napisał:

baby mają mózg większy od kury? chyba mniejszy od ślimaka

Akurat ślimak ma większy mózg od kury tylko ciaśniej upchany i przez to wolniej myśli. Ostatnio bardzo mądre są muchy (czarne, zielone są głupie bo latają do göwna) jak pokażesz jej papierek po batoniku z odległości 10cm i położysz metr dalej tak żeby widziała, to zaraz przyleci possać.

8 minut temu, Gość rozsądny napisał:

 królewna musi dupę wozić, żalosna jest wasza mentalność 😄

Jest równouprawnienie. Jak chce wozić to niech nabędzie pojazd mechaniczny spalinowy typu axiam do 45km/h (opłaty jak za komarka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treść
34 minuty temu, Gość gosc napisał:

Co jest dla was ważniejsze

a co baba wnosi do tego układu oprócz gołej dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
10 minut temu, Gość tępe pipy napisał:

baby mają mózg większy od kury? chyba mniejszy od ślimaka

ja auta nie mam a i tak sporo rucham. Ale na stały związek to kury właśnie chcą gościa z autem, a ze tu ją zawiezie, tam ją zawiezie, do roboty zawiezie rano (po uprzedniej nocy kiedy skakała na ...ie). Baby są cholernie wygodne i pochwą zdobywają wygodę życiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos
4 minuty temu, Gość treść napisał:

a co baba wnosi do tego układu oprócz gołej dupy?

Nic, pochwa to jedyne co baba wnosi do związku. A jaka duma ich rozpiera ze mają faceta z furą.

 

Głupota bab objawia sie tym, ze kazdy facet dla nich musi miec auta, wygodnickie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie mam prawka na auto, jeżdżę taksówka, a w weekendy motocyklem. Samochód u faceta nigdy nie był dla mnie żadnym kryterium, chociaż mąż ma auto i czasem mnie podrzuci gdzieś, ale ja nie zawracam mu głowy na codzien i biorę taryfę. Mieszkania nie mamy (tzn mamy dwa, ale w innych miastach od tego w którym mieszkamy), wynajmujemy dom z ogrodem, zastanawiamy się nad kupnem domu. 

Tak więc dla mnie ani auto, ani mieszkanie nie miało wpływu na decyzję o byciu razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak to wszyscy maja samochod , ja nie mam i żyje, daje rade bez ale wszystkie niunie teraz musza miec a jak jezdza to pożal sie boze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W życiu byłem już biedakiem, później miałem sporo pieniędzy, teraz brakuje mi zdrowia i właściwej kobiety u boku, a jak słyszę takie pier/dole/nie co musi mieć facet, to ja Ci tylko powiem, że mózg, by się czasem nie dał złapać takiej wrednej su/ce jak autorka tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby kierowcy

Kobiety są strasznymi kierowcami , wręcz obrzydliwymi , pasów nie widzą, jeżdżą po piętach , klapki na oczy a oczy na paznokcie skierowane zamiast miec oczy wkolo glowy, istne dno babska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałaaaa

U faceta najważniejsze aby był czarny i miał pałe jak koń, reszta nie ważna dla tępej baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Standard ze wszyscy mają auto? Chyba cie babo pogielo, ja nie mam a nieudacznikiem nie jestem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscKasia

Zeby byl kochany dobry madry a razem mozna wtedy wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremlik
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

W życiu byłem już biedakiem, później miałem sporo pieniędzy, teraz brakuje mi zdrowia i właściwej kobiety u boku, a jak słyszę takie pier/dole/nie co musi mieć facet, to ja Ci tylko powiem, że mózg, by się czasem nie dał złapać takiej wrednej su/ce jak autorka tematu. 

mądry wpis, ale to trzeba przejść przez różne sytuacje aby to wywnioskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Baby są obrzydliwe i nadaja sie tylko do jednego. Wieczne wymagania mieszkanie auto itd itd i to wożenie dupy wszędzie samochodem - baby nie bądźcie takie wygodnickie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saul
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Standard ze wszyscy mają auto? Chyba cie babo pogielo, ja nie mam a nieudacznikiem nie jestem 

widać jakie baby są tępe, jakieś nieistniejące standarty im w tych pustych łbach wypaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loren
2 minuty temu, Gość GoscKasia napisał:

Zeby byl kochany dobry madry a razem mozna wtedy wszystko 

skąd jesteś Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zgadza sie Saul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sambuki
1 minutę temu, Gość rozsądny napisał:

Baby są obrzydliwe i nadaja sie tylko do jednego. Wieczne wymagania mieszkanie auto itd itd i to wożenie dupy wszędzie samochodem - baby nie bądźcie takie wygodnickie!

tępych koorv teraz pełno, takie hoojowe czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×