Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rycząca w poduszke

Miałam korekcję nosa i nie udało się

Polecane posty

Gość Rycząca w poduszke

Od zawsze miałam kompleks nosa.Był wielki jak u pinokia.Odłożyłam sobie kasę na plastyke i ruszyłam do chirurga.Sprawdziłam w internecie lekarzy i znalazłam panią chirurg która nie jest chirurgiem plastycznym tylko chirurgiem ogólnym,ale napisała że asystowała przy operacjach plastycznych i wie jak to sie robi.Lekarka kasuje dużo mniej niż taki specjalista dlatego poszłam do niej.Wizyta 100zł (a u specjalisty 200zł).Pani doktor powiedziała że mojego nosa nie da się mocno skrócić tylko można go trochę zmniejszyć.Zaproponowała kwotę 2 tysiące za zabieg w znieczuleniu miejscowym.Zgodziłam sie bo to było bardzo tanio.Zabieg trwał 15 minut.Miałam na nosie szynę i przyklejoną gazę.Po tygodniu zdjęła mi szynę i powiedziała że nos jest TROSZKĘ mniejszy.Jakoś ja wcale nie widzę różnicy i moi rodzice też nic nie zauważyli.Matka podejrzewa że ta lekarka mnie oszukała,że przecięła mi nozdrza coś tam sobie pogrzebała i mi zaszyła.Byłam zrobić prześwietlenie nosa i inny lekarz powiedział że miała tylko lekko przesuniętą chrząstkę ale to dało minimalny efekt,prawie żaden a ja zapłaciłam 2 tysiaki za 15 minutowy zabieg.Czuje sie oszukana.Skarżyłam sie lekarce ale ona twierdzi że ja potrzebowałam tylko innego ułożenia pewnej chrząstki przez co nos jest niby odrobinę krótszy.Dziękuję za taki efekt.

Czy da sieją zaskarżyć o odszkodowanie???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie da sie, lekarze sa w polsce bezkarni. czy ta lekarka jest chociaz laryngologiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz prosze imie i nazwisko tej lekarki. Za to, co zrobila, niech wszyscy wiedza do kogo nie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
20 minut temu, SissiX napisał:

napisz prosze imie i nazwisko tej lekarki. Za to, co zrobila, niech wszyscy wiedza do kogo nie isc

Barbara Staszel.Ona podobno zajmuje sie chirurgią ogólną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
25 minut temu, Gość Rycząca w poduszke napisał:

Lekarka kasuje dużo mniej niż taki specjalista dlatego poszłam do niej.Wizyta 100zł (a u specjalisty 200zł).

Ty wybrałaś miejsce zabiegu u nie licencjonowanego Lekarza. To kogo i o co chcesz winić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
1 minutę temu, Gość Owa napisał:

Ty wybrałaś miejsce zabiegu u nie licencjonowanego Lekarza. To kogo i o co chcesz winić?

W sumie masz rację.Chciałam zrobić nos jak najtaniej.Teraz mam co chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwa wyświetlana

Idź do prawnika i pozwij lekarkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

I tu się sprawdza powiedzenie. Co tanie to drogie.

Zdecydowałaś się na zabieg i znałaś fakt, że ona nigdy go nie wykonywała,  tylko asystowała.

Wiadome jest od razu, że jak koszty są niższe niż wszędzie, to jest tego jakiś powód.

Bardzo mi Cię szkoda, ale raczej nic nie wywalczysz.

A może Twój nos nie wymagał jakieś głębszej korekty, tylko Ty się widzisz w "krzywym zwierciadle".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Ile taka plastyka nosa kosztuje? Ja też mam duży i krzywy nochal i myślę o korekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla.

Zartujesz chyba. Nie wiem czego sie spodziewalas. Myslalam, ze jakis drogi i znany plastyk ci zrypal nos za ciezka kase, a Ty  poszlas po bandzie i teraz sie dziwisz. Jakos ciezko mi uwierzyc, ze lekarka tak bardzo ryzykuje wykluczenie z zawodu dla 2 tysi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
12 minut temu, Gość nazwa wyświetlana napisał:

Idź do prawnika i pozwij lekarkę. 

Nie mam kasy na założenie sprawy (bo to kosztuje) a poza tym jak przegram (co jest możliwe w 80%) to będą musiała jeszcze dać odszkodowanie lekarce i zapłacić za proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
12 minut temu, Gość Aneta napisał:

Ile taka plastyka nosa kosztuje? Ja też mam duży i krzywy nochal i myślę o korekcie.

Anetko,lepiej nie ryzykuj bo też ci pogrzebią w dziurkach nosa przez 15 minut za 2 tysiaki i okaże sie że nos masz nadal jak kulfon.Lekarka gadała że operacja plastyczna to drobna korekta a takie głębsze zmiany są dopiero na otwartym nosie i to kosztuje podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
17 minut temu, Gość Rycząca w poduszke napisał:

W sumie masz rację.Chciałam zrobić nos jak najtaniej.Teraz mam co chciałam.

Tylko że Ty wiesz że choćbyś miała uzbierać 8 tys na Licencjonowanego to uzbierasz, bo chcesz tej operacji.

Tylko że to będzie komfort kosmetyczny wyłącznie dla Ciebie, żaden dojrzały facet nie zwróci na Twój wielki nos uwagi, bo wielkość nosa nie świadczy o jego przydatności, służy do wąchania i wyciągania baboli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
2 minuty temu, Gość Owa napisał:

Tylko że Ty wiesz że choćbyś miała uzbierać 8 tys na Licencjonowanego to uzbierasz, bo chcesz tej operacji.

Tylko że to będzie komfort kosmetyczny wyłącznie dla Ciebie, żaden dojrzały facet nie zwróci na Twój wielki nos uwagi, bo wielkość nosa nie świadczy o jego przydatności, służy do wąchania i wyciągania baboli.

Mam kompleks wielkiego nosa bo matka cały czas nabijała sie ze mnie,że mam nos jak diabeł hhuu.jjaa.Moja matka ma troche mniejszy i ciągle mi to podkreśla.Gada mi,że jest ładniejsza ode mnie i seksowniejsza a ja to przy niej jestem nikim.😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zossi

W 2010 miałam operacje nosa u dr.Sankowskiego i nie jestem zadowolona.Nos jest mniejszy ale to nie to co chciałam.Zapłaciłam 10 tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Zossi napisał:

W 2010 miałam operacje nosa u dr.Sankowskiego i nie jestem zadowolona.Nos jest mniejszy ale to nie to co chciałam.Zapłaciłam 10 tysięcy.

Ja miałam też u cenionego chirurga plastycznego serię pewnych  zabiegów za 8000 zł i ch..j to dało, za przeproszeniem. Tyle, że u mnie to nie były operacje, ale kasę straciłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owa
45 minut temu, Gość Rycząca w poduszke napisał:

Gada mi,że jest ładniejsza ode mnie i seksowniejsza a ja to przy niej jestem nikim.😢

Narcyzy tak mają. Ile masz lat? W jakim mieście mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Idz do sekretarjatu w sadzie gdzie masz najblizej i powiedz ze nie masz kasy i jeszcze cie oszukano, albo na wyzszych uczelniach tez mozna za darmo sie poradzic, ja mialam nos zmniejszany ale to bylo kupe lat temu, nos mialam lamany takim mlotkiem boooziu jak to boli ! Teraz mam ladny maly nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zossi
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja miałam też u cenionego chirurga plastycznego serię pewnych  zabiegów za 8000 zł i ch..j to dało, za przeproszeniem. Tyle, że u mnie to nie były operacje, ale kasę straciłam. 

Oskarżyłaś go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
33 minuty temu, Gość Owa napisał:

Narcyzy tak mają. Ile masz lat? W jakim mieście mieszkasz?

Mam 31L i mieszkam w Brwinów (koło Warszawy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
32 minuty temu, Gość Pasi-konik napisał:

Idz do sekretarjatu w sadzie gdzie masz najblizej i powiedz ze nie masz kasy i jeszcze cie oszukano, albo na wyzszych uczelniach tez mozna za darmo sie poradzic, ja mialam nos zmniejszany ale to bylo kupe lat temu, nos mialam lamany takim mlotkiem boooziu jak to boli ! Teraz mam ladny maly nosek

Ta lekarka powiedziała że miałam pokrzywione chrząstki i ona nie wiedziała jak je zrobić żeby ten nos zmniejszyć,więc jedną chrząstke przesunęła do góry i zaszyła nos.Teraz mi sterczy czubek nosa jakbym była świnką

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Nos bedzie sie jeszcze zmienial ja tez mialam taki do gory a teraz nie jest taki, ta kobieta cie oszukala idz do niej i powiedz tak jak tu ze chcesz miec krotszy nos bo masz jak Pinokio, powiedz jej ze nikt nie widzi roznicy po op. Ze nos jest taki jak byl ! Moze ci poprawi za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Nos bedzie sie jeszcze zmienial ja tez mialam taki do gory a teraz nie jest taki, ta kobieta cie oszukala idz do niej i powiedz tak jak tu ze chcesz miec krotszy nos bo masz jak Pinokio, powiedz jej ze nikt nie widzi roznicy po op. Ze nos jest taki jak byl ! Moze ci poprawi za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycząca w poduszke
17 minut temu, Gość Pasi-konik napisał:

Nos bedzie sie jeszcze zmienial ja tez mialam taki do gory a teraz nie jest taki, ta kobieta cie oszukala idz do niej i powiedz tak jak tu ze chcesz miec krotszy nos bo masz jak Pinokio, powiedz jej ze nikt nie widzi roznicy po op. Ze nos jest taki jak byl ! Moze ci poprawi za darmo .

Raz już byłam u tej lekarki z pijaną kumpelą.Żądałyśmy darmowej poprawki  i ona wyzwała tą lekarke od szzmat i złapała jej za drzwi i ta doktórka chciała na nas wezwać policje.Potem telefonicznie ją przeprosiłam i ona nie chce mnie widzieć bo jak sie pojawie to wezwie gliny.A wszystko przez kumpele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka

Ja pierwszą operację nosa też miałam nieudaną, na szczęście po konsultacji u dr Pabiańczyka, okazało się, że zmiany można jeszcze odwrócić i uzyskać wymarzony kształt. Obecnie jestem po zabiegu i bardzo szczęśliwa - najlepiej szukać solidnego lekarza niż dać kroić nie wiadomo komu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym nie ryzykowała pójścia do taniego lekarza na tak poważny zabieg. W sumie i tak w miarę dobrze się skończyło, że nie jest gorzej bo i o takich przypadkach czytałam  i załamaniach ludzi na lata.

Lepiej już zbierać pieniądze trochę dłuzej i iśc do sprawdzonego lekarza z dobrymi opiniami, a nie takiego, że im tańszy, tym lepszy, bo przy operacji nosa to moim zdaniem za duze ryzyko. Głównie estetyczne niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zresztą ja akurat nosa poprawiać nie zamierzam, ale gdybym miała to baaardzo dokładnie bym sprawdziła opinie i to nie tylko na "znanym lekarzu", ale w całym internecie, na różnych forach itd. Nie poszłabym do takiego, co ma mieszane opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka

Ja jestem zachwycona z opieki jaką otoczył mnie dr Boligłowa. Mój nos wygląda super, a i funkcjonowanie codzienne stało się znacznie lepsze dzięki korekcie przegrody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość martynka napisał:

Ja jestem zachwycona z opieki jaką otoczył mnie dr Boligłowa. Mój nos wygląda super, a i funkcjonowanie codzienne stało się znacznie lepsze dzięki korekcie przegrody. 

Wszędzie naganiaczki Boligłowy co brakuje klientów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×